Gönderen Konu: acil afh motor polo için gaz kelebeği  (Okunma sayısı 5851 defa)

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
acil afh motor polo için gaz kelebeği
« : 03 Eylül 2012, 18:50:07 »
arkadaşlar acil acil afh motor polo için gaz kelebeği lazım uygun fiyatlı :) bizim kelebek gitti iyice :( klimayı acınca araba stop ediyor distribütör değişti termostat değişti en son karar verdi usta gaz kelebeği dedi bakalım bunuda takınca olucakmı :) cıkma yada sıfır nerde uygun bulabilirim

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
Ynt: acil afh motor polo için gaz kelebeği
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2012, 21:06:29 »
nedir bu gaz kelebeginden cektigimiz ya bugün bizim ustada dedi başımdan aşagı kaynar su döktü sanki öyle 300 500 lira degilki meret gidip alasın 1000 liranın üstündaymiş diyolar napcam şaşırdım yav

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2012, 23:31:15 »
nedir bu gaz kelebeginden cektigimiz ya bugün bizim ustada dedi başımdan aşagı kaynar su döktü sanki öyle 300 500 lira degilki meret gidip alasın 1000 liranın üstündaymiş diyolar napcam şaşırdım yav

Ne yaptın usta, 1000 lira yoktur. Max. 500 olmalı

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2012, 23:50:19 »
ben öyle geziyom klimayı acmayınca fazla stop etmiyo 700 tl parca + işçilik istiyorlar 1.6 ların boğaz kelebeği uymuyor bkalım gittiği yere kadar

Çevrimdışı polo35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2012, 17:20:00 »
arkadaşlar acil acil afh motor polo için gaz kelebeği lazım uygun fiyatlı :) bizim kelebek gitti iyice :( klimayı acınca araba stop ediyor distribütör değişti termostat değişti en son karar verdi usta gaz kelebeği dedi bakalım bunuda takınca olucakmı :) cıkma yada sıfır nerde uygun bulabilirim
siemes i 450 tl idi 3 sene önce.dediğin gibi her şeyin bir ömrü var zamanı gelnce değiştirmek lazım.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 27 Eylül 2012, 01:01:02 »
450 tl ye mı ne almıstım. rolantıde sallamıyor stop etmıyor. adaptasyon bı kere tutmadımı unut o kelebegı sen. yenısını al adaptasyon parası harcıyacagına . cıkması alınmaz.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2012, 00:05:52 »
yarın degişiyo bogaz kelebegi sıfır alcaz bakalım yine yaparsa busefer  20 tl benzin alcam busefer depoya koymucam döküp yakcam dermişim kıyama ama

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 02 Ekim 2012, 09:23:55 »
yarın degişiyo bogaz kelebegi sıfır alcaz bakalım yine yaparsa busefer  20 tl benzin alcam busefer depoya koymucam döküp yakcam dermişim kıyama ama

ok hocam yaptırda masrafları yazarsın ben hala yaptırmadım klimayı acmayınca stop etmiyo :)