Gönderen Konu: camları elektrkli olmayan bora var mı ?  (Okunma sayısı 3165 defa)

Çevrimdışı drn

• Profili Görüntüle
camları elektrkli olmayan bora var mı ?
« : 26 Aralık 2012, 00:21:14 »
arkdaşlar merhaba
bugün bana göre ilginç bir şey fark ettim
aracımla gidiyordum yanlış yola giridim arkadan gelan araca yol sormak için işaret ettim
baktım arkadan gelan araç ta bora işte işret ettim adam şöför koltuğundan sağ ön kapıya uzanarak  camı açtı ben konuştu
adama sormadım ama , ben trendline kullanıcısıyım en az donanaım olan model i diye biliyoum
ama buguün görünce şaşırdım ...
fikri olan va rmı ?

Çevrimdışı PsiKoMaNYaKoLoG

• Profili Görüntüle
Ynt: camları elektrkli olmayan bora var mı ?
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2012, 06:59:02 »
basicline olması lazım bi de tredden düşüğü ama bildiğim kadarıyla onda da camlar elektrikli. belki adamın şoför kapısından sağ camı açtığı anahtar bozuktur ;) olabilitesi var ;)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2012, 09:40:16 »
basicline olması lazım bi de tredden düşüğü ama bildiğim kadarıyla onda da camlar elektrikli. belki adamın şoför kapısından sağ camı açtığı anahtar bozuktur ;) olabilitesi var ;)

Türkiye de Trend ile Prim donanımdan aşağısı yok. Hatta Basicline diye bir donanım yok BASIS yazısına aldanmayın :) Kuvvetle muhtemel cam anahtarı bozulmuştur.

Bir ara Passat ta Limited Edition diye birşey çıkardılar arka bagaj kısmında Lim yazıyor diye. Limousine nin kısaltması yani sedan aracı kısıtlı sürüm diye piyasada dolaştırıyorlardı :D

Çevrimdışı drn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2012, 00:41:47 »
cevap veren arkdaşlara tşk ler . . .