Gönderen Konu: Acil yardım polo 6n stop  (Okunma sayısı 7157 defa)

Çevrimdışı Muhammed40

• Profili Görüntüle
Ynt: Acil yardım polo 6n stop
« Yanıtla #14 : 17 Aralık 2012, 21:00:42 »
ben yaptırıp satmayı düşünüyorum..bu nedir ya ...ww arabasını alırsın pahalı adam gibi yollarımız yok...adam gibi benzinimiz yok..parça ithal...ne anladım ben bu işten..bi mazda 3 alıp sorunsuz ve konfor içinde binmeyi düşünüyorum.
İnandığın Allah'ın hangi kelâmına inanmadın da halâ Namaz kılmıyorsun?

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Aralık 2012, 00:51:48 »
Maalesef bizim arabalar her yerin piyasasında yok o yüzden sanayide sıkıntı çekebilirsin araban lpgli mi ?
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2012, 01:04:27 Gönderen: neter »

Çevrimdışı Muhammed40

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Aralık 2012, 18:48:34 »
Evet lpg li hiç uyum sağlamadı araca...Ya tövbe estağfirullah.. Başlarım ben böyle arabaya ya kardeş bir distribütör 780 lira olur mu?Resmen sömürülüyoruz ama farkında değiliz.Evimizdeki bütün eşyalardan tut bindiğimiz arabaya kadar..afedersiniz d...numuza kadar ithal batağındayız maalesef ...sitelere girip baktım adamlar resmen övünüyorlar almanlar sağlam yapar yok fransoız arabası kötü..japonların ki daha iyi diye ama bize her hafta nutuk atanlar dünyanın 17. ekonomisiyiz diye daha yerli bir arabamız yok..bak o yobaz denen iran( küçümsemiyorumyobaz derken)kendi yerli otosunu yapmış..tabi bizde laf çok ama icraat yok..bıktım yabancı malları almaktan

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #17 : 18 Aralık 2012, 18:57:20 »
Evet lpg li hiç uyum sağlamadı araca...Ya tövbe estağfirullah.. Başlarım ben böyle arabaya ya kardeş bir distribütör 780 lira olur mu?Resmen sömürülüyoruz ama farkında değiliz.Evimizdeki bütün eşyalardan tut bindiğimiz arabaya kadar..afedersiniz d...numuza kadar ithal batağındayız maalesef ...sitelere girip baktım adamlar resmen övünüyorlar almanlar sağlam yapar yok fransoız arabası kötü..japonların ki daha iyi diye ama bize her hafta nutuk atanlar dünyanın 17. ekonomisiyiz diye daha yerli bir arabamız yok..bak o yobaz denen iran( küçümsemiyorumyobaz derken)kendi yerli otosunu yapmış..tabi bizde laf çok ama icraat yok..bıktım yabancı malları almaktan

+1905 !!!!

Çevrimdışı Muhammed40

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Aralık 2012, 19:05:06 »
1905??????

Çevrimdışı secoJazz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Aralık 2012, 20:02:02 »
1905 kere sana katılıyor yani :) 

bende katılıyorum 1905 kere  :tamamdir

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #20 : 18 Aralık 2012, 21:18:02 »
bizde oto olayı hala profesyonel hale gelebilmiş değildir. çoğu usta, servis araç sahiplerine yolunacak tavuk gözüyle bakıyor, o yüzden sömürülüyoruz. ben artık elimden geldiğince kendim tamir etmeye çalışıyorum şimdiye kadar iyi de gidiyor umarım iyi de gider :saygılar

Çevrimdışı secoJazz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 18 Aralık 2012, 21:43:07 »
bizde oto olayı hala profesyonel hale gelebilmiş değildir. çoğu usta, servis araç sahiplerine yolunacak tavuk gözüyle bakıyor, o yüzden sömürülüyoruz. ben artık elimden geldiğince kendim tamir etmeye çalışıyorum şimdiye kadar iyi de gidiyor umarım iyi de gider :saygılar

ufak tamiratlarınızı foto veya video ile beraber bir başlık altında toplamayı düşünmez misiniz ?    8)

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 18 Aralık 2012, 22:38:21 »
dağınık bir iki konuya yazmışlığım ve fotoğraf koymuşluğum vardır :)

Çevrimdışı Muhammed40

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Aralık 2012, 19:49:28 »
Ustalar iyi olsa ne olurki kardeş gir nete bi arattır bakalım bizim bindiğimiz grup arıza sorun sıralamasında kaçıncı...yav hiç bir arabada kronik sorun diye birşey olabilir mi?Aklım almıyor..işte bize zamanla yutturuyorlar 1. arabalarına para veriyoruz. 2. parçalarına para veriyoruz 3.servislerine paraoğru ustalar anlamıyor.. bak orası tırnaklı ustam diyorsun adam hiçç aldırış etmiyo daldırıyor tornavidayı..ha sen olmadığın zaman kırdığı parçayı güzelce silikon yapıştırıcı ile yapıştrır..al sana tamir veriyoruz.. anlamadım vallahi..bak bakalım en sorunsuz araba türkiye de satış sıralamasında kaçıncı herşeyiyle sorun...d

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 19 Aralık 2012, 21:39:56 »
şimdi bizim arabalar haliyle yaşlı, çok km yapmış, bizden önce kimler kimbilir ne şartlarda kullanmış, yollarımız da malum. bakımları düzgün yapılmış mı? bunlar bir araya gelince bir de parça ömrü var tabi zamanla eskiyebilir (termostat,distribütör,amörtisör vs) gibi. hepsi tamam da hepsi kabul. işten anlayan düzgün ustayı bulamayınca 10 tl ye yapılacak iş 200 tl ye çıkıyor bir de yine sorun çözülmüyor.bizim kınadığımız  yer burası, gerisi normal şeyler. :saygılar

Çevrimdışı secoJazz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 19 Aralık 2012, 23:44:33 »
11.000 liralara bizim arabalarımız ferrari klasmanında :)  yaşlarıda malum olduğundan klasik bizim aletler klasik  :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 21 Aralık 2012, 01:26:06 »
haklısın araçlarımızda sıkıntı çıkabiliyor  ama sende biliyon ki bu parayla bu sürüşü hangi arabada bulacağız. Doğan mı alalım :) lpgli ise oksijen sensörünü unut boşuna değiştirme yapacağın varsa yakınlarında servise  göster ya adaptasyon yaparlar düzeltirler yada sana sorunlu parçayı çıkarırlar parçada sorun çıktımı  arıza tespit parasını ver dışarda yaptırırsın .

Çevrimdışı vospar34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 24 Aralık 2012, 09:45:02 »
kırşehirli hemşerim vw de aynı sıkıntıları bende çektim kamanda ankaradaki ustaların coguna gittim coğu çakma derdinde en sonunda aracı sattım ama ankaradakı en ıyı ustayıda ondan sonra buldum erciyes sanayi sitesinde aydoğdu vw yahya aydoğdu insan gibi insan.kırşehirde fazla sanayıye sokma elınde daha cok masrafla kalır aman deyım.