Gönderen Konu: aracı dijital klimalı olanlar bi yardım lütfen  (Okunma sayısı 2994 defa)

Çevrimdışı ilkerk_58

• Profili Görüntüle
aracı dijital klimalı olanlar bi yardım lütfen
« : 30 Aralık 2012, 23:55:21 »
merhaba arkadaşlar kafama takılan bi problemim var.teybim yerine tam oturmamıştı bugün aracımın teybini söküp kızağını taktım yerine sabitledim gayet iyi oldu lakin park lambalarını yaktığımda klima ışıklandırması yanmıyor.gösterge ve tuş aydınlatmaları sorunsuz yanıyor.kontağı çevirdiğim zaman klima aydınlatmasıda yanıyor.özetle sormak istediğim klima aydınlatması kontağı çevirmeden sadece gösterge aydınlatmarıyla beraber yanıyor muydu hatırlayamadım.sizlerden ricam kontak anahtarını çevirmeden park lambalarınızı yakıp klima aydınlatmalarını kontrol etmeniz sizin araçlarda da böyle mi? teşekkürler

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: aracı dijital klimalı olanlar bi yardım lütfen
« Yanıtla #1 : 31 Aralık 2012, 00:10:38 »
yanmiyor :) normal araciniz bi sorun yok :)

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2012, 05:01:20 »
merhaba arkadaşlar kafama takılan bi problemim var.teybim yerine tam oturmamıştı bugün aracımın teybini söküp kızağını taktım yerine sabitledim gayet iyi oldu lakin park lambalarını yaktığımda klima ışıklandırması yanmıyor.gösterge ve tuş aydınlatmaları sorunsuz yanıyor.kontağı çevirdiğim zaman klima aydınlatmasıda yanıyor.özetle sormak istediğim klima aydınlatması kontağı çevirmeden sadece gösterge aydınlatmarıyla beraber yanıyor muydu hatırlayamadım.sizlerden ricam kontak anahtarını çevirmeden park lambalarınızı yakıp klima aydınlatmalarını kontrol etmeniz sizin araçlarda da böyle mi? teşekkürler
kontağı çevirmeden yanmıyor bi sorun yok aracınızda normal bi durum

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2013, 01:30:10 »
kontak açmadan klima veya havalandırma sistemi çalışamayacağı için ışığının yanması lüzumsuz olurdu o yüzden yanmaz. normal durum. sıkıntı yok.
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2013, 09:23:46 »
ferhat köylüm baya özlettin kendini kocaeliye gitmişsin hayırlı olsun istanbula yakın olmak avantaj her zaman  :)

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2013, 16:09:52 »
sağol köylüm. valla bende özledim topraklarımı ve sizleri. işten dolayı giremiyordum temmuzdan beri nete. işi bıraktım bende sizlerle olabilmek için :) şaka bi yana çok stresli acayip bir işti ve ayrıldım başka iş bakacağız şimdilik. valla istanbul yarım saatlik yol ama işten dolayı bir kere bile gidemedim 6 aydır.

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2013, 23:21:54 »
hakkaten fazla ara verdin kaybolma bu kadar fazla  :) hayırlısı olsun abi oralarda iş olanağı fazladır işallh gönlüne göre bi işe girersin köylüm, yenge hanım çalışsın sen biraz gez bakalım ne yapalım hayat müşterek kardeşim ::)

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2013, 00:56:25 »
aynen öyle yapıyorum şimdi. :)