Gönderen Konu: VW bora hakkında detaylı bilgi verecek arkadaşlar yardımcı olunuz ...  (Okunma sayısı 35168 defa)

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
1-  en çok   tutulan model   comfortline   tridline pasifik mi  ?
2- 1.6  mı?  1.9 tdı mı ?
3-otomatik  -   manuel - triptonik  mi ?
4- 1999 - 2005  arası  hangi  model  ?
5- en çok  tutulan   renk  ?
6 -sanruf  lu   olan  modeller  farklı  mı  ?

acil  araç  almam   lazım   bildiginiz  yada önereceginiz   bir  araç  var  mı  ?

tş  ederim   şimdiden   

Çevrimdışı PsiKoMaNYaKoLoG

• Profili Görüntüle
1- en yaygın model comfortline
2- volkswagenin hangi aracını alırsan al motorundan korkma (araba gibi binilmişse ;) )
3- manuel (bence) ama otomatik de şehir içinde çok büyük rahatlık
4- özellikle 2002 ve sonrası (bence)
5- beyaz
6- sanruf bildiğim kadarıyla highline modelinde standart comfortline ve diğer modellerde opsiyonel

araç önerisi konusunda ne kadar para çıkarabilirsin, aldığın arabadan beklentilerin nedir önce bu konulara değinmek gerek.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2012, 08:14:39 Gönderen: PsiKoMaNYaKoLoG »

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
Hocam mümkün olduğu kadar en yeni modeli ve en düşük km yi almaya çalışın. Donanım en düşük Pacific olsun ( 4 hava yastığı, Yol bilgisayarı, 15" Alaşım jant vs diğer donanımları aynı zaten ESP hariç). Piyasadaki en düşük km li Bora lar genelde Pacific tir.

Temiz 1.9 TDI 110 var mı bilmiyorum ya da 130 HP tadından yenmez :)

En fazla olan renk gümüş gri ve beyaz. Ama bana göre bu iki renkte klasik renk o yüzden sana farklı gelecek güzel renk seç ( Gök mavi, bej, murano kırmızı, okyanus yeşili, füme vs).

Aklınıza takılan başka bir soru varsa da çekinmeyin. Bora uzmanları burada :)

Çevrimdışı PsiKoMaNYaKoLoG

• Profili Görüntüle
En fazla olan renk gümüş gri ve beyaz. Ama bana göre bu iki renkte klasik renk o yüzden sana farklı gelecek güzel renk seç ( Gök mavi, bej, murano kırmızı, okyanus yeşili, füme vs).
misal benim araba atlantik mavi geçiyo halk arasında lacivert :)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
Bende okyanus yeşili var gören lacivert vs diyor :)

Çevrimdışı mustyysldg

• Profili Görüntüle
Pacific,comfortline'ye göre daha sportif,15 inc jant,spor kumaş koltuklar,renk seçenekleri vs.piyasada en çok tutulan comfortline,en çok aranan ve değerli olansa pacific ve highline..pacific extralarda ve highline'de cam tavan var..Beyaz,atlantik mavisi,nar çiçeği,füme yakışan renklerden,temiz bakımlı bir pacific yada highline güzel olur..

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
size belirtmemisler ama vw en saglam motoru 1.6 8v tir. Hala üretimde olan bir motor secenegidir. Kolay kolay arıza vermez parcası da 16v göre daha ucuzdur. 98-2001 arası 8v ve yanlıs bilmiyorsam tüm otomatikler 8v
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı can

• Profili Görüntüle
8v taş gibi motor ama çok yakar
az km li dizel bulursan kaçırma
otomatik eski tip şanzıman çok zevksiz ama rahat
2002+ model daha iyidir ufak tefek makyajları var

Çevrimdışı drn

• Profili Görüntüle
size belirtmemisler ama vw en saglam motoru 1.6 8v tir. Hala üretimde olan bir motor secenegidir. Kolay kolay arıza vermez parcası da 16v göre daha ucuzdur. 98-2001 arası 8v ve yanlıs bilmiyorsam tüm otomatikler 8v

hala üretiliyor demişsiniz hangi modelerde var ki acaba 1,6 8v

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
Bakımlı olduktan sonra hepsi taş gibidir :) 8-16V farketmez. En son Golf VI da üretildi artık yok.

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
arkadaşlar   o  kadar  baktım   sitede   yok  yok  kafama  yatan  bir  araç  bulamadım    acil  yardım  istiyorum  birde 
1.9 tdi   ler  kaç  lt  mazot  yakıyor  100  km  ye   şehir içi  şehir  dışı  ortalama 
saruflu  olmasını  - dizel   -  130  luk  triptonik  -  birde  metal  olan  göstergeli  olan   warsa  hemen  alajam  yok da  yok  metelik  gri  beyaz  öncelikli   tş  ederim ilginiz için 

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
    • Profili Görüntüle
Boraların otomatiklerinin çoğu 4 ileri olsa gerek.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

Çevrimdışı mustafa_inci

• Profili Görüntüle
arkadaşım 2003 itibarı ile 16v ye geçeldi öncesi 8v. 8v sağlam ve lpg ye daha uyumlu ama modelli ve km si düşük olduktan sonra teknoloji hergün gelişiyor 16v yi tercih et. 1.9 tdi 130 luk süper araç ama günümüzde vergi farkı yüzünden tercih edilemiyor. bende 2003 1.6 16v comfortline var çok memnunum, 8 vye göre daha atik ve daha az yakıyor. zamanında bakımlarını yaptırırsan bi sıkıntı olmaz, hepsi güzel ve sağlam çünkü adı volkswagen...

Çevrimdışı inundatio

• Profili Görüntüle
arkadaşlar   o  kadar  baktım   sitede   yok  yok  kafama  yatan  bir  araç  bulamadım    acil  yardım  istiyorum  birde  
1.9 tdi   ler  kaç  lt  mazot  yakıyor  100  km  ye   şehir içi  şehir  dışı  ortalama  
saruflu  olmasını  - dizel   -  130  luk  triptonik  -  birde  metal  olan  göstergeli  olan   warsa  hemen  alajam  yok da  yok  metelik  gri  beyaz  öncelikli   tş  ederim ilginiz için  

Benim 110 luk 1.9 TDI var 100 km degilde bir depo ile şehir içi 850 km uzun yol 1000 üzeri km yapıyor.. Ben aracımı satabilirim gerçekten aracım temiz ve bakımlı km si senin için takıntı olmaz ise tabi ..ve de fiyat... Hak ettiği ortada görürsen kanaat getirirsin;)
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2012, 21:00:06 Gönderen: inundatio »