Gönderen Konu: vwgolf IV istiorum  (Okunma sayısı 7143 defa)

Çevrimdışı tayfun35

• Profili Görüntüle
vwgolf IV istiorum
« : 29 Eylül 2012, 18:49:13 »
Arkadaşlar golf 2 aracımı sattım  model yüksetmek iistiyorum  şimdi golf IV yada audi A4 alıcam 19000 tl param var  yardımcı olursanız sevinirim orjinalliği ile oynanmış araç isremiyorum

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
Ynt: vwgolf IV istiorum
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2012, 23:51:27 »
ne desem bilemedim 19000 liram var diyince bırak a4 ü temiz mk4 bulursan kaçırma.çıta olarak mk4 iyidir arkadaşım

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2012, 00:01:59 »
Sitede satan bi arkadaş vardı ama biraz daha yükselmen lazım paradan.. sanırım 19.5- 20 gibi bişey istiyordu o..
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2012, 00:02:42 Gönderen: Sinancetintas »
Das Auto..

Çevrimdışı Sinancetintas

• Profili Görüntüle
Das Auto..

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2012, 11:55:56 »
arkadaşım eğer golf4 alacaksan ve orjinal birşey arıyorsan bir kere elindeki para sana yetmez ayrıca alacak olduğun araç 2001 ve sonrası olmasına dikkat et 2001 lerin klima dijital olur, yağmur sensörü olur, ha bunların benim için önemi yok diyorsan elindeki parayla 99/2000 arası güzel birşey ancak bulabilirsin a4 diyorsun ana zaten hem paran yetmez hemde masrafları golften pahalidır. sana kolay gelsin
kerim_dikmen

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
kerim_dikmen

Çevrimdışı Sinancetintas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2012, 13:38:38 »
arkadaşım eğer golf4 alacaksan ve orjinal birşey arıyorsan bir kere elindeki para sana yetmez ayrıca alacak olduğun araç 2001 ve sonrası olmasına dikkat et 2001 lerin klima dijital olur, yağmur sensörü olur, ha bunların benim için önemi yok diyorsan elindeki parayla 99/2000 arası güzel birşey ancak bulabilirsin a4 diyorsun ana zaten hem paran yetmez hemde masrafları golften pahalidır. sana kolay gelsin

Hacı benim 99 highline climatronik (klima digital) aklına ne gelirse var ayrıca katlanır aynada barmış sadece botunu bozukmuş.. bence GOLF 4 'un her yılı iyi ama dedigi gibi 2001'den sonra alırsan en azından yaşı daha küçük olur.. 1-2 yaş deme far edebilir tabi kullanana baglı.. ;) 
Ama o parayla A4'lere falan sarma derim.. ;)
Das Auto..

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Eylül 2012, 15:04:14 »
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı Sinancetintas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Eylül 2012, 17:28:48 »
komple boyalı diyor neden acaba??
Das Auto..

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #9 : 30 Eylül 2012, 19:57:05 »
komple boyalı diyor neden acaba??
aynen komple boyalı denmesi neden 10 yaşında olmasıyla alakalı değil nice 10 yaşında arabalar var boyasız lokal boya ufak tefek olabilir ama komple boya neden? keyfe keder komple boya ise orası ayrı :)

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 30 Eylül 2012, 21:25:41 »
o arabada kopmle boya olmasa o fiyatı yazarmıydı adam eğer çok ciddi bir kazası yoksa o araba alınır hemşerim bende kaza yaptım aracımı yetkili serviste yaptırdım inanın orjinali gibi oldu hiç bir sıkıntısı da yok hatta vidasına kadar orjinal oldu yeterki aracın yürüründe motorunda sıkıntı olmasın kaporta dedğin elbisedir eskir yenisi alırsın gerisi teferruat boya takıntısı yapma kardeşim bulursun boyasız bir araba ama araç bakımsızdır alırsın yok orası yok burası derken harcarsın iki üç bin aklın başına gelir aracı yetkili servise göster eğer aracın dediğim gibi sıkıntısı yoksa takma kafana al derim
kerim_dikmen

Çevrimdışı escala

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 30 Eylül 2012, 21:59:45 »
o arabada kopmle boya olmasa o fiyatı yazarmıydı adam eğer çok ciddi bir kazası yoksa o araba alınır hemşerim bende kaza yaptım aracımı yetkili serviste yaptırdım inanın orjinali gibi oldu hiç bir sıkıntısı da yok hatta vidasına kadar orjinal oldu yeterki aracın yürüründe motorunda sıkıntı olmasın kaporta dedğin elbisedir eskir yenisi alırsın gerisi teferruat boya takıntısı yapma kardeşim bulursun boyasız bir araba ama araç bakımsızdır alırsın yok orası yok burası derken harcarsın iki üç bin aklın başına gelir aracı yetkili servise göster eğer aracın dediğim gibi sıkıntısı yoksa takma kafana al derim
komple boya olmasa ederi ne olurdu sizce? merak ettim kendi aracım ne kadar eder diyede ona göre kıyas yapacağım  :)

Çevrimdışı Sinancetintas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 30 Eylül 2012, 22:20:03 »
Komple boya denince benim aklıma sadece taklalı geliyor.. ;) O araç öyle demiyorum ama öyleyse taklalı araç 1 kere alan gördüm haftada 1 servisteydi o yüzden girene kaşırmam ama kendim olsam girmem asla.. 
gelelim "escala" kardeşimizin sorusuna benim için böyle bi araç komple boya yoksa 22-23 eder..
Das Auto..

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Eylül 2012, 23:27:27 »
sinan arkadaşın vermiş olduğu ilan benim ilanım 12 yaşında bir araç alacaksın hiç boyasız olacak ve orjinal 21.500-22.000 temizlğine göre boyalı hafif kusurlu bir araç alacaksan 19.000 tl den altı ve üstü sana göre karşına inşallah dürüst bir satıcı çıkar.