Gönderen Konu: DEMİR KÜNEFE (Teyology'nin MK4'ü) (Son halimiz sayfa 9'da)  (Okunma sayısı 96798 defa)

Çevrimdışı kemanchi

• Profili Görüntüle
araban güzel hayırlı olsun kazasız binmek nasip etsin inşallah koltuklarında güzel içi dışı süper sadece teyp kısmını hor kullanmışlar iyi günlerde kullanmak dileklerimle.
metin

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
1 şartla ama. sen de münübüsünle gel. öğrenci çekeriz birlikte servise.  :p

amatör fot derken amatör makine ile ben çektim. praktica marka 150 liralık makine. arkadaştaki makine gelsin bir de güzel mekan bulalım, bir de kuaföre gidelim aracın saçını başını bi yaptıralım. ondan sonra tekrar çekilecez.
ayıp ediyon minibüs köpeen olsun :)

o akşam oturup iki lafın belini kıramadık adam gibi zaten, bu aralar paso gönen-istanbul taşıyoruz, havalar düzelince izmir seferleri başlar :)

e madem araban var artık, sen gelin canım bu yanlara :)

Çevrimdışı S H A R K

• Profili Görüntüle
ilkercim izmir seferin başlarsa belki bagaja jantları atıp izmirede getirip gezdirmek istersin  :D :) izmirde de bbs li bi jetta olsa fenamı olurdu demi German Style :))

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız inşallah. resimlerde dıkkatımı çekti kapı açık ikaz lambası acaba bizim comf larda varmıki? :-\
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Metin Bey çok teşekkür ederim. Allah cümlemize kazasız cezasız keyifli sürüşler nasip etsin.

Tugay teşekkür ederim. Allah daha iyilerini nasip etsin cümlemize. ama sorduğun soruya dair hiç bir fikrim yok maalesef. benim hiç comfortline golfüm olmadı aaabiiii (Küçük Emrah styler)
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
ilkercim izmir seferin başlarsa belki bagaja jantları atıp izmirede getirip gezdirmek istersin  :D :) izmirde de bbs li bi jetta olsa fenamı olurdu demi German Style :))
abi bu akşam hamit abiye gönderdim.

sizin internet sayfanız var mı bu arada?

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
Dediğiniz gibi diri araç, yalnız plastik aksama en kısa zamanda bir proje gerekiyor :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
Dediğiniz gibi diri araç, yalnız plastik aksama en kısa zamanda bir proje gerekiyor :)

1 ay sonra İnşallah. hatta yapılacaklar listesi oluşturdum. (r32 spoiler+belki ön tampon, sol arka kapı merkezi kilit tamiri, far karartma, çıtırtı kesme amaçlı orta konsul taaruzu, silecek değişimi, detaylı iç temizlik)

fotolarda pek belli olmuyor ama mesela sol farla sağ farın sinyal renkleri farklı. sol far zamanla açılmış ve sağ fara göre daha açık renkli ve daha sönük yanıyor. bilmiyorum belki de değişmiş de olabilir. bakmam lazım. o dahi gözüme batıyor.

önümüzdeki hafta finaller başlıyor. soru hazırlamaydı ardından kağıt okumaydı derken 1 ay vaktim olmayacak. 1 ay sonra kolları sıvayacağız artık Allah nasip ederse.

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
1 ay sonra İnşallah. hatta yapılacaklar listesi oluşturdum. (r32 spoiler+belki ön tampon, sol arka kapı merkezi kilit tamiri, far karartma, çıtırtı kesme amaçlı orta konsul taaruzu, silecek değişimi, detaylı iç temizlik)

fotolarda pek belli olmuyor ama mesela sol farla sağ farın sinyal renkleri farklı. sol far zamanla açılmış ve sağ fara göre daha açık renkli ve daha sönük yanıyor. bilmiyorum belki de değişmiş de olabilir. bakmam lazım. o dahi gözüme batıyor.

önümüzdeki hafta finaller başlıyor. soru hazırlamaydı ardından kağıt okumaydı derken 1 ay vaktim olmayacak. 1 ay sonra kolları sıvayacağız artık Allah nasip ederse.
orta konsolu yaparken resim çek abi :)
bizde yapalım :(
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2013, 20:57:02 Gönderen: DenQ »

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
çektiğim fotoların hepsini birden seçip yüklemek istemiştim ama son bir kaç fotoyu yüklememiş. aşağıda iki farın yakın çekimleri var. hala yabancısı olduğum ve tanışma safhasında olduğum için siz işin uzmanlarının yorumlarına açığım. hangisi değişmiş? markası bu fotoolardan belli olur mu? kaputu açınca far markasını öğrenebilir miyim yoksa mesela far karartma için valeo olmasın diyerek dua edip tamponu öyle mi sökmek lazım?
fotolar ekte.

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
yok abi ben yanlış görmüşüm. değişmemiş.
büyük ihtimalde hella. kaputu açınca üstünde yazıyordu diye hatırlıyorum tırnaklarında.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
bu arada bi güncel çekelim. dün fotoları yüklerken çöıkmamış olan fotoları da ekledim. 5-6 tane ekstra pozu. bagaj taban ve koltuk arkası halısı sıfır resmen. onu da özellikle çektim.

mesela az önce yazarken unuttuğum detaylar. anten plastikleri taşlaşmış. dokundukça dökülüyor. bir kısmı zaten dökülmüş bile. gözüme çok batıyor. almışken kısa tip anten alacağım. zaten radyo alışkanlığım yok.
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2013, 21:10:04 Gönderen: TEYOLOGY »

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
Tolga abı keske snn derslerıne gırsem  beraber golflerı toplardık  :) sınavda cevaplara  golfe neler yapıcagımı yazardım  :)  ;D
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
Tolga abı keske snn derslerıne gırsem  beraber golflerı toplardık  :) sınavda cevaplara  golfe neler yapıcagımı yazardım  :)  ;D

:D :D sınav başvuruları başladı. gir bir daha sınava seneye gelirsin Akhisara.