Gönderen Konu: Kapı Döşemeleri  (Okunma sayısı 20719 defa)

Çevrimdışı excelance_57

• Profili Görüntüle
Kapı Döşemeleri
« : 23 Kasım 2012, 22:06:07 »
Arkadaşlar golfümün kapı döşemelerideki kumaşlar deforme olmuş. Yerlerinden çıkık veya kabarık çözüm olarak ne önerirsiniz nasıl yaparım yapıştırma olurmu ?

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 99 GOLF MK IV AUT.
Ynt: Kapı Döşemeleri
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2012, 10:43:46 »
ben kapı kartonlarını,direksiyonu ve kolçağın kapağını deri kaplatmıştım,çok şık oldu bence tavseyi ederim.500 TL civarındaydı heralde tam hatırlamıyorum

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2012, 14:26:36 »
dostum ben,
Ön ve yan direkler + arka bagaja uzanan bombeli direklerle beraber full tavanın orjinal döşemesini yaptırdım. + deri vites körüğü dikti + 4 kapı döşemelerini siyaha benzer çok güzel duran bir kumaş döşedi + sol ön kapı da kumanda paneline dirsek dayamaktan dolayı ezilme vardı orayı doldurdu. normalde 400 TL ye yapıyormuş. bunların hepsini 350 TL ye yaptırdım ANTALYA'da. kaportalık elektriklik bişey yok hepsini döşemecinin kendisi yapıyor.

sadece 4 kapı döşemesi ise sorun onu 100 TL ye falan yapar diye düşünüyorum.  ;)
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2012, 14:40:51 Gönderen: akdenizli »
Bana aklı başında bir insan gösterin, onu sizin için tedavi edeyim.  (Carl Gustav Jung)

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2012, 15:09:14 »
aslında hocam bu ayrıtılar için bi foto koysanız iyi olurdu sanki.deri olunca fiyat baya artıyor

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2012, 15:41:36 »
aslında hocam bu ayrıtılar için bi foto koysanız iyi olurdu sanki.deri olunca fiyat baya artıyor

anca akşam çekip koyabilirim.
Bana aklı başında bir insan gösterin, onu sizin için tedavi edeyim.  (Carl Gustav Jung)

Çevrimdışı ZEGG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2012, 15:42:46 »
hakiki deri kullanmazlar ki o fiyatlara. Koltuklar kumaş döşeme ise uygun bi kumaşla döşense çok daha orijinal olur. piyasadaki vinil deriler çok basitleştirir. şahin-doğan da değil ki gözardı edilsin. kumaşın rengi koltuklarına uysun kafi

Çevrimdışı excelance_57

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Kasım 2012, 09:26:04 »
ya bende aslına bakarsanız tavan döşemeside son derece kirli onu ve kapı döşemelerini komplemi değiştirsem diyorum. 300-400 arası yaparlarmı acaba ? Deride şık durur tabi o ayrı :)

Çevrimdışı ZEGG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 29 Kasım 2012, 16:46:34 »
ya bende aslına bakarsanız tavan döşemeside son derece kirli onu ve kapı döşemelerini komplemi değiştirsem diyorum. 300-400 arası yaparlarmı acaba ? Deride şık durur tabi o ayrı :)

detaylı temizlik yaptır komple. orijin döşemeyi niye sökeceksin sıkıntı yoksa?

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #8 : 29 Kasım 2012, 17:43:44 »
detaylı temizlik yaptır komple. orijin döşemeyi niye sökeceksin sıkıntı yoksa?
:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Das Auto..

Çevrimdışı excelance_57

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 30 Kasım 2012, 09:06:31 »
:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
ya sigara yanıkları falanda var onun için yoksaki niye sökeyim

Çevrimdışı Sinancetintas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 30 Kasım 2012, 15:01:04 »
o yanıklara bişey yapıyorlardı tam bilmiyorum ama sanırım yama gibi bi olay var bursada bi arkadaş döşemecide yaptırmıştı.. ama tam nasıl oluyor bilmiyorum.. bi araştır istersen..
Das Auto..

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 01 Aralık 2012, 06:27:46 »
Arkadaşlar  Kapı Döşemesi + Orjinal tavan döşemesi. Kapı döşemelerini bej yapasım vardı döşemeci sürekli el değdiği için koyu renk olsun kir tutmasın dedi banada mantıklı geldi. yorumlar sizin

Buyrun;

Çevrimdışı Sinancetintas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 01 Aralık 2012, 22:35:53 »
Tavanın maşallahı var orginal fabrikası gibi durmuş.. kapıların keşke hepsi olsaaydı bu kapı iyi olmuş sıkıntı şöför kapısı yaa o nasıl oldu??
Das Auto..

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 02 Aralık 2012, 01:08:08 »
Tavanın maşallahı var orginal fabrikası gibi durmuş.. kapıların keşke hepsi olsaaydı bu kapı iyi olmuş sıkıntı şöför kapısı yaa o nasıl oldu??

Tamamen aynısı kardeşim. sağ tarafı kolayıma geldiğinden sağ kapıları çektim. sizin için sol ön kapının da fotosunu çekeyim. ;)