Gönderen Konu: Buda Benim Canavar... ;)  (Okunma sayısı 6746 defa)

Çevrimdışı ramazan_40

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Eski:98 AFH Polo Yeni:2000 Focus Ghia
Buda Benim Canavar... ;)
« : 04 Kasım 2012, 01:53:09 »
Evet arkadaşlar sonunda benimde bir vw'm oldu  :D
Aranıza yeni katıldım.Boş zamanlarımda yapmak istedigim ufak tefek bi kaç işlemim var fırsat buldukça bunları siz tecrübeli ve değerli forum arkadaşlarımın yardımlarını da alarak yapmayı planlıyorum...
Şimdilik herkese selam...  :tamamdir

« Son Düzenleme: 04 Kasım 2012, 01:58:04 Gönderen: ramazan_40 »
Hiçbir ordu, zamanı gelmiş bir düşünceye karşı duramaz.

Çevrimdışı ramazan_40

• Profili Görüntüle
Ynt: Buda Benim Canavar... ;)
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2012, 01:55:41 »

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2012, 02:07:55 »
hosgeldınız. arabadn bahsedın bıraz. km kaç. boya değişen vs. :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ramazan_40

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2012, 02:29:42 »
Hoşbulduk..
98 1.4 16v sportline 100 beygir doch motor 152 binde degişen sağ çamurluk 2 yerinde lokal boya var bu üçüncü aracım çok seri ve atak bi araba
bazen kadrandaki hıza ben bile inanamıyorum :D üstelik lpgde bukadar hızlanması çok iyi ancak nekadar yaktıgını hesaplama gibi bir fırsatım olmadı çok yakıyor gibi geldi bana ama deger be.. :D

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2012, 10:23:16 »
Hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun. Kazasız, belasız...
Beyazı da bir başka güzel oluyor. Kaça aldınız ?
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2012, 10:25:51 Gönderen: BARRACUDAY »

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2012, 10:26:07 »
Hoşgeldiniz... hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle... :)
Red Machine!!!

Çevrimdışı BuZ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Kasım 2012, 11:10:15 »
hoşgeldiniz. kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
POLO

Çevrimdışı ramazan_40

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Kasım 2012, 11:33:28 »
Hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun. Kazasız, belasız...
Beyazı da bir başka güzel oluyor. Kaça aldınız ?
aynen kardeşim alırsam beyazdan başkasını almam diyodum ve beyaz denk geldi önüme banada almak düştü :D
13.500 demişti 13 el sıkıştık

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Kasım 2012, 11:38:33 »
fıyat bana bıraz fazla gıbı geldı ama sız memnunsanız sıkıntı yok. km guzel. bu yasta bı arabada boya olmasıda gayet normal. da bu araba 98 ise neden 97 jantları var uzerınde ? orjınallerı neredeymıs sormadınız mı ?
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ozzy3000

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 04 Kasım 2012, 14:56:21 »
merhaba arkadaşlar ;
97 Polo sportlineıma biraz bakım yapacağım bende, 4 aydır bende araç çok memnunum gidiş süper çekiş ve yakıt çok iyi gazlı. fakat frene basınca direksiyon öyle bir titriyorki göğüslük sallanıyor artık   fren diskleri ve balataları değiştiricem birde sol bilya bozukmuş ön , onu değiştiricem. Dün aldığım monreo reflex amortisörleri taktırdım sonuç müthiş kesinlikle tavsiye ederim. 4ünü 420 tl karta 6 taksitle maslaktan aldım bir gün sonra geldi. Fakat üzerinde yan sanayi doğru düzgün markası bile olmayan kaç cm olduğuda belirsiz alçak yaylar var. konforum hala iyi değil o sebep. Spor amortisör aldığım için yayda önceliği konfora vermek istiyorum o yüzden en konforlu vogatland yay olduğunu anladım netten araştırdığım kadarıyla. Eibach veya H&R dahamı konforludur dahamı serttir yardımlarınızı bekliyorum.
Ayrıca sol kapı cam motorum gitti gidecek , Orkan22 arkadaşım sen nereden aldın 70 tlye cam motoru çok iyi fiyatı hangi usta bende ona gideyim. Ve son sorum brembo fren disklerine gerek varmı , ön disk ve balataları 100 tlye buldum komple, fakat brembo bir tane disk 100 tl değermi yada spor balatamı alsam onlarda 80 100 civarı gerek varmı sizce aracı bundan sonra Didimde kullanacağım o kadar acil frenlere ihtiyacım olmayacak inşallah. Didim yolları çok bozuk olduğu için konfor önemli şu an aracımda , amortisörlerin 2si patlak olduğu için değiştirdim çok kötü gidiyordu araba. ve birde kule gergisi taktırayımmı diyorum ne kadar faydası olur , spor fren diski yada balatası alacağoma 150 tl kule gergisi alayım diyorum , yol tutuşuna ağırlık vermişken tam olsun diyorum ne dersiniz fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler 

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #10 : 04 Kasım 2012, 22:20:11 »
fıyat bana bıraz fazla gıbı geldı ama sız memnunsanız sıkıntı yok. km guzel. bu yasta bı arabada boya olmasıda gayet normal. da bu araba 98 ise neden 97 jantları var uzerınde ? orjınallerı neredeymıs sormadınız mı ?

Usta 13 için çok diyorsunuz, yanlış anlamayın ama siz şuan aracınıza satsanız ne kadara verirsiniz? Bugün 98-99 şahin bile 10-12 arası fiyat veren var.

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 04 Kasım 2012, 22:31:55 »
hayırlı olsun  ;D  ;D  ;D  kullan fiyat güzel bence

Çevrimdışı ramazan_40

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 04 Kasım 2012, 23:19:32 »
size göre fiyat neye göre belirlenir 10 bine bir hurda alıp 3-4 binliralik masraf yapmak mı daha mantıklı(masraf ederken yaşadıgın can sıkıntılarından bahzetmiyorum bile)yoksa 2-3 fazla verip kapı gibi sadece gazını alıp binebilcegin bir arabamı daha mantıklı!bence ikinci seçenek.Babam hep der saten 2 fazla olsun iyisi olsun. :D Sonuçta bu makinada kendi ve ailenizin canını taşıyacaksınız ve altınızdaki arabaya güvenmek zorundasınız.Araba alırken iki iki buçuk ay piyasayı araştırdım ankara şartlarında bu fiyat gayet normal ankaradakiler bilir ankaradaki arabalar diger illere göre fiyatı biraz fazla neden böle bilmiyorum ama öyle :D ne arabalara ne fiyat istiyolar duysanız gülmemek için kendinizi zor tutarsınız.Döşemeler gitmiş motor bitmiş at arabasına dönmüş arabalara ne paralar istiyorlar...yani sonuç olarak araba var!araba var...  :D  Saygılar...

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #13 : 04 Kasım 2012, 23:23:53 »
size göre fiyat neye göre belirlenir 10 bine bir hurda alıp 3-4 binliralik masraf yapmak mı daha mantıklı(masraf ederken yaşadıgın can sıkıntılarından bahzetmiyorum bile)yoksa 2-3 fazla verip kapı gibi sadece gazını alıp binebilcegin bir arabamı daha mantıklı!bence ikinci seçenek.Babam hep der saten 2 fazla olsun iyisi olsun. :D Sonuçta bu makinada kendi ve ailenizin canını taşıyacaksınız ve altınızdaki arabaya güvenmek zorundasınız.Araba alırken iki iki buçuk ay piyasayı araştırdım ankara şartlarında bu fiyat gayet normal ankaradakiler bilir ankaradaki arabalar diger illere göre fiyatı biraz fazla neden böle bilmiyorum ama öyle :D ne arabalara ne fiyat istiyolar duysanız gülmemek için kendinizi zor tutarsınız.Döşemeler gitmiş motor bitmiş at arabasına dönmüş arabalara ne paralar istiyorlar...yani sonuç olarak araba var!araba var...  :D  Saygılar...

Kesinlikle  :tamamdir