Gönderen Konu: Havalandırmadan gelen gaz kokusu  (Okunma sayısı 5369 defa)

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
Havalandırmadan gelen gaz kokusu
« : 17 Aralık 2012, 23:12:38 »
merhaba arkadaşlar aracım ne zamandır gaz kokusu var kaç yere gösterdim sızıntı yok dediler. Araba çalışmadığı zaman koku yok fakat çalışırken çok fazla koku var bide kışın fark ettim havalandırmadan bas baya gaz kokusu geliyor. benim şimdi sormak istediğim daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı yada bu konuda önerisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim . Bu arada araba kilometrede 400 kuruşu geçiyor. Araba çiğ gaz atıyor olabilir mi?

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Ynt: Havalandırmadan gelen gaz kokusu
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2012, 20:24:36 »
Gaz derken lpg kokusu sanırım. Lpg kokusu var ise kaçak kesinlikle vardır sadece yerini bulamamışlardır. Kokunun  gaz kokusu olduğundan eminseniz başka servislere götürün ve durumu aynen anlatın. Genelde baştan savma yaparlar, üstüne düşün o yüzden.

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2012, 05:53:08 »
Üstat şikayetim var adlı bir site var. LPG'nin markasına göre şikayet et.

Ben oradan atiker'e yazmıştım. Aracım çok yakıyor diye beni başka servise yönlendirdiler. Belki senin içinde aynı şeyi yapıp farklı servislere yönlendirirler. Zaten LPG sakat, birde koku varsa Allah korusun.

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Aralık 2012, 23:32:55 »
Bir kaç yere götürdüm bişey yok  araba çalıştığında koku var. Bide havalandırmadan gelen çiğ koku gibi o yüzden dedim belki tam yanmıyor diye. normal gaz kokusana benzetemedim. ama yinede bir kaç yere daha götüreyim en iyisi. Lpg voltran servis kalmamış piyasada bide onun derdi var.

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2012, 12:29:45 »
ilk çalıştırmada geliyorsa ve motor ısınınca kesiliyorsa sıkıntı yok benimki de öyle ve lpg li değil. bak bakalım dediğimiz gibi mi? ilk başta motor tam yakamadan çiğ atıyor bu koku o koku olabilir.

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2012, 12:38:37 »
hocam beninkide benzinli arabayı yokus yukarı zorladım zaman benzin kokusu gelio sonuncta senınkı tüp yani ihmal etme sigarada içiyorsan zaman kaybetme can a gelecene mala gelsin
GrEeN MaChİnE