Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 04.09.2012 VWTR.NET 4. Geleneksel Marmara Forum Buluşması (Mini Buluşma)  (Okunma sayısı 58287 defa)

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
rolling  zaten iki kişi arasında yapıldıgından  ,  sonuncuyum demek yerine ikinciyim demek daha cazip geldi herhal :) :) :)
sımdı bı dk sana soran oldu mu kadroyu....
hıcte oyle degıldı orada bır suru araba vardı ;)

Arkadaşlar katılan herkese teşekkür ediyorum,özellikle hafta içi olmasına rağmen katılım çok iyiydi,Samet e extra teşekkür ediyorum,organizasyon harikaydı.Hepiniz kaliteli arkadaşlarsınız , tekrar tekrar teşekkürler

Çevrimdışı rsb

sımdı bı dk sana soran oldu mu kadroyu....
hıcte oyle degıldı orada bır suru araba vardı ;)

:D :D Allah bilir birazdan   " biz arabada iki kişiydik ama "  diye  ağlamayada başlarsn :D :D  her neyse  yavuz abinin stoplarını izlemek zevkliydi :)

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
ne yani yaşlı başlı adam geçsek  olur muydu
ayıp ayıp . ..
büyüklere saygı

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
Güzel bir mini buluşmaydı vw severlerle beraber olmak keyif verici  :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

ne yani yaşlı başlı adam geçsek  olur muydu
ayıp ayıp . ..
büyüklere saygı

samet bende 16 ofset jant vardi ondan olabilirmi ? seninki 15  :D

reha o sıyah polocunun sahıbı nerde :) ırtıbata gecelım onunla.
ok men 8) let s go   :halazn:

:D :D Allah bilir birazdan   " biz arabada iki kişiydik ama "  diye  ağlamayada başlarsn :D :D  her neyse  yavuz abinin stoplarını izlemek zevkliydi :)
  reha beni serkanın babası sanıyomuşsunuz sametle ikiniz doğrumu :-)))  çok güldüm yaaaa serkan dedi 

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
  reha beni serkanın babası sanıyomuşsunuz sametle ikiniz doğrumu :-)))  çok güldüm yaaaa serkan dedi 
vallah benı karıstırma..........dun gulmekten karnımız agrıdı.... :D :D :D :D :D :D :D :D

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
Muhahhahahaha Uygar aga hakkaten süper olmuş,keşke orda olsaydım. ;D
03.06.2005

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
Samet resimlere baktım gayet güzel bi buluşma olmuş,aslında Serkan aradı beni gidelim diye ama gelemedim.Artık bi daha ki sefere.. :sevgi:   
03.06.2005

arkadaslar guzel oldugunu tahmin edebiliyorum 00:15 te aracların oraya kadar geldim sahile bakındım goremedim bende gitmek zorunda kaldım zeytinburnu sahlilinde kısmet bir dahaki bulusmaya ..

Çevrimdışı rsb

reha o sıyah polocunun sahıbı nerde :) ırtıbata gecelım onunla.

Paşa oto eyüp : 05337697878   küçükköy sanko sanayii sitesi 

abi hiç sorma ya  elmacıklar  kızardı benim  :-[

Muhahhahahaha Uygar aga hakkaten süper olmuş,keşke orda olsaydım. ;D

bende yoktum    hacı