Gönderen Konu: Leon a geçsem mi?  (Okunma sayısı 11713 defa)

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 99 GOLF MK IV AUT.
Ynt: Leon a geçsem mi?
« Yanıtla #14 : 29 Aralık 2012, 13:05:00 »
Astra 1.3 lerden memnunmusunuz bu arada yakıt olarak iyidir ama performans nasıl kandırıyormu ? 1.vitesi bana aşırı kısa geldi ve hiç tat alamadım şehir içinde arabadan chip falan yapılsa kendini toplarmı araç acaba...

çok performans amaçlı kullanmadığımız için memnunuz açıkçası,vites geçişleri falan nette yazdığı gibi çokta sarsıntılı değil,spor moduna aldığınızda ise gerçekten performansı çok etkiliyor

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 29 Aralık 2012, 13:06:34 »
Leon performans ve tüketim olarak aynı Golf 4 ten biraz yavaş (yakın arkadaşımda var)...dışı gayet karizmatik hele sport up 17 jantlar yada makyajlıda fr jantlar 10 numara duruyor fakat ilk çıkanlarında malzeme kalitesi düşün vw ye göre 2010+makyajlılarda ön konsol vs nispeten daha kaliteli yumuşak malzeme fakat kapı içleri arkadaşın dediği gibi vasat arka koltugu ise uzun boylu olmama ragmen fazla derin geliyor.bence alınır bi araba şahsen Golf 5 i benim gibi pek beğenmiyorsanız iyi bir alternatif.

Kapı içleri öyle malesef,nerdeyse clioyla aynı ama deri falan kaplatılabilir bence gayette güzel olur fazla masrafıda olmaz

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 30 Aralık 2012, 08:20:21 »
easytronic astra almaya karar verdim,fiyatları donanıma göre gayet uygun bence...twinport motor-lpg ilişkisi hakkında ve easytronic şanzıman hakkında görüşlerinizi almak isterim

Çevrimdışı buyukvardar

• Golf 4 Bir Tutkudur Vaz Geçemezsin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 01 Ocak 2013, 03:12:14 »
valla 2006 leonlarda kılima sorunu olduğu söyleniyor. Astrada da twinport hem cansız hemde 115 beygirlik motora göre fazla yakıt olduğunu duymuştum. astrayı 115 beygirlik motoru çıktığından beri, twinport modeline pek bakan yok. çünki fityatı baya düşük

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #18 : 01 Ocak 2013, 11:00:07 »
Astra twinportun motoru 8 valf leondanda golftende daha performansli ve yakit olarak en az 1 1.5 lt az yakiyor... Standart ecotecler yag yakyor twinport yakmiyor saglikli bi motor ama lpg iyi bir iscilikle takilmali x16el kodlu motora gore lpgde biraz nazli..alabilirsen elegance hatta cosmo almaya calis enjoy donanim golf comfortline dan sonra bombos geliyor sahsen bana... En az elegance hb oldugu varsayarsak alinabilir bi araba.

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 01 Ocak 2013, 11:27:30 »
Astra alacaksan dizel almanı  tavsiye ederim.2009 dan beri kullanıyoruz .otm vitesi olduğu halde ben Manuel  kullanıyorum.chip tuning ile 110 hp ve 250 Nm tork değerleri sehir içinde beklentilerinizi karşılayacaktır.
Hayırlı olsun
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2013, 11:28:35 Gönderen: cyber34 »

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 01 Ocak 2013, 11:57:12 »
26 bine buldum bitane 2005 model 55 bin km de gayet temiz görünüyor resimlerde ama easytronic hakkında çok şey var  nette biraz kafam karıştı açıkçası

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #21 : 01 Ocak 2013, 15:34:57 »
Astra alacaksan dizel almanı  tavsiye ederim.2009 dan beri kullanıyoruz .otm vitesi olduğu halde ben Manuel  kullanıyorum.chip tuning ile 110 hp ve 250 Nm tork değerleri sehir içinde beklentilerinizi karşılayacaktır.
Hayırlı olsun

aracınız chiplimi acaba ? chip ile kullanılacaksa bencede dizel almak daha mantıklı..Lpg liyi ne kadar sevsekte kışın benzin tüketimi yadsınamaz seviyede..
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2013, 15:37:20 Gönderen: rene »

Çevrimdışı brave

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 28 Şubat 2014, 22:44:34 »
Ben geçtim arkadaşlar 2010 1-4 tsı 50 binde beyaz ... Golf aşığı biri olarak çok zorlandım ama 6 yıldır 4 kasa kullanıyordum.. Kırmızı siyah beyaz derken en sonun da ayrıldık :) leona gelince araç altınızdan fırlıyor resmen .. İç aksam arkadaşların da dediği gibi zayıf ama yol tutuşu vites geçişleri sürati bence doyurucu dış dizayn zaten güzel değişiklik isteyenler bence hiç düşünmesin ..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 28 Şubat 2014, 23:30:21 »
vay arkadaş neler yazmışım ben ya  ;D astra alacakmışım olaya bak... >:D 1 yılda kafamda ne arabalar aldım sattım anlatsam roman olur...ama leon hala ilk sıralarda, bi ara 2006-2008 avensis ve accord düşündüm 2.000 motor olmaları gözümü korkuttu biraz ama hala seçenekler arasındalar,diğer seçenekler seat exeo.mazda6 ve 3...en kuvvetli adaylar ise 2007 üstü elegance otomatik civic ve şu sıralar hayallerimi süsleyen titanium mondeo.Mondeo nun 1.6 titanium mu 125 beygir performans olarak çok beklentim yok ama donanım olarak beni tatmin eder hele o iki kadran arasındaki ekrana hastayım...VW grubunda lpg olayı bittiği için seçeneklerden çıkartmak zorunda kaldım,dizel alacak kadar param olursa başka tabi.