Gönderen Konu: Yeni Oyuncak 89' Golf Mk1 Cabrio :) Detaylı Fotolar Syf 6'da  (Okunma sayısı 164110 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Oyuncak 89' Golf Mk1 Cabrio :) Detaylı Fotolar Syf 6'da
« Yanıtla #182 : 15 Aralık 2012, 22:39:32 »
Hayırlısı olsun kanka kaza bela olmamış ya buna da şükür ama keşke LPG'de kullanmasaydın zaten uzun yol ne kadar yakabilirdi ki benzinde  :) Bekliyoruz yeni fotoları yandaki yapıştırmaları söktüğünü ümit ediyorum  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #183 : 15 Aralık 2012, 22:49:38 »
geçmiş olsun caner. ölümden hariç her şeyin çaresi var.  Gökhanın dediği gibi kaza bela olmamış. ölüm yok ya ucunda. dert etme çözülür.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #184 : 15 Aralık 2012, 23:41:48 »
Hayırlısı olsun kanka kaza bela olmamış ya buna da şükür ama keşke LPG'de kullanmasaydın zaten uzun yol ne kadar yakabilirdi ki benzinde  :) Bekliyoruz yeni fotoları yandaki yapıştırmaları söktüğünü ümit ediyorum  :)

saolasın Gökhan.dediğin gibi kaza bela değil ama can sıkıyor masrafını da geçtim 10 gündür yatıyor vakitte ayıramıyorum babam koşturuyor birçok şeye. kırıkkaleden babam alıp geldiği için gazda da problem olmadığı için gazda gelmiş. burada hava değişimi oldu aklıma da geldi böyle patlatma yapacağı.bir kaç kez patlatma da yaptı hata bende ondan sonra benzinde binecektim zaten topu topu 5-10 km yaptı bakımları için sanayiye gitti eve geldi.o arada oldu ne olduysa  :( dışına elimi sürmedim desem yeridir bi çamurlukta ki sinyalleri söktüm.  :)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #185 : 15 Aralık 2012, 23:43:06 »
geçmiş olsun caner. ölümden hariç her şeyin çaresi var.  Gökhanın dediği gibi kaza bela olmamış. ölüm yok ya ucunda. dert etme çözülür.

eyvallah Tolga abim haklısınız dediğiniz gibi kaza bela ölüm yok.inş zamanla cözülecek. çektiğim bu sıkıntıların acısını yazın cıkarıcam diye sabrediyorum zaten  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #186 : 15 Aralık 2012, 23:50:42 »
LPG genelde patlatma yaptığı zaman pompanın içindeki terazinin ayrını kaçırıyor senin terazi zarar gördüyse ne kadar uğraşırsan uğraş ayar tutmuyor  :-\

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #187 : 16 Aralık 2012, 00:07:33 »
LPG genelde patlatma yaptığı zaman pompanın içindeki terazinin ayrını kaçırıyor senin terazi zarar gördüyse ne kadar uğraşırsan uğraş ayar tutmuyor  :-\
aynen öyle olmus gökhan. milimetrelik bi ayarı varmış bu zımbırtının. yavas yavas öğrenmeye başladım her gece k jet videolarını izliyorum netten  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #188 : 16 Aralık 2012, 00:24:29 »
aynen öyle olmus gökhan. milimetrelik bi ayarı varmış bu zımbırtının. yavas yavas öğrenmeye başladım her gece k jet videolarını izliyorum netten  :)
Kütahya'daki arkadaşımın aracıda aynı şekilde olmuştu buradan pompa bulduk taktık hatta eskisi hala bende duruyor işime yarar dersen göndereyim  :tamamdir

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #189 : 16 Aralık 2012, 21:53:43 »
Kütahya'daki arkadaşımın aracıda aynı şekilde olmuştu buradan pompa bulduk taktık hatta eskisi hala bende duruyor işime yarar dersen göndereyim  :tamamdir
saolasın Gökhan. birkaç farklı parçaya ihtiyacım var müsait zamanda aricam seni.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #190 : 17 Aralık 2012, 00:46:47 »
Tamam kanka 1 hafta kadar Bursa dayım haber et yardımcı olmaya çalışırım  :tamamdir

Çevrimdışı kemanchi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #191 : 17 Aralık 2012, 18:27:58 »
çok geçmiş olsun
metin

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #192 : 17 Aralık 2012, 18:33:57 »
geçmiş olsun caner

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #193 : 17 Aralık 2012, 19:44:29 »
uzun süredir güncel çekmedim başıma talihsiz birkaç olay geldi. Lpg yle araç Kırıkkale den buraya 500 km yolu dört dörtlük sıkıntısız geldi.fakat İstanbul da bir düzensizlik başladı ve ardı ardına birkaç kez patlatma yaptı ve en sonunda asıl bombayı patlattı ve k-jeti dağıttı.şimdi keşke hiç lpg de çalıştırmasaydım benzinde çalışıyordu ne güzel diyorum. çünkü şuan benzinde de çalışmıyor.hava değişimi oldu üşüttü bizim cabrio yani  :)  kadıköydeki kadir ustayı aradık bulduk tanıştık geldi aracımızı gördü saolsun. sağlıklı ellenmemiş bi k jet bulmamız gerektiğini söyledi. k-jet arayışlarım devam ediyor.bir kaç yerden haber bekliyorum.en kısa sürede aracımız inş benzinde dört dörtlük çalışacak. bu arada içinin %95 lik kısmı bitti birkaç ufak iş kaldı.plakamız değişmiyor çünkü satış olalı 1 ayı geçti ve bu süre zarfında muayene olmadan ruhsat çıkarılmıyormuş bunu son günlerde öğrenince ve k-jet dağılınca muayene biraz sarktı ve plakamız 06 BR 5474 olarak kaldı. k-jet ten sonra benzinde çalışmamızı eksiksiz ve sıkıntısız hale getirdikten sonra kaporta boyaya giricez ufaktan dışına el atıcam yani.ince detayları havalar ısındıkça kendim yaparım diye düşünüyorum kıştan sonra. şuanlık son durum bu şekilde.hayırlısı Allahtan diyorum ...

Bu arada bana fazlasıyla yardımları dokunan beni düşünen, abilik,kardeşlik yapan Hamit abime, Onur Ünal abime ve Emrah Ünal kardeşime birde tentesi yeni  beyaz cabriosu olan Emrah kardeşime teşekkürler... :)

:) saol kardeşim elimden geldiği kadar herdaim yardımcı olurum :):)  :sevgi:

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #194 : 17 Aralık 2012, 20:42:16 »
geçmiş olsun canerim bu da nazarlık olsun çok canını sıkma allah beterinden korusun  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #195 : 17 Aralık 2012, 21:17:02 »
gecmıs olsun Canerim farkettıysen kırmızı mk2 den sonra benım gıbı lanetlenmıssın sende bı hamama gıdıp ustumuzdekı lanetı kaldırmak lazım  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif