Gönderen Konu: malesef yine merkezi kilit  (Okunma sayısı 4734 defa)

Çevrimdışı impossible448

• imkansız diye bir şey yok
    • Profili Görüntüle
malesef yine merkezi kilit
« : 21 Kasım 2012, 20:50:04 »
arkadaşlar daha evvel merkezi kilit pompam arıza yaptı açıp kapatmıyordu temizlettim ama olmadı değiştirdim şimdide 4 ay aradan sonra ben kapıları kapattıktan sonra belli bir süre sonra kendisi çalışmaya başlıyor devamlı ses geliyor dolayısıyla aküyü yiyor aracı çalıştırken araç kendini sıfırlıyor beyin açıpılıp kapanıyor rsetliyor kendini ve atarları kaçıyor (ADAPTASYON AYARI ) aracı kapatıp tekrar çalıştırınca düzeliyor ama park ettikten sonra tekrar kapıları kapatınca merkezi kilit motoru yine çalışmaya devam ediyor sebebini bilen varmı araç 98 mod aee tek kapı polo
kendimi adaptasyonu kaçmış boğaz kelebeği gibi hissediyorum :S

Çevrimdışı skrc

• Profili Görüntüle
Ynt: malesef yine merkezi kilit
« Yanıtla #1 : 22 Kasım 2012, 10:19:09 »
Sanki bana bir yerden şase yapıyor gibi geldi...
"Adım, Şükrü..."

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #2 : 22 Kasım 2012, 12:13:22 »
hortumların delik olabilir bendede benzin deposuna giden hortumda sıkıntı vardı onu iptal ettim şimdi sakır sakır calısışıyor hortum delik oldugundan hortumlar yeteri basınc görmuyor ve pompaya dur sinyali gitmiyor yuksek ihtimalle hortumlardan biri delik arkadaşım pompan sağlam bence
I Love PoLo

Çevrimdışı srknszgn89

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 9N3 - Comfortline
« Yanıtla #3 : 22 Kasım 2012, 13:34:19 »
hava kaçıran bir yer var.. depo kapağını kontrol etmekle başlayabilirsin

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Kasım 2012, 13:38:18 »
arkadaşların dediği gibi hava kaçağı vardır bir yerde diğer sorun için akünü kontrol ettir ilk önce aküde sorun var gibi ama yeni diyosan aküm
elektrik problemi
H.G WORKS

Çevrimdışı srknszgn89

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 9N3 - Comfortline
« Yanıtla #5 : 22 Kasım 2012, 14:42:32 »
marşa bastığında km yi sıfırlıyosa sorun aküdedir.. kutup başları gevşek olup olmadığını kontrolet..akü şarjını ölçtür

Çevrimdışı impossible448

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Kasım 2012, 23:20:41 »
merkezi kilit poması zaten devamlı çalışltığı için aküyü zayıflatoyor onun için aracı çalıştırmak istediğimde marş basmadığı için göstergeleri sıfırlıyor bencede pompa sağlam zaten açıp kapatıyor sıkıntı yok ama belli bir süre sonra hep çalışmaya tercih ediyor :) ve aküyü yiyor yarın service götücem zaten 200.000 bakımı geldi onu yaptırıcam detayları paylaşırım

Çevrimdışı impossible448

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2012, 03:05:18 »
baktılar kontrol ettiler bişey yok dediler hortum bağtı yerlerini yeniden ssardılar bide alarmdan olabilir dediler onuda değiştirdim şuan bir sıkıntı yok .. bakalım ilerleyen günlerde ne gösterecek

Çevrimdışı CeYReK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Aralık 2012, 12:21:13 »
Alarmdan olma olasiligi yuksek ihtimal.
Alacagim 6n musterimindi ondada pompa icine su almis mitor surekli çalışmış ve aku bitirmisti. Alarm değişmesi problemi Çözecektir.
yardıMa ihtiyaç olursa yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince

Çevrimdışı impossible448

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Ocak 2013, 15:22:11 »
Alarmdan olma olasiligi yuksek ihtimal.
Alacagim 6n musterimindi ondada pompa icine su almis mitor surekli çalışmış ve aku bitirmisti. Alarm değişmesi problemi Çözecektir.
yardıMa ihtiyaç olursa yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince

ve 1 ay aradan sonra yeniden kendi kendine çalışmaya ve aküyü bitirmeye devam ediyor bütün kablolar sarıldı kaçak varmı diye kontrol edildi ama yine ayni şeyi yapıyor kendi kendine çalışıyor söküp takınca düzeliyor bir yada iki gün sonra yeniden çalışıp aküyü bitiriyor yine değiştiricem galiba bu gidişle

Çevrimdışı infernaltr

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #10 : 09 Ocak 2013, 19:21:22 »
ve 1 ay aradan sonra yeniden kendi kendine çalışmaya ve aküyü bitirmeye devam ediyor bütün kablolar sarıldı kaçak varmı diye kontrol edildi ama yine ayni şeyi yapıyor kendi kendine çalışıyor söküp takınca düzeliyor bir yada iki gün sonra yeniden çalışıp aküyü bitiriyor yine değiştiricem galiba bu gidişle

Merkezi kilit pompasının kendisinde problem olabilir ya da sigortası arada bir temas edip duruyorsa sürekli çalıştırıyordur.   :-X

Çevrimdışı impossible448

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 10 Ocak 2013, 14:58:34 »
Merkezi kilit pompasının kendisinde problem olabilir ya da sigortası arada bir temas edip duruyorsa sürekli çalıştırıyordur.   :-X

bu hiç aklıma gelmedi bu akşam bi deniyim bakim sigortasını değiştirim ne olacak