Gönderen Konu: Alçak Bora  (Okunma sayısı 4180 defa)

Çevrimdışı remo1335

• Profili Görüntüle
Alçak Bora
« : 12 Kasım 2012, 09:54:57 »
Selam arkadaşlar. Bora mın altı çok alçak galiba sürekli karter korumasını vuruyorum. İçim cız ediyor valla... Bunun bi çaresi yokmu acep birazcık daha kaldırabilirmiyiz fazla masraf yapmadan?

Çevrimdışı orhan yılmaz

• Profili Görüntüle
Ynt: Alçak Bora
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2012, 10:01:24 »
Selam arkadaşlar. Bora mın altı çok alçak galiba sürekli karter korumasını vuruyorum. İçim cız ediyor valla... Bunun bi çaresi yokmu acep birazcık daha kaldırabilirmiyiz fazla masraf yapmadan?
bende 2000 model trendline kullanıcısıyım.11 ay oldu alalı daha hiç altını vurmadım.muhafaza yok bende
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2012, 10:01:50 Gönderen: orhan yılmaz »

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2012, 10:08:51 »
Muhafaza yere daha da yakın oldupğu için sürekli vurursunuz. Bende karter koruma yok bir kaç kere vurdum Allah tan bir sıkıntı çıkmadı.

Ama araçlarımız yaş itibari ile artık helezonları, amortisörleri falan eskidiğinden yere daha yakınlar :)

Çevrimdışı orhan yılmaz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2012, 16:14:09 »
Muhafaza yere daha da yakın oldupğu için sürekli vurursunuz. Bende karter koruma yok bir kaç kere vurdum Allah tan bir sıkıntı çıkmadı.

Ama araçlarımız yaş itibari ile artık helezonları, amortisörleri falan eskidiğinden yere daha yakınlar :)
gitgide şahinciler gibi olmayalımda. dikkat basık araç gibi  :)

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Kasım 2012, 16:30:56 »

Karter koruma dediğin gibi hocam daha da yaklaştırıyor .Benim de araç bir iki sefer sürttü o da öndeki tampon plastiği .Dikkatli kullandıktan sonra problem olmuyor aracın limitlerini bilmek gerekiyor maalesef :)

Çevrimdışı tekosis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Kasım 2012, 20:21:13 »
burada yollar fena habire sürtüyorum karlığı, karter muhafazayı merak etmeyin hiç bir şey olmuyor. bu arada muhafazam metal olanlardan.

Çevrimdışı PsiKoMaNYaKoLoG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Kasım 2012, 20:41:19 »
burada yollar fena habire sürtüyorum karlığı, karter muhafazayı merak etmeyin hiç bir şey olmuyor. bu arada muhafazam metal olanlardan.
aynı problem bizim yollar da çok fena Allahtan çelik muhafaza var yoksa çoktan patlatmıştım karteri :)

Çevrimdışı karakashli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2012, 12:34:07 »
Karteri deldikten sonra muhafaza taktırırsınız merak etmeyin. Ben karteri deldim ve muhafaza taktırdım ordan biliyorum. ^-^ içim rahat şimdi.

Çevrimdışı PsiKoMaNYaKoLoG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2012, 19:28:04 »
Karteri deldikten sonra muhafaza taktırırsınız merak etmeyin. Ben karteri deldim ve muhafaza taktırdım ordan biliyorum. ^-^ içim rahat şimdi.
:D