Gönderen Konu: İzmirde Sanziman Konusunda Tecrubeli Usta  (Okunma sayısı 2113 defa)

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n 99 AEE
İzmirde Sanziman Konusunda Tecrubeli Usta
« : 11 Eylül 2012, 01:33:16 »
merhaba arkadaslar arabamin vites kolunda baya bosluk var mesela nasil diyim 3 vitesteyken yanlara dogru zangir zangir sallaniyor bu olayada acayip tav oluyorum acikcasi vites korugunun ordan baktim tahminimce kullanima bagli olarak ordaki plastik parcada bir yenme soz konusu ve sikintinjn nedenlerinden biri bu bu arizayi birde 5. Vites sekromecini degistirmek istiyorum bana tavsiye edebileeginiz vw ustasi var midir izmirde gercek bir esnaf ve isinin ehli biri tsk ederim ...
I Love PoLo

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
Ynt: İzmirde Sanziman Konusunda Tecrubeli Usta
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2012, 09:56:30 »
Çiğli ata sanayide Gönenci oto Murat usta var. Adam baya bi usta methini çok duydum bende oraya gidiyorum sürekli daha bi yalnışını görmedim. İstersen özelden telefonunu gönderebilirim.

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2012, 10:47:06 »
Çiğli ata sanayide Gönenci oto Murat usta var. Adam baya bi usta methini çok duydum bende oraya gidiyorum sürekli daha bi yalnışını görmedim. İstersen özelden telefonunu gönderebilirim.
Mesaj atarsan sevinirim arkdasim ama asil istegim yukaridaki sirunu yasamis ve yaptirmis bir arkdastan bir cvp bekliyorum yinede ilgine tskler
I Love PoLo

Çevrimdışı secoJazz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2012, 12:55:41 »
Karabağlardakı ERSE VW ÖZEL SERVİS  TLF:02322541454

tavsiye ederim