Gönderen Konu: Yeni Oyuncak 89' Golf Mk1 Cabrio :) Detaylı Fotolar Syf 6'da  (Okunma sayısı 164113 defa)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Oyuncak 89' Golf Mk1 Cabrio :) Detaylı Fotolar Syf 6'da
« Yanıtla #168 : 03 Aralık 2012, 06:29:55 »
ohooo onu frenle bunu frenle :D nereye kadar :)

jant da almadın :P
evdeki hesap bazen carsıya uymuyor ilker abi.jant işini en sona bıraktım içini bitireyim k-jeti felan baktırıcam sonra dısının eziği bozuğu ve pasta cila son nokta olarak ta jant lastik yay  :)  mart nisana kadar durursa alırım jantlarını sorun değil  :)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #169 : 03 Aralık 2012, 06:34:22 »
caner k-jet için kadıköy natulüs'ün orda bir usta var diyorlardı, ayar için ona gidebilirsin  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #170 : 03 Aralık 2012, 06:42:26 »
caner k-jet için kadıköy natulüs'ün orda bir usta var diyorlardı, ayar için ona gidebilirsin  :)
abi  kadir ustayı diyosun araştırdım burak saolsun yerini tam öğrendim önümüzdeki cumartesi yarım gün calısırsam gidicem hafta içi zor gibi görünüyor.

Çevrimdışı kemanchi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #171 : 03 Aralık 2012, 17:25:42 »
iyi bir karar almışsın benzinli orj gibisi yok bende araba değiştirdim benzinli   aldım taktırmadım taktırmamda hafta içide biniyorum hafta sonuda      
biniyorum bu arada yaptığın çalışmalar güzel ellerine sağlık
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2012, 17:28:41 Gönderen: kemanchi »
metin

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #172 : 05 Aralık 2012, 03:38:13 »
Caner hayirli ugurlu olsun

ne zamandan beri yogunluktan siteye girmiyordum, girsemde kisa sürede ciktigindan, konunu görmemissim

aracin tekrardan hayirli ugurlu olsun.

Senin ellerinde yeniden hayat bulucagina eminim. Ugraslarinin karsiligini alicagin bir arac.

yaza kirmizi beyaz geceriz :)

yardimci olucagim konu oldugunda ara sor.

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #173 : 05 Aralık 2012, 05:52:53 »
iyi bir karar almışsın benzinli orj gibisi yok bende araba değiştirdim benzinli   aldım taktırmadım taktırmamda hafta içide biniyorum hafta sonuda     
biniyorum bu arada yaptığın çalışmalar güzel ellerine sağlık

saolasın abicim teşekkür ederim.lpg de randıman alamayacaktım hemde gti motorun tadını alamayacaktım az binerim öz binerim düşüncesiyle taktırmama kararı aldm sonunda.

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #174 : 05 Aralık 2012, 05:55:19 »
Caner hayirli ugurlu olsun

ne zamandan beri yogunluktan siteye girmiyordum, girsemde kisa sürede ciktigindan, konunu görmemissim

aracin tekrardan hayirli ugurlu olsun.

Senin ellerinde yeniden hayat bulucagina eminim. Ugraslarinin karsiligini alicagin bir arac.

yaza kirmizi beyaz geceriz :)

yardimci olucagim konu oldugunda ara sor.

saolasın taner abi teşekkür ederim... cabrio sevdası basımıza ne işler actı  :) vaktimde yok eskisi gibi ufak ufak elimden geldiğince toparlamaya calısıyorum ama mk1 i adam etmek mk2 den kat kat daha zormus.  :saskin: ihityacım olduğunda ararım abi saolasın...

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #175 : 05 Aralık 2012, 05:57:49 »
bu akşam 3 saat mesayi yaptım ve seyyar cektim arabaya calıstım yıkanan ve kuruyan taban halısını serdim emniyet kemerlerini bağladım yeni kolon kabloları cektim arkaya ve arka tesisatı yeniden sardım kapı eşiklerini vs taktım.sırada torpidoyu toparlamak ve koltukları takmak kaldı  :) böylece içini tamamen bitirmiş olucam.

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #176 : 05 Aralık 2012, 06:07:09 »
Caner kardesım gecte olsa Hayırlı olsun işin var biraz ama sen bu sınavları rahat rahat verirsin emınım  ;)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #177 : 05 Aralık 2012, 06:26:18 »
Caner kardesım gecte olsa Hayırlı olsun işin var biraz ama sen bu sınavları rahat rahat verirsin emınım  ;)
saolasın berk teşekkür ederim.bazen kazık sorular cıksa da sınavda atlatıyoruz ufak ufak.yaza hazır oluruz inş dört dörtlük  :)

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #178 : 06 Aralık 2012, 10:12:10 »
bu akşam 3 saat mesayi yaptım ve seyyar cektim arabaya calıstım yıkanan ve kuruyan taban halısını serdim emniyet kemerlerini bağladım yeni kolon kabloları cektim arkaya ve arka tesisatı yeniden sardım kapı eşiklerini vs taktım.sırada torpidoyu toparlamak ve koltukları takmak kaldı  :) böylece içini tamamen bitirmiş olucam.

kolay gelsin

ara geleyim yardima. Tel nomu biliyorsun
bir taraftanda ben el atarim

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #179 : 06 Aralık 2012, 17:06:22 »
kolay gelsin

ara geleyim yardima. Tel nomu biliyorsun
bir taraftanda ben el atarim

saolasın taner abim pazar günü biraz daha çalısır bitiririm inş.torpido koltuklar kaldı.  :)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #181 : 15 Aralık 2012, 22:36:06 »
uzun süredir güncel çekmedim başıma talihsiz birkaç olay geldi. Lpg yle araç Kırıkkale den buraya 500 km yolu dört dörtlük sıkıntısız geldi.fakat İstanbul da bir düzensizlik başladı ve ardı ardına birkaç kez patlatma yaptı ve en sonunda asıl bombayı patlattı ve k-jeti dağıttı.şimdi keşke hiç lpg de çalıştırmasaydım benzinde çalışıyordu ne güzel diyorum. çünkü şuan benzinde de çalışmıyor.hava değişimi oldu üşüttü bizim cabrio yani  :)  kadıköydeki kadir ustayı aradık bulduk tanıştık geldi aracımızı gördü saolsun. sağlıklı ellenmemiş bi k jet bulmamız gerektiğini söyledi. k-jet arayışlarım devam ediyor.bir kaç yerden haber bekliyorum.en kısa sürede aracımız inş benzinde dört dörtlük çalışacak. bu arada içinin %95 lik kısmı bitti birkaç ufak iş kaldı.plakamız değişmiyor çünkü satış olalı 1 ayı geçti ve bu süre zarfında muayene olmadan ruhsat çıkarılmıyormuş bunu son günlerde öğrenince ve k-jet dağılınca muayene biraz sarktı ve plakamız 06 BR 5474 olarak kaldı. k-jet ten sonra benzinde çalışmamızı eksiksiz ve sıkıntısız hale getirdikten sonra kaporta boyaya giricez ufaktan dışına el atıcam yani.ince detayları havalar ısındıkça kendim yaparım diye düşünüyorum kıştan sonra. şuanlık son durum bu şekilde.hayırlısı Allahtan diyorum ...

Bu arada bana fazlasıyla yardımları dokunan beni düşünen, abilik,kardeşlik yapan Hamit abime, Onur Ünal abime ve Emrah Ünal kardeşime birde tentesi yeni  beyaz cabriosu olan Emrah kardeşime teşekkürler... :)