Gönderen Konu: Yeni Oyuncak 89' Golf Mk1 Cabrio :) Detaylı Fotolar Syf 6'da  (Okunma sayısı 164117 defa)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Oyuncak 89' Golf Mk1 Cabrio :) Detaylı Fotolar Syf 6'da
« Yanıtla #140 : 25 Kasım 2012, 22:34:40 »
hiç cabby m olmadı abiii. tenteyi açmak için çevirme kolu filan mı diye düşündüm bir an. (sazan)  :D
ahh keşke öyle bişey olsa iyi olur abi. ağır bu veletin tentesi  :)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 25 Kasım 2012, 22:35:06 »
abi hiç dayanamıyon dimi pis gezmeye için rahat etmiyo :)

asıl bomba birazdan atacağım bikaç fotoda  :D

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 25 Kasım 2012, 22:37:44 »
Kanka kapı döşemeleri benim eskilerle renk olarak aynı benin önlerin desenleri farklıydı ve arkaların ortası kumaş değildi ben siyaha döndüm artık kirden korkmama gerek kalmıyo :)

Gökhan dün aksam temizledim döşemeleri arkalar cok düzgün mdf leri de sağlam ama önler içime sinmedi zamanla su almış alt kısımları baya dağılmıştı.bugün ön döşemelerin mdf si aynı ölçüde kesildi aynı sekilde kaplandı cokta güzel oldu.  :) birkaç sene bu döşeme götürür beni.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #143 : 25 Kasım 2012, 23:01:45 »
Caner zamanım yok ne zaman toplayacağım diyordun. biz de sen duamazsın yaparsın demiştik. bak bitirdin bile neredeyse.

HELAL OLSUN.  :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 25 Kasım 2012, 23:04:51 »
Hafta içi motor mekanik bakımında  birkaç foto Ümraniye Aydemirler VW

bugün içini komple söktüm.torpidonun iç kısmındaki elektrik tesisatını elden geçtim gereksiz kabloları ekleri iptal ettim.alarm merkezi kilidi hayata geçirdim tekrar.tüm parçaları balkona getirdim bu hafta içi akşamdan akşama temizlik var  :) eksik parçaları toparliyorum yavas yavas.haftaya pazar komple içini bitirme düşüncesindeyim inş biter  ???

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 25 Kasım 2012, 23:06:24 »
Caner zamanım yok ne zaman toplayacağım diyordun. biz de sen duamazsın yaparsın demiştik. bak bitirdin bile neredeyse.

HELAL OLSUN.  :tamamdir :tamamdir :tamamdir
abi maşallah de vallaha içim elvermiyor öyle yatmasına. haftada 1 günüm var artık onuda velete ayırdım daha devamı var fotoların geliyor...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 25 Kasım 2012, 23:08:15 »
Maşallah kanka özendiriyosun beni çok özledim kızımı  :-[ Bu güzellige gaz takılmaz yaa  ::)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 25 Kasım 2012, 23:15:41 »
ön kapı döşemelerinin mdf leri hamur olmus su almış hep parçalanmıştı onlara da yeni mdf kestirip orjinal döşemesini ona geçirdik.ön döşemelerdeki kolon yerlerini iptal ettim kapıda kolon istemiyorum. Çok temiz düzgün oldular, akşam da kenarlarını komple baliyle yapıştırdım ve kurumaya bıraktım sabaha kadar  :)

kolon kapakları

torpidodaki kalkmayı ısıtarak baya bi düzelttim ama daha yapıştırmadım. temiz düzgün bir kapak bulursam değiştiririm

ve beklemedeki arkadaşlar  :)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 25 Kasım 2012, 23:17:41 »
Maşallah kanka özendiriyosun beni çok özledim kızımı  :-[ Bu güzellige gaz takılmaz yaa  ::)

yıllardır özlemini cektiğim hareketler bunlar benim Gökhan.bir cabrioya bu emekleri vermek bambaşka.şuanlık çirkin ördek gibi ama içi bitsin dışına başladım mı asıl göz zevkimiz o zaman olacak  :) gaz konusunda hala kararsızız ya bakalım hafta içi duruma göre gaz takılıp plaka ruhsat cıkacak.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 25 Kasım 2012, 23:20:58 »
yıllardır özlemini cektiğim hareketler bunlar benim Gökhan.bir cabrioya bu emekleri vermek bambaşka.şuanlık çirkin ördek gibi ama içi bitsin dışına başladım mı asıl göz zevkimiz o zaman olacak  :) gaz konusunda hala kararsızız ya bakalım hafta içi duruma göre gaz takılıp plaka ruhsat cıkacak.
Aga zaten bu araç senin için özel, her zaman gezmezsin diye tahmin ediyorum çünkü ben öyle yapıyorum sıfırdan toplayınca özel garaja koyucam ya 2, bir Golf MK-I alıcam yada babamın arabasını kullanıcam lpg takıp bu güzelligi basitleştirme derim ben ama yine de sen bilirsin  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #150 : 25 Kasım 2012, 23:28:30 »
Aga zaten bu araç senin için özel, her zaman gezmezsin diye tahmin ediyorum çünkü ben öyle yapıyorum sıfırdan toplayınca özel garaja koyucam ya 2, bir Golf MK-I alıcam yada babamın arabasını kullanıcam lpg takıp bu güzelligi basitleştirme derim ben ama yine de sen bilirsin  :)
bende fazla binmem diye düşünüyorum gökhan zaten hafta birkaç akşam birkaç saat birde pazar günü vakit olmaz işe arabayla giden biri değilim zaten.babamın arabasıyla idare ediyorum mk2 yi verdim vereli.Lpg olayı biraz karısık babamla karar veremiyoruz motora kıyamıyorum motor cok güzel ustanın demesine göre bakalım hayırlısı artk şimdi yatayım birazda kafamı toparlim   :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #151 : 25 Kasım 2012, 23:43:05 »
 Motoru mk2 GTI KR ona LPG takıp başınızı ağrıtmayın zaten. Aracın karoseri güzelmiş ve bu araca zamanında iyi işler yapılmış.. Senin yerinde olsam siparişle aynı model kapı döşemelerini yaptırtırdım istanbulda biyar yapıyor ve 150 TL gibi bişey tutarlar.. http://www.oz-is.com.tr/
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #152 : 26 Kasım 2012, 09:05:12 »
Motoru mk2 GTI KR ona LPG takıp başınızı ağrıtmayın zaten. Aracın karoseri güzelmiş ve bu araca zamanında iyi işler yapılmış.. Senin yerinde olsam siparişle aynı model kapı döşemelerini yaptırtırdım istanbulda biyar yapıyor ve 150 TL gibi bişey tutarlar.. http://www.oz-is.com.tr/
erşan abi  ruhsatta da motor kodu PL olarak geçiyor.gaz konusunda kararsızız daha net bi karar veremedik yakıtından korkuyorum yaza kadar yapacağım max 500 km ama yazın baya yol yaparım.usta motorun iyi olduğunu söylüyor.bakımlarını da yaptık benzinde denemem lazım acıkcası

kupa olarak değişeni kazası yok kupa ezilmemiş ama  ama aracı cok pis ve hor kullanmışlar.

döşeme konusunda da fena olmadı ama orjinali kadar da güzel olmadı uzun bi süre iş görür dediğin yeri arşivde tutayım ilerleyen zamanda tekrar yaptırabilirim.saolasın abi.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #153 : 26 Kasım 2012, 09:15:05 »
adamsın eline sağlık :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)