Gönderen Konu: Parçanın fıyatı ne kadardır?nerde bulunur?  (Okunma sayısı 4016 defa)

Çevrimdışı deathofangel

• Profili Görüntüle
Parçanın fıyatı ne kadardır?nerde bulunur?
« : 13 Ekim 2012, 01:50:06 »
Merhaba Arkadaslar,

Fotoğraftakı parcanın fıyatı ne kadardır?nereden bulabılırım?Ist Kartal oto sanayıde bulabılırmıyım?Bu sekılde calısırken motordan hava sesı gelmeye basladı zararı vamıdır?

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: Parçanın fıyatı ne kadardır?nerde bulunur?
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2012, 02:43:46 »
O parça soğuk havalarda, manifoltun üstünden sıcak havayı motora vererek aracın daha çabuk ısınmasını sağlamaktır.Bence çokta gerekli bir parça değil. Ayrıca hava sesinin oradan geleceğini zannetmiyorum.

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2012, 22:56:53 »
O parça soğuk havalarda, manifoltun üstünden sıcak havayı motora vererek aracın daha çabuk ısınmasını sağlamaktır.Bence çokta gerekli bir parça değil. Ayrıca hava sesinin oradan geleceğini zannetmiyorum.
+1 hava sesi eminimki ondan geliyordur arkadaşın anlattığına katılıyorum ben yaz başı çıkardım o hortum ve soğuk sıcak ayarını yapan parçayı yerine 90 derecelik bir boru koydum performansta hissedilir artış oldu. kışın tekrar takarım. (yada takmam??)
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2012, 23:57:07 »
+1 hava sesi eminimki ondan geliyordur arkadaşın anlattığına katılıyorum ben yaz başı çıkardım o hortum ve soğuk sıcak ayarını yapan parçayı yerine 90 derecelik bir boru koydum performansta hissedilir artış oldu. kışın tekrar takarım. (yada takmam??)

Bende sıcak hava çeken yerini kapattım. Japon yapıştırıcı ile yapıştırdım. Sürekli soğuk hava çekiyor. Sebebi ise geçen yıl yazın İstanbul trafiğinde çok zaman geçirdim ve hava filtresini değiştirdiğimde, hava filtresinin kauçuk kısmının erimeye başladığını gördüm.

Çevrimdışı deathofangel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2012, 00:20:19 »
Bende sıcak hava çeken yerini kapattım. Japon yapıştırıcı ile yapıştırdım. Sürekli soğuk hava çekiyor. Sebebi ise geçen yıl yazın İstanbul trafiğinde çok zaman geçirdim ve hava filtresini değiştirdiğimde, hava filtresinin kauçuk kısmının erimeye başladığını gördüm.
hava sesı ordan gelmıyor arkadaslar tamır ettırdım boruyu ancak sesın nereden geldıgını çözemedık