Gönderen Konu: polo 6N1 yay arıyorum  (Okunma sayısı 4345 defa)

Çevrimdışı ozzy3000

• Profili Görüntüle
polo 6N1 yay arıyorum
« : 07 Kasım 2012, 00:33:24 »
Arkadaşlar 97 polo 1.4 16 valf aracıma 3.5 spor yay takmak istiyorum temiz kullanılmış varsa 2. el alabilirim. En yumuşak Vogtland larmış netten araştırdığım kadarıyla, monreo reflex gazlı spor amortisör aldığım için yayda en yumuşağa kaçmak istiyorum zaten sert amortisörler. Bir de uzun bir süre Didimde kullanacağım yollar çok çok kötü İstanbulla kıyaslanamaz , o yüzden konfor öncelikli yay arıyorum. Tavsiyelerinizide bekliyorum. Teşekkürler.

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
Ynt: polo 6N1 yay arıyorum
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2012, 09:31:26 »
monreo reflex gazlı spor amortisörleri kaça aldın birde o didimin yollarını daha yapmadılarmı harbi çok kötü her sene geldiğim için 3,5cm yay kesin al ama 2 el zor bulurdun en kötü apex al ben 230 tl ye sıfır almıştımm 1,5 yıl olmuştur kullandıkça alışırsın
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2012, 09:35:28 Gönderen: 06kzn39 »

Çevrimdışı ozzy3000

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2012, 12:03:18 »
Dostum amortisorleri maslak zeki otodan 420 tl karta 6 taksite aldim.bence igi aldim nette daha ucuza bulamamistim zaten.apexi çok bam gum olmuyomu, idare edermidiyosun,didime gelince daha iyi ama istla kiyaslanamaz halaguzel duz asfalt yok akbuk yolunda bitek altinkum yolu var duzgun lambir lumbur onun disinda hep. 2. El vogtland bulsam cok sevnecegim yahu.abs sol yeker okuyuculari ve abs beyni arizaliymis knu ogrendim dun ariza tesbitle. Abs beyni nasil zormu masraflimi gaptirmak tavsiye edeceginiz uygun biryer varmi arkadaşlar.

Çevrimdışı ozzy3000

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2012, 12:24:24 »
Bu arada amortisorlerden cok memnunum,cok guzel yol tutus ,kalkis daha atak ve feen mesafem azaldi.hem kalkista hemde frendw araba one veya arkaya hiç çullanmiyor. Aldigim fihatta iyj ertesi sabah geldi amortisorler tavsiye ederim ordan almanizida.on fren disk balata degistim dun diskler zimmerman 80 tl balata textar 55 tl baski balata luk 130 tlye aldim aksaraydan.debriyaj teli 60 tl ate marka. Hepsinin değisimi fren bakimi arkalarda dahil ve hasar tesbitini 280 tlya yaptirdim.amortisorler haric tabi.işçilik biraz kogdu parcalari ucuza buldum ama,bilmiyorum artik. Ama araba 10 numaraya yaklasti debriyaj pamuk gibi,cok sertti benimki. Şu absyi de yaptirabilirim umarim baska bisey istemiyorum.

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2012, 23:10:26 »
Bugun vogtland spor yay taktirdim 3,5 luk gercekten arabami cok daha sevdim siddetle tavsiye ederim hem konforlu hemde spor yay performansinin farkini aninda hissediyorsunuz inanin trafikte kimsenin caniyla maliyla oynmaaini sevmem sirf performans denemsi icin makas olayina girdim arabanin tepkileri harika gercekten virajlari soylemiyorum bile bence spor yay kesinlikle araba icin guvenlik paketi arkadaslar yok sert oluyormus yok kasismis hikaye hepsi 3,5 lik ideal bir olcu hem apaciler gibi basmamis oluyorsun hemde super surus keyfi aliyorsunuz siddetle tavsiye ederim saygilar...
I Love PoLo

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2012, 08:05:27 »
Bugun vogtland spor yay taktirdim 3,5 luk gercekten arabami cok daha sevdim siddetle tavsiye ederim hem konforlu hemde spor yay performansinin farkini aninda hissediyorsunuz inanin trafikte kimsenin caniyla maliyla oynmaaini sevmem sirf performans denemsi icin makas olayina girdim arabanin tepkileri harika gercekten virajlari soylemiyorum bile bence spor yay kesinlikle araba icin guvenlik paketi arkadaslar yok sert oluyormus yok kasismis hikaye hepsi 3,5 lik ideal bir olcu hem apaciler gibi basmamis oluyorsun hemde super surus keyfi aliyorsunuz siddetle tavsiye ederim saygilar...

Fotoğraf var mı usta?

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2012, 12:45:03 »
Fotoğraf var mı usta?
Spor yay konusunda resimleri var bi fark olmadi yeni yaylarda. Bakabilirsiniz
I Love PoLo

Çevrimdışı ozzy3000

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Kasım 2012, 22:47:30 »
Yayları nerden aldın dostum ?

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Kasım 2012, 13:42:23 »
Yayları nerden aldın dostum ?
internet üzerinden aldım yeni çarşım.com dan firma ismi aksoy tuning sanırım 298 felandı
I Love PoLo

Çevrimdışı ozzy3000

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 23 Kasım 2012, 14:27:42 »
Tamam dostum sağol , bende sipariş verdim oradan dün , bakalım umarım yarın elimde olur hemen test edebilirim.

Çevrimdışı ozzy3000

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Kasım 2012, 12:14:44 »
Arkadaşlar Vogtland 35 mm spor helezonlarımı da taktım sonuç mükemmel , hiç patlama çatlama yok diyebilirim , konforda çok az kayıp var cidden , spor amortisörlertlede çok iyi uyum sağladı ve yol tutuş , gidiş çok iyi oldu. Bayada alçaldı araba ilk takıldığında bile. Kesinlikle tavsiye ederim.  :D

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Kasım 2012, 13:52:14 »
Arkadaşlar Vogtland 35 mm spor helezonlarımı da taktım sonuç mükemmel , hiç patlama çatlama yok diyebilirim , konforda çok az kayıp var cidden , spor amortisörlertlede çok iyi uyum sağladı ve yol tutuş , gidiş çok iyi oldu. Bayada alçaldı araba ilk takıldığında bile. Kesinlikle tavsiye ederim.  :D

güle güle kullan arkadaşım soyledigim gibi arabadan cok zevk alıyorsun değil mi vogtlan gercekten bu işde harika benim ilk eşit düşmedi önler biraz yukarıda kaldı ( çamurluga bakacak olursak arkalar bir parmak önler 2 parmak ama araba duz duruyor ) ama zaman gectikce eşitleniyor senin nasıl ?
I Love PoLo