Gönderen Konu: Sıradaki aracım sanırım bu olucak öncesinde görüşlerinizi almak isterim.  (Okunma sayısı 4605 defa)

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
Daha önce Mk1 bal kabağım vardı  http://www.vwtr.net/forum/golf-i/bal-kabagina-donusmeden-oncesi-ve-sonrasi-hepsi-burda-t26632.0.html   şimdi bunu alırsam Mk4 bal kabağım olucak :D Linkteki Mk1 i ve avatarımdaki poloyu satmış bulunmaktayım. Golf Mk4 için 1,6 motor bence çok yetersiz o yuzden 1,8 higline modellere baktım hep, hem daha ucuz :D Şimdi bu araba denk geldi ve çok kanım ısındı bu araca. Orjinalinde bu renk olmadığı ve aracın komple boyalı oldugu malum fakat 98 model bi araçta boya olmuş olmamış takıntı yapçak biri değilim önemli olan büyük kazası olmasın. Şimdi sizinde olumlu olumsuz fikirlerinizi alayım sonrada kısmetse gider alırım.  8)

Arac bu: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-tr-de-tek-100467452/detay/
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2012, 11:10:06 Gönderen: predator »

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
1.8'den aşırı bi performans bekleme derim.
1.6 arabalarla çok denedim, ya geçiliyorum yada kafa kafaya gidiyorum, hatta polo 1.4 16v aracında beni geçmişliği vardır(atego) :D :)
Ne durumda olursa olsun ağır kazası olmadıkdan sonra rengini değiştirmeyi düşünmem, benimde boya takıntım yok bu arada.
düzgün bir GTI aramaya bakın, ben öyle yapıyorum.

birde dip not: Highline araçlarda tüm kapı ve tampon çıtaları boyalı olur. sahibi turuncuya boyatırken ya tamponları değiştirmiş, yada çıtalarıda siyaha boyatmış.
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2012, 11:19:48 Gönderen: DenQ »

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
Cevap için teşekkürler :D  1,4 16v 75hp polo ile 1,6 yı gectim bende :D ama 1,8 den performans bekleme dedin şaşırdım şimdi bak :D

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Cevap için teşekkürler :D  1,4 16v 75hp polo ile 1,6 yı gectim bende :D ama 1,8 den performans bekleme dedin şaşırdım şimdi bak :D
75lik degildi polo :) sportline'di.

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
Bi koşu gittim GTİ lara baktım geldim hepsi turşu :D Ne alcam ben ya kafayı yicem ha  ;D

Çevrimdışı GTİ MEHMET

• ateş barut YANYANA (gtiMK3 tdi intercool MK2'İM)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk2
 :) :) :) wala çok zor bir evredesin

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
Gel sana 1.6 , 180e hemen çıkan motoru yorulmamış 84binde yeni brcli 2001 comfortline vereyim :D

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
Düzgün 1.8 GTI bulmanız nerede ise imkansız :) Eğer kafaya takmışsanız ağır bir kazası olmadıktan sonra düşünülebilir. Siz 1.6 yetersiz olarak düşündüğünüze göre performans meraklısı birisiniz.

Hatta aklıma gelmişken Leon 1.8T olacak sanırım ondan da bakabilirsiniz.

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
Gel sana 1.6 , 180e hemen çıkan motoru yorulmamış 84binde yeni brcli 2001 comfortline vereyim :D

Kaç para bide ne renk gri ise  olmaz :D

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
Düzgün 1.8 GTI bulmanız nerede ise imkansız :) Eğer kafaya takmışsanız ağır bir kazası olmadıktan sonra düşünülebilir. Siz 1.6 yetersiz olarak düşündüğünüze göre performans meraklısı birisiniz.

Hatta aklıma gelmişken Leon 1.8T olacak sanırım ondan da bakabilirsiniz.

Kafaya takmadım ama kafama en çok yatan araç bu dostum. Yorum için teşk.

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
:) :) :) wala çok zor bir evredesin

2arabamıda satılık ilanı açmadan satılık demeden sattım isteyen oldumu dayanamıyorum  :D şimdi sahibindeni tahaf ediom :D zor valla zor :D

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
75lik degildi polo :) sportline'di.
75 lik 1.6 falan geçemezde 1.4 16v sportline ların gideri var şanzumanıda çok uygun :)

Golf te 1.6 mı 1.8 mi evet en az 1.8 olmalı bende 1.8 passat vardı gidişi 1.6 golf ile tamamen aynıydı ağırlık farkından 1.8 golf kullanmadım ama 1.6 dan en azından 120+ hızda daha rahat olacaktır.

1.8 T Gti bulmak tabiki her Golf 4 sdahibinn hayalidir ama artık türleri bitti kalmadılar uçuk km ler ve canı çıkarılmış Gti lar kaldı sadece.

bu arada 1.8 al ama ilandakini alma o nasıl bi renktir ya Allahım esirgesin :) 

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle

bu arada 1.8 al ama ilandakini alma o nasıl bi renktir ya Allahım esirgesin :) 

Ben rengine tav oldum zaten :D zevkler renkler nokta :D

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
Kaç para bide ne renk gri ise  olmaz :D
yok ya satacağımdan değil zaten 2 ay aradım bunu :) ,bi kamoyu yoklayayim dedim kolay kolay satmam bunu satarsam golf 7 için satarım :D