Gönderen Konu: Aracım Satılık Bilgilerinize  (Okunma sayısı 12086 defa)

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt: Aracım Satılık Bilgilerinize
« Yanıtla #14 : 27 Eylül 2012, 16:35:22 »
İsmail abicim hayırlı satışların olsun inşallah.aracın çok temiz görünüyor.ben daha yeni pasific sahibi oldum,aramızdan ayrılma yine golf ıv al  ;D bu arada şu kabindeki gri kaplamlardan bulursam hemen alıcam ya.hoş gözüküyor(gerçi ben her yere düşünmüyorum) neyse inşallah meraklısına gider,baya uğraşmışsın arabayla belli  :tamamdir

Çevrimdışı ZL1155

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Bora 1.6 Comfortline
« Yanıtla #15 : 27 Eylül 2012, 17:57:25 »
hazır başlık açılmışken bi ilanda ben koysam ayıp etmem inş arkadaşlar. bnde ihtiyaç nedeniyle tertemiz aracımı satıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-memurdan-tertemiz-g-o-l-f-98754023/detay/
Üzerimize kılıç çekilmedikçe, vatanımıza girilmedikçe, milletimiz cefa çekmedikçe, bizden kimseye zarar gelmez..

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 27 Eylül 2012, 19:35:42 »
aracınız güzel hayırlı satışlar, ben ilanı düzelltim boyalı araç son 19500 bırakacağım alan alır moral -1 ama araba alırsam alacağım adam yandı nerde akıllı usta servis var taaaaa oaraya kardeşim. :bekleriz:

Çevrimdışı Kocareis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 27 Eylül 2012, 20:17:44 »
her iki araç ta güzel, hayırlısı olsun, değerlerinde satılırlar inşaallah.

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 27 Eylül 2012, 20:48:39 »
hocam zaten amaçta bu , moralinizi bozmak,hiç bozmayın,bende golften önce broadway vardı satılığa çıkardım,gelen geçen sorardı satıyormusun diye öyle temiz bir araç ne boya ne değişen kapalı garaj arabası km yapmamış,nezaman ilan verdim yok kapı sacı değişmiş sanki,yok şurda boyamı var,dumanmı atıyor bu araba,hergün birileri geliyor bakmaya gelen pisliyor arabayı,benimde dikkatimi çekti gelen tipler birbirine benziyor,biraz telefon numaralarından falan araştırdım hepsi kardeş akraba çıktı,mesela gelenler 7.500 teklif ediyor ben 8.500 istiyorum,birine aratıyorlar 6000 veririm piyasası o diyor tam bir tezgah,ben 7.500tl ye atlayım istiyorlar,sonra arayanlar oluyor urfadan gelcez boya bulursak yol parasını alırız,halbuki izmirden gelcekler,arabayı almakta değil maksat para koparmak daha neler neler,bende şu şekilde baktırıyorum arabayı açıyorum , telefonla ilgileniyorum uzaklaşıyorum biraz,bak sen diyorum beğenirsen bu para,hiç dinlemiyorum bile bakanda öyle kendine kendine konuşuyor,o broadway içinde biri çıktı geldi bu arabadan arıyorum dedi kaç olur dedi 8.400 bırakırım dedim hiç bakmadan aldı gitti,maksat alıcısını bulmak,illa satçam diye uğraşırsanız hem moralinizi bozarlar hem ucuza gider.tabi şahsi bir aciliyeti vardır o ayrı konu.

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 27 Eylül 2012, 21:28:33 »
haklısınız, benim 2 nci aracım ilk aracı çok rahat sattığımdan birde ucuzdu pek dokunmuyordu şimdi vatandaş 19.000 tl çıkartınca her bahaneyi her sorunu dağ yapıyor, alan alır almayanda ne diyelim elbet satarım dursun piskolojisindeyim. >:(

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 27 Eylül 2012, 21:45:45 »
haklısınız, benim 2 nci aracım ilk aracı çok rahat sattığımdan birde ucuzdu pek dokunmuyordu şimdi vatandaş 19.000 tl çıkartınca her bahaneyi her sorunu dağ yapıyor, alan alır almayanda ne diyelim elbet satarım dursun piskolojisindeyim. >:(

aynen hocam bu psikolojide kalın,istediğiniz kadar anlatın millete şöyle temiz böyle temiz diye,o zaten pislicek o kafala geliyor, yorgunluktan başka bişey değil aracı anlatmak,alıcısı gelir bakar inceler bir cümle bile kurmazsın alır gider,biraz sabır işi ,dediğiniz gibi ucuz arabalar gibide değil tabi ama golf 4 ve bu tip araç arayan zaten fiyatları piyasaları biliyordur,birde il farkediyor İstanbul İzmir den keşke ilan buranın olsa diyen çok kişi vardır,tezcanlı olunca insanın karakteri bu araba al-sat işinde kötü oluyor :) aracın üstünede ilan yapıştırın sahibinden sitesi tam ölücülerin merkezi olmuş.

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #21 : 27 Eylül 2012, 22:27:30 »
hazır başlık açılmışken bi ilanda ben koysam ayıp etmem inş arkadaşlar. bnde ihtiyaç nedeniyle tertemiz aracımı satıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-memurdan-tertemiz-g-o-l-f-98754023/detay/
Üstat sadece double din'i satar mısın?? Bide tam anlayamadım marka model nedir??
Das Auto..

Çevrimdışı ZL1155

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Bora 1.6 Comfortline
« Yanıtla #22 : 27 Eylül 2012, 22:30:47 »
Üstat sadece double din'i satar mısın?? Bide tam anlayamadım marka model nedir??

FOR-X 88 marka ama satmam ya arabayla birlikte vermeyi düşünüyorum..
Üzerimize kılıç çekilmedikçe, vatanımıza girilmedikçe, milletimiz cefa çekmedikçe, bizden kimseye zarar gelmez..

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #23 : 27 Eylül 2012, 23:09:54 »
O marka nasıl peki memnün müsün??
Das Auto..

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 28 Eylül 2012, 08:55:31 »
ismail üstat hep yozgattamasın sen konya taraflarına yolun düşmezmi senin acaba  ...

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 28 Eylül 2012, 11:34:05 »
ya sinir oldum bu sanayi ustalarına arabayı alırken baktırıyoruz 1 kapı boyalı bir kaç parçada  lokal boya var diyorlar, satmaya kalkıyorum 4-5 parça da lokal boya var arabanız vuruk degil diyorlar töbe töbe yawww :/ 19.500 kesin fiyat altına satmıcam moralim bozuldu ya....  bu al sat işlerine sinir oluyorum  :bekleriz:

bu durumdan çok çekiyoruz .....

aracı alırken  boyacı +cihaz ile bakıyoruz...satarken kimi taklalı diyor aldırtmıyor kimi önden kimi arkadan girmiş diyor aracı aldırtmıyor   niye mi  ?????kendileri müşterilerine arac bulacaklar ya ondan .......

bazende biz şurası boyalı burası böyle diye söylüyoruz yetki
li servis dahil bir şey yok diyor :)
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 28 Eylül 2012, 14:36:59 »
yokya araba yakın olsa talihsizlik işte.

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #27 : 28 Eylül 2012, 21:21:43 »
Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için ben bu arabayı resmen dirilttim diyebilirim bakımsız insanlar kullanmış, yaptırdıklarım saymakla bitmez ama nafile kardeşim çakal olacaksın çingen satıcı olacaksin kazıkllayacaksın ama benim insanlığım bu şekilde değil kusurunu söylemeden satamam haram sayılır o paradan aldığım 1-2 bin tl fazlası kat kat çıkar, neyse alıcısı çok ama fiyat kırmaya çalışan çok bakalım ne olacak zaman ne gösterecek bekliyoruz.

:tamamdir
Karakter alışverişte ortaya çıkar.