Gönderen Konu: KAPI İÇ PANZOT SÖKÜMÜ CAM MOTORU SÖKÜMÜ RESİMLİ ANLATIM  (Okunma sayısı 4883 defa)

Çevrimdışı buyukvardar

• Golf 4 Bir Tutkudur Vaz Geçemezsin
    • Profili Görüntüle
http://forums.vwvortex.com/showthread.php?1015107
arkadaşlar bu sitede resimli anlatımı var fakat İngilizce ceviri yaparsanız konu anlatımından da faydalana bilirisniz. benim sağ ön cam kendiliğinden düştü dün donmuştu bende açmak istedim tabi donduğundan habersizce. cam kirikonun tuttuğu yerden kurtulmuş. buzda çözülünce cam olduğu gibi aşağıya indi allahtan kırılmadı sadece cam filmini cizmiş. filmi tekrar çektirecem. kapının nasıl söküldüğünü internetten araştırırken bu siteyi buldum sizlerle paylaşmak istedim. ben işimi hallettim camı tekrar yerine taktım yani benim işime yaradı. umarım gerek kalmaz ama gerekirse sizlerinde işine yarayacağını düşündüğüm için sizlerle paylaşıyorum

« Son Düzenleme: 27 Aralık 2012, 13:51:49 Gönderen: buyukvardar »

Çevrimdışı 26golf26

• I AM LEGEND....
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun paylaşımınız için teşekkürler
bizi izlemeye devam edin...

Çevrimdışı buyukvardar

• Profili Görüntüle
valla eli anahtar tutan herkez bu gibi ufak tefek şeyleri yapabileceğini tüşünüyorum. sanayide usta aramak ve ustanın bintürlü nazını çekmektense kendi işimizi böylelikle hallede biliriz.

Çevrimdışı PROshield

• Profili Görüntüle
valla eli anahtar tutan herkez bu gibi ufak tefek şeyleri yapabileceğini tüşünüyorum. sanayide usta aramak ve ustanın bintürlü nazını çekmektense kendi işimizi böylelikle hallede biliriz.

Yaklaşık 15-20 Dk iş için 50-100Tl fiyat çekenler var takdir sizin

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
çevirisini ben yaparım yapmasına da 2 hafta sonra bakabileceğim ancak.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı buyukvardar

• Profili Görüntüle
çevirisini ben yaparım yapmasına da 2 hafta sonra bakabileceğim ancak.
google chrome den açarsanız otomatik ekranın üstünde çeviri yapmak istediğiniz diller çıkıyor mizole den girdiğinizde bu olmuyor. tabi google çevirisinde de çok devrik çümleler ortaya çıkıyor ama yinede ne demek istediğini anlıyorsunuz. yine bu verdiğim sitede bir çok resimli anlatım var ama ingilizce olarak aratmak gerekiyor bilginize.

Çevrimdışı buyukvardar

• Profili Görüntüle
çizilen camın filmini çektirmedim bakalım tek cam için kaç para istiyecekler. elimden gelse kendim çekecem cam filmini de ama elimden gelmiyor işte.   :)

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
çizilen camın filmini çektirmedim bakalım tek cam için kaç para istiyecekler. elimden gelse kendim çekecem cam filmini de ama elimden gelmiyor işte.   :)
basit iş aslında o kadarda zor değil filmi tutacak bi arkadaş bulursanız kendinize yapıştırdıktan sonra geriye kalan tek şey aradaki havaları almak kalıyor sıcak hava tutarak

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
google chrome den açarsanız otomatik ekranın üstünde çeviri yapmak istediğiniz diller çıkıyor mizole den girdiğinizde bu olmuyor. tabi google çevirisinde de çok devrik çümleler ortaya çıkıyor ama yinede ne demek istediğini anlıyorsunuz. yine bu verdiğim sitede bir çok resimli anlatım var ama ingilizce olarak aratmak gerekiyor bilginize.

doğrudur. yapılır o şekilde ama ben hani istiyorum ki sitede kalıcı döküman olarak kalsın el altında bulunsun.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı buyukvardar

• Profili Görüntüle
doğrudur. yapılır o şekilde ama ben hani istiyorum ki sitede kalıcı döküman olarak kalsın el altında bulunsun.
doğru düşünmüşsün