Gönderen Konu: stop lara çakar  (Okunma sayısı 7250 defa)

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: Ynt: Ynt: stop lara çakar
« Yanıtla #14 : 24 Nisan 2014, 23:24:16 »
Hüseyinim sen görmeyince nasıl zevk alacaksın... :D illaki arkandaki adam görecek bence Kaan ın dediği de o kimi gören ne güzel dicek kimi gören belki sövecek.Bende led stop lambası var ama camın iç kısmında frene basınca yanıyor orijinal stoplara yardımcı olmak için spoilerdeki gibi ama çakar işine bişey diyemem.tabi herşey zevk renk meselesi.

Abi modulu aldim. Bi denemek istiyorum. Olmazsa iptal ederim artik.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 24 Nisan 2014, 23:25:19 »
abi spoylere led bağlarken ledin +ve- sini direk stopların + ve - sine mi bağlıyoruz yoksa farklı bir şey bağlıyomuyuz???

Aynen oyle bagliyorsun usta. Zaten ters baglanti yaptiginda ledler yanmiyor.

Çevrimdışı ryancooper

• Profili Görüntüle
Ynt: stop lara çakar
« Yanıtla #16 : 25 Nisan 2014, 07:18:03 »
eyvallah saol hüseyin

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #17 : 25 Nisan 2014, 12:30:26 »
Kimsenin bi yerine zarar verecek birsey yapmiyorum. Spoylerde ki fren lambasi herhalde merceksiz far kadar goz almaz yada goze zarar vermez. Diger lamba ise, tampon altina takilacak, gorunmeyecek sekilde. Sadece frene basildiginda asfalta isigi yansitacak.

Hüseyin anlattığn gibi yaptiysan neden alındın şimdi?  ben direk tampon altına takilsada gözümün içinde zıplayan ışıklardan bahsediyorum ,  lütfen tam okuyalım ! Benim senin yaptığın bireye sözüm yok zaten cumleme baslarkende yapana saygım var demiştim, ben sevmiyorum arkadaşıda yaparken yere vursun diye uyarmak istedim, bizde yanlış olmaz saygı sevgi olsun yeter
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #18 : 25 Nisan 2014, 14:02:55 »
 :bekleriz: yok  :sevgi: var...
Red Machine!!!

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Nisan 2014, 17:00:41 »

Hüseyin anlattığn gibi yaptiysan neden alındın şimdi?  ben direk tampon altına takilsada gözümün içinde zıplayan ışıklardan bahsediyorum ,  lütfen tam okuyalım ! Benim senin yaptığın bireye sözüm yok zaten cumleme baslarkende yapana saygım var demiştim, ben sevmiyorum arkadaşıda yaparken yere vursun diye uyarmak istedim, bizde yanlış olmaz saygı sevgi olsun yeter

Kaan abi alinmak degil de eksik anlatim yaptim dusunchesiyle 2. mesaji yazma geregi duydum. Yoksa kimse kimsenin zevkine ve yapacagina tabii ki karisamaz. Onemli olan tecrube ve nacizane fikirler mutlaka.

Daha yapmadim, 4-5 gun icinde nasipse yapacagim. Malum askerlik iste.

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 25 Nisan 2014, 19:39:29 »
Kaan abi alinmak degil de eksik anlatim yaptim dusunchesiyle 2. mesaji yazma geregi duydum. Yoksa kimse kimsenin zevkine ve yapacagina tabii ki karisamaz. Onemli olan tecrube ve nacizane fikirler mutlaka.

Daha yapmadim, 4-5 gun icinde nasipse yapacagim. Malum askerlik iste.

tamam kardeşim bende eksik anlatmış olabilirim sıkıntı yok :tamamdir sen hele bir gelde sana bendeki logolardanda alırız, yalnız semihe söyleme haa :p :D
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: stop lara çakar
« Yanıtla #21 : 25 Nisan 2014, 20:31:22 »
Semih abi type r parasini zaten polonun aksesuarlarina verdi. Bora vites topuzu aliyordu en son ;D

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #22 : 26 Nisan 2014, 17:51:31 »
Semih abi type r parasini zaten polonun aksesuarlarina verdi. Bora vites topuzu aliyordu en son ;D

Yok onun parasını biriktiriyorum eniştemin sözü var işler yaza iyice hareketlensin nasipse uçlanıcaz bu işe.Poloya verdiğimizde helal olsun polosu olupta verdiği paraya acıyan olmaz heralde gözbebeğim benim o.vites topuzunu da aldım bu arada.yan sanayi ithal ama idare eder.orj.150 den başlıyor şimdilik orj dursun aga.
tamam kardeşim bende eksik anlatmış olabilirim sıkıntı yok :tamamdir sen hele bir gelde sana bendeki logolardanda alırız, yalnız semihe söyleme haa :p :D
Ne logosuymuşşş vallahi tekerlerinizi patlatırım beden gizlii!!! logo!!! uykularınız kaçsın... ;D
Red Machine!!!

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: stop lara çakar
« Yanıtla #23 : 27 Nisan 2014, 01:44:49 »
Kacti abi bak zaten ;D

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 27 Nisan 2014, 08:26:23 »
Yok onun parasını biriktiriyorum eniştemin sözü var işler yaza iyice hareketlensin nasipse uçlanıcaz bu işe.Poloya verdiğimizde helal olsun polosu olupta verdiği paraya acıyan olmaz heralde gözbebeğim benim o.vites topuzunu da aldım bu arada.yan sanayi ithal ama idare eder.orj.150 den başlıyor şimdilik orj dursun aga.Ne logosuymuşşş vallahi tekerlerinizi patlatırım beden gizlii!!! logo!!! uykularınız kaçsın... ;D
;D ;D
_-OĞLUM ve POLOM-_