Gönderen Konu: motor titreme ve çekiş sorunu çözüldü  (Okunma sayısı 2690 defa)

Çevrimdışı polokolo

• Profili Görüntüle
motor titreme ve çekiş sorunu çözüldü
« : 04 Eylül 2012, 08:47:31 »
8 aydır kullandığım arabamı hangi tamirciye götürsem motorun inmesi lazım yok yarısının açılması lazım . 1000 liraya yanlızca açarım içerisinden ne çıkarsa bahtına vs. en son ankara ivedikte YILMAZ OTOMOTİV'e götürdüm adamlar tam bir sahtekarmış aynı şeyleri o a söyledi. daha sonra tanıdık vasıtası ile erciyes işyerleri sitesinde elsa otomotive götürdüm. kapağı açtı ne göreyim bir itici delinmiş kran milinde de aşınma olmuş . kısacası hepsini 450 ye malettim.(krank mili+4 itici. krank milini hurdacılardan 250 ye bulduk). ELSA otomotivde Ahmet usta var gerçekten işinin erbabı. içim yandığı için yazmak zorunda kaldım YILMAZ OTOMOTİV(dahaönceden de muayene öncesi gitmiştim aldıkları ücret biraz uçuk gelmişti bana) burada teşhir etmek istedim sahtekarlar...
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2012, 22:13:04 Gönderen: polokolo »

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: motor titreme ve çekiş sorunu çözüldü
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2012, 11:58:13 »
Hadi geçmiş olsun

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2012, 16:52:03 »
her devirde mi titriyordu, yoksa belli devir aralıklarında mı yapıyordu? bu arada söylediklerine katılıyorum.hikaye anlatıyorlar, sağlam ustayı iyi bulmuşsunuz.

Çevrimdışı polokolo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Eylül 2012, 17:30:11 »
rölantide arabayı titretiyordu. son zamanlarda rize gidip gelmiştim görev icabı bu kez de dikiş makinesi gibi çalışmaya başlamıştı.