Gönderen Konu: merkezi kitleme  (Okunma sayısı 2203 defa)

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
merkezi kitleme
« : 28 Eylül 2012, 08:54:59 »
merhabalar geçen hafta merkezi kapıların içerden kitlenmesi konusunda biraz bilgi alıp cam düğmelerinin yanına bi tane daha cam düğmesi koyup yukarı basılınca kapıların açılıp sşağıya basınca kapanması konusunda bi çalışma yaptım düşünen arkadaşlara yardımcı olmak açısından bilgi verebilirim;
Büyük imza.

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
Ynt: merkezi kitleme
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2012, 10:51:58 »
Çok güzel bir fikir biraz çalışma mantığını anlatırsan kabloları falan nerden çektiğini bizde yapabiliriz

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2012, 12:56:02 »
merhabalar geçen hafta merkezi kapıların içerden kitlenmesi konusunda biraz bilgi alıp cam düğmelerinin yanına bi tane daha cam düğmesi koyup yukarı basılınca kapıların açılıp sşağıya basınca kapanması konusunda bi çalışma yaptım düşünen arkadaşlara yardımcı olmak açısından bilgi verebilirim;

konuyu resimli anlatırsan iyi olur nasıl yaptığına dair anlat yada herkesın bilgisi olsun

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2012, 15:36:03 »
arakdaşlar öncelikle elinizde bi cam düğmesi olması lazım ondan sonra merkezi kilit modülünüzu bulmanız lazım . koyduğunuz cam düğmesinekontağa bağlanmış veya bağlanmamış size kalmış bir olay bir adet + kutup getireceksiniz ve düğmenin girişine girmeniz lazım ondan sonra aşağı yeri yukarı çıkış hatlarını bulup kilit modulune 2 adet ayrı hat çekmniz gerekir. açma ve kapamma hattını bulup girişleri yapıyorsunuz kısacası bu arkadaşlar dilimin döndüğünce anlatmaya çalıştım...
Büyük imza.

Çevrimdışı MetinTekin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2012, 11:30:43 »
Hiçbişey anlamadım ama böyle bişeye ihtiyaç var :-\
35_AG_8308 96' 2Kapı Mavi_Şimşek PoLo