Gönderen Konu: polo sportlıne 5 cm spor yay  (Okunma sayısı 2281 defa)

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
polo sportlıne 5 cm spor yay
« : 29 Kasım 2012, 19:41:36 »
slm arkadaslar bırsey sormak ıstıyorum aracıma spor yay sıparısı verdım ılk basta 3.5 cm ıstıyordum fakat sonradan 5 cm sıparısını verdık aracımda 195\45\15 lastık mevcut uzerındekı jantları falan degıstırdım!sıkıntı cıkarırmı?ve 3.5 cm ve 5 cm arasında cok fark varmı?tesekkurler
07 VW

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n 99 AEE
Ynt: polo sportlıne 5 cm spor yay
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2012, 20:54:27 »
slm arkadaslar bırsey sormak ıstıyorum aracıma spor yay sıparısı verdım ılk basta 3.5 cm ıstıyordum fakat sonradan 5 cm sıparısını verdık aracımda 195\45\15 lastık mevcut uzerındekı jantları falan degıstırdım!sıkıntı cıkarırmı?ve 3.5 cm ve 5 cm arasında cok fark varmı?tesekkurler
195 45 15 de bende surtme olmustu arkaya biri bindiginde normal helezonlar ile sporda hele 5 de ;) ne olur bilemem 3,5 taktirdim 4 parmak olan bosluk tek parmaga dustu ama ben arka camurlugu actirdimda
I Love PoLo

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2012, 23:07:52 »
5 cm ve o lastik ölçüleriyle sürtmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ben 6 cm yay ve 1 cm de amortisörlerden dolayı alçalmış araba ile bu lastik ölçüsüyle şimdiye kadar sürtmeden kullandım. Arabaya 7 kişi bile binmişliği var ve en ufak sürtme olmadı. Ama kaldırım gibi yerlere inip çıkarken biraz dikkat etmelisin. Arabanın tamponu sürtmese bile alt kısımdan bir yerler sürtebiliyor. Bunun dışında sen dikkatli olduğun sürece hiçbir problem çıkmaz. Ama bundan biraz daha büyük lastik ölçüsüyle arka davlumbazları yavaş yavaş aşındırmaya başlar lastikler.

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2012, 21:24:15 »
 verdıgınız bılgıler ııcn tesekkur ederım!!bakalım salı gunu taktırcam ınsallah problem cıkmaz!! ıyı seyırler!!  ;)
07 VW