Gönderen Konu: Merkezi Kilit  (Okunma sayısı 4445 defa)

Çevrimdışı Emre Can

• Profili Görüntüle
Merkezi Kilit
« : 18 Aralık 2012, 22:28:21 »
Arkadaşlar 1 aydır merkezi kilit problemi yaşıyorum . Kumandadan bir defa basınca normal olarak sadece şöför kapısı açılıyor . Sonra bir kez daha basınca tüm kapılar bagajda dahil olmak üzere açılıyordu . Ama 1 aydır 2. kez bastığımda şöför kapısının arkasındaki kapı açılmıyor . 5-6 kere üst üste aç kapa yapıyorum anca açılıyor . Bazende tam bütün kapılar açıldı diyorum arabayı kilitliyorum bu seferde ya araba kilitlenmiyor ya da bazı kapılar kilitleniyor bazıları kilitlenmiyor . Kapılar bazen kafasına göre açılıyor rastgele bazende araba kilitlenmiyor . Ustaya sordum kilitçi çağırmış . Kapı başına 550 tl komple motoruyla birlikte değiştiririm demiş  >:( sizce sorun nedir ? Saygılarımla . . .
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2012, 22:29:03 Gönderen: Emre Can »
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
Ynt: Merkezi Kilit
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2012, 12:18:31 »
kapi basina 550 tl mi ? yuhh. bende abi sag arka kapida olmustu acilip kapanmama sorunu elektrikcime gittim soktuk dosemeyi doseme tirnaga baski yapip cevirmiyordu birde tirnaginda kirilma olmus guzelce tamir etti geri montaj para da istemedi 10 lira ativerdim bi gotur once sorunu bul ona gore anahtarci vs devreye girsin derim ben
gecmis olsun
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı Emre Can

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2012, 17:34:35 »
İnşallah bende de öyle bir ufak sorun çıkar  ;D Bugün tekrar arabayı ustaya götürdüm . Sen merak etme kilit bozulsa bile ben yapar sen gezersin dedi :) hafta sonu sabahtan bırakacağım arabayı bakalım ne olacak  ;D
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

Çevrimdışı vospar34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2012, 19:49:07 »
bendede sol arka kapıda acılmama sorunu vardı en sonun da bir elektrıkcı buldu sorunu kapının kapanma yeri olan (orta direğin oradaki koruma akordiyon borunun içi)yerdeki elektrik telleri birbirine değip şase yapmış ayırdı ve bantladı halloldu hemen .