Gönderen Konu: Yeni Oyuncak 89' Golf Mk1 Cabrio :) Detaylı Fotolar Syf 6'da  (Okunma sayısı 164152 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Oyuncak 89' Golf Mk1 Cabrio :) Detaylı Fotolar Syf 6'da
« Yanıtla #98 : 19 Kasım 2012, 10:44:16 »
müsait zamanda bakmam lazım arabaya :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 19 Kasım 2012, 10:46:59 »
buluşmaya gel cabrio yu ameliyat masasına bi yatıralım canlı canlı fikir alışverişi daqha iyi olur kardeşim  ::)
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #100 : 19 Kasım 2012, 20:21:59 »
caner, buluşmaya gidersen benide al mutlaka... bu arada, aracın yanında bulunan stickerlara decal dendiğini ilk defa gördüm duydum entresan geldi..  :)  direk sök gitsin
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 19 Kasım 2012, 20:25:11 »
caner, buluşmaya gidersen benide al mutlaka... bu arada, aracın yanında bulunan stickerlara decal dendiğini ilk defa gördüm duydum entresan geldi..  :)  direk sök gitsin
Arkadaş İngiliz kökenli olduğu için Türkçe kullanmıyor fazla havan kime la senin  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı golfmk1furkan

• FURKAN YILDIRIM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 19 Kasım 2012, 20:26:45 »
aynen bu haftasonu olan buluşmaya gel abi  :tamamdir

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #103 : 19 Kasım 2012, 20:31:42 »
Arkadaş İngiliz kökenli olduğu için Türkçe kullanmıyor fazla havan kime la senin  ;D

desenli, yapışkanlı kağıt  ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #104 : 19 Kasım 2012, 20:42:35 »
DECCÂL
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 19 Kasım 2012, 20:49:34 »

desenli, yapışkanlı kağıt  ;D

www.google.com a "what is a decal" diye sordum, verdiği cevaplar :

what's a decal : http://en.wikipedia.org/wiki/Decal
stickers or decals, whats the difference : http://hydracreations.com/featured/stickers-or-decals-whats-the-difference/

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 19 Kasım 2012, 21:25:35 »
Benim fikrim, stıcker hiç hoş görünmüyor.Orjinal her zaman iyidir.

o zaten orjinal bir decal.
aman dikkat et, bulamazsın bir daha.

Orijinal arabaya yakışandır. Bence sök gitsin yakışmıyor kanka ama karar senin benim fikrim sök  :tamamdir
benimde pek hosuma gitmiyor acıkcası ama orjinal olduğunu söylüyor birçok kişi.gerçekten orjinalse eğer yazık olacak bilmiyorum pasta cila yapılacağı gün ki ruh halime bağlı  :)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 19 Kasım 2012, 21:27:47 »
Ben de çok yakıştıramadım.Ya Caner hocam 1 yıl sonra yaparız boya işini felan diyorsun bunlar hep dümen değil mi? Yarın sabah bir bakacağız.TaTaaa.BBs jantlı,arkalar kamberli gıcır gıcır yapılmış bir Cabby. :D
Bu arada aracın içini biraz hor kullanmışlar.Sattığım Doblo'ya benziyor.150 000 km yapmış aracın bütün havalandırma kanalları kırılmıştı. >:(
yok be hocam nerde keşke öyle olsa  :) vakit yok olsaydı eğer maximum 1 ay sonra dört dörtlük olurdu  :) inş zamanla olacak suan ilk etapta zaten replica bbs düşünüyorum ozaman kamberde sart zaten.bakalım zaman neyi gösterecek  :melek:

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 19 Kasım 2012, 21:28:33 »
Hayırlı olsun güle güle kullanın alman kokusu olan güzel bir  mk1 :sevgi:
teşekkürler saolasınız...

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 19 Kasım 2012, 21:42:31 »
Bence Sticker'lar sökülmeli beyaz araca gitmemiş diye düşünüyorum yarın oburgun jantlı basık halini dusunursek sticker'lar hoş durmaz sade olması bence daha bi gösteriş katar  ;)
aynı düşüncedeyiz mete suan zaten cok uygunsuz jant lastik var aracın üzerinde cok yüksek bide bu decal midir nedir  :saskin: arabayı tam bebek arabası gibi gösteriyor gibime geliyor.  :)

caner stickerları temizle gitsin be kardesim :) ilerde istersen yandan detaylı bi foto çek ben sana çizerim aynısını :) gider çıkarttırırsın ama hoş değil şu görüntü. bide şu jant lastik çok kaba duruyo ya bulsana bunada orijinal bi jant
hasan ali fikrin cok güzel cok mantıklı...ilerde istersem ki istemem büyük ihtimal calarım kapını.böyle bir imaknımız olması güzel.
jant lastik konusunda gerçekten ebatlar cok büyük ve jantlar hiç hoş değil yakın zamanda replica bbs düşünüyorum daha ilerleyen zamanlarda jant lastiğe daha da fazla nakit ayırabilirim. orjinal hiç düşünmedim nedense.acaba bulabilirmiyiz yakışır mı ?   ???

abi ilk önce sol kapı ayar istiyo baya ki sen bunu çoktan farketmişssindir eminim :) bbs,ats veya herhangi bir jant arabayı çok değiştirecek :)
sticker konusuda bncede sökmelisin abi nfs 2 den fırlamış gibi duruyo araba ama sen ginede işini bilirsin sonuçta zevk meselesi :)

edit:  hasan abide aynı konulara değinmiş :)
kardeşim orda kapı acık be yaww  :)  ats bulabilirsem ilk alacağım sey olurdu ama zor gibi görünüyor onun için ilk etapta replica bbs düşünüyorum...

müsait zamanda bakmam lazım arabaya :)
istediğin zaman abim.hele yazın emrine amade yani.bi telefon yeter   :)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #110 : 19 Kasım 2012, 21:46:02 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-orjinal-alman-mali-bbs-15-inc-2-parca-vidali-104965477/detay/ al tak işte ya :) fiyatta iyi ilerde bide lastik alırsın olur biter. kaynaklıda olsa orijinal jant iyidir.

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 19 Kasım 2012, 21:46:48 »
buluşmaya gel cabrio yu ameliyat masasına bi yatıralım canlı canlı fikir alışverişi daqha iyi olur kardeşim  ::)
inş sedatım ama cok erken bizim oğlan için.daha cok işi var utanır böyle çıkmaya  :) şaka bi tarafa gelmeye calısırım kardeşim bugün yarın motor mekanik bakımları yapılıo hafta içi muayene gidecek carsamba sigortası doluyo tahminen carsamba sigortayı yaptırırım.yani trafikte yürümemize engel kalmıyor.ben müsait olursam gelirim yani.

caner, buluşmaya gidersen benide al mutlaka... bu arada, aracın yanında bulunan stickerlara decal dendiğini ilk defa gördüm duydum entresan geldi..  :)  direk sök gitsin
can abim yukarda yazdığım gibi bi aksilik olmazsa gideriz abi sen yeterki iste bırakmam seni cumartesi irtibata geceriz abim.

aynen bu haftasonu olan buluşmaya gel abi  :tamamdir
inş kardeşim gelmeye calısıcam.