Gönderen Konu: Alpine&Pioneer&İnfinity&SM  (Okunma sayısı 6276 defa)

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
Alpine&Pioneer&İnfinity&SM
« : 01 Eylül 2012, 13:27:23 »
Arkadaşlar Alpine sbg-1244br aldım,
Pioneer 6300sd ana ünite aldım,
Önlere İnfinity 6530cs comp. aldım,
Anfi SM h500 aldım,
        Ancak bir sorun var.Tesisatçı arka pandizot için 6x9 oval pioneer al dedi.Aynı araçtan arkadaşımda da var oval kullanmış memnun kalmamış.Arkaya öndekilerden 1 ya da 2 takım daha comp.tak daha iyi olur dedi.Düşündüm ki en iyi bilgi polo kullanıcılarından w vwtr.net üyelerinden alınır..Şimdi ne yapmalıyım arkaya oval mi yoksa aynı comp. 1 ya da 2 takım daha mı almalıyım..
       Bir de amfim sub w diğer hoparlörlerimi destekler mi yoksa takwiye mi gerekli?? Amatör bile değilim bilgi paylaşınca güzeldir..Yardımlarınızı bekliyorum...

« Son Düzenleme: 09 Eylül 2012, 22:17:08 Gönderen: bluerose1 »
Red Machine!!!

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Ynt: ALPINE&MTX&CADENCE ???
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2012, 15:08:08 »
MtX öneririm. daha önce kullanmıştık güzeldi zaten diğerlerine göre biraz daha prof belli ediyor kendini.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
Ynt: ALPINE&MTX&CADENCE ???
« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2012, 11:31:47 »
Arkadaşlar 180 kişi görmüş 1 kişinin de fikri yok mu bu konuda... lütfen fikirlerinizi paylaşın...  :-[
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2012, 22:46:34 Gönderen: bluerose1 »
Red Machine!!!

Çevrimdışı zasker

• Profili Görüntüle
Ynt: Alpine&Pioneer&İnfinity&SM
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2014, 00:32:18 »
Arkadasım benim aracımda pioneer deh-p2920mp teyp önler orjinal tiwiter orjinal pandizot pioneer 6992s ses olarak inanamazsın anfi var ama sadece bass bağlı oda 25cm kabin özel küçük bilgin olsun pandizot kesik aracı satacaksan kesme kabin tak 6x9 kabinler var

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2014, 00:52:47 »
Arkadasım benim aracımda pioneer deh-p2920mp teyp önler orjinal tiwiter orjinal pandizot pioneer 6992s ses olarak inanamazsın anfi var ama sadece bass bağlı oda 25cm kabin özel küçük bilgin olsun pandizot kesik aracı satacaksan kesme kabin tak 6x9 kabinler var

Dostum bu konuyu hortlatmışsın 2 yıl önceki projeydi bu o işi çözdük biz.ben aracı satıcı değilim pedere bırakmak niyetim o yüzden ses sistemi işinden vazgeçtik.site bakıma girmeseydi yeni konularımda bu sıkıntı üzerinde bişeyler tartışmıştık silinmiş hepsi.sağol ilgilendiğin için. :tamamdir
Red Machine!!!

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2014, 10:05:32 »
noldu şimdi. en son takmamıştın. montajı yaptırdınmı ?
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2014, 10:06:51 Gönderen: kerem0537 »
Shadow...

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2014, 15:34:39 »
noldu şimdi. en son takmamıştın. montajı yaptırdınmı ?
hayır... zaten polodan iyice soğudum... pedere bırakmak ya da kardeşime onlarda müzik sistemi napacak.yeni araç alırsam ona yapıcam.şu an müzik en son düşüneceğim derdim.o kadar masraf yaptım araç yine çalışmadı yine stop ediyor.yetkili servise götürmem gerekiyor artık orda burda para harcamaktan bıktım.tek seferde vericem ne tutarsa alıcam arabayı.
Red Machine!!!

Çevrimdışı zasker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2014, 17:54:00 »
Valla kardesim 2 ay önce 6 n aldım almanya gümrük çıkışlı çift airbagli sonruuf klima vs gibi özellikleri var memnunum hiç bir arıza yok şimdilik seninkinde bişey vardır normal ustaya değilde vw yetkili Servisi'ne götür bence

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Şubat 2014, 20:00:30 »
Valla kardesim 2 ay önce 6 n aldım almanya gümrük çıkışlı çift airbagli sonruuf klima vs gibi özellikleri var memnunum hiç bir arıza yok şimdilik seninkinde bişey vardır normal ustaya değilde vw yetkili Servisi'ne götür bence

niyetimiz o
Red Machine!!!

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Şubat 2014, 23:57:57 »
hayır... zaten polodan iyice soğudum... pedere bırakmak ya da kardeşime onlarda müzik sistemi napacak.yeni araç alırsam ona yapıcam.şu an müzik en son düşüneceğim derdim.o kadar masraf yaptım araç yine çalışmadı yine stop ediyor.yetkili servise götürmem gerekiyor artık orda burda para harcamaktan bıktım.tek seferde vericem ne tutarsa alıcam arabayı.

bugünde akü bitti hepten soğumuşsundur...  :-\
Shadow...

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2014, 00:29:20 »
bugünde akü bitti hepten soğumuşsundur...  :-\
Akü bitmemiş kanka teyp kapanmamış sessizde çalışıyormuş ondan arkadaşın arabasıyla sanayiden takviye kablosu aldım geldim bastım şarj ettirdim Allah tan akü yeni.çalışıyor şimdi yatıyor.iş icabı bursa-gölcük arası dokuduğumdan ancak bi müddet sonra yetkili servise bırakıcam nesi varsa yaptırıp alıcam.zaten birçok parçasını değişip bakımını yaptık. :)
Red Machine!!!

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 23 Şubat 2014, 01:14:27 »
Akü bitmemiş kanka teyp kapanmamış sessizde çalışıyormuş ondan arkadaşın arabasıyla sanayiden takviye kablosu aldım geldim bastım şarj ettirdim Allah tan akü yeni.çalışıyor şimdi yatıyor.iş icabı bursa-gölcük arası dokuduğumdan ancak bi müddet sonra yetkili servise bırakıcam nesi varsa yaptırıp alıcam.zaten birçok parçasını değişip bakımını yaptık. :)

hadi hayırlısı :) sorun sıkıntı kalmaz inş...
Shadow...

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 23 Şubat 2014, 01:37:08 »
hadi hayırlısı :) sorun sıkıntı kalmaz inş...
Amin inş.
Red Machine!!!

Çevrimdışı emre mert alp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 23 Şubat 2014, 13:20:52 »
Bana kalirsa pandizot bozulmamissa hic bir sekilde arkaya dokunma tofas isi gibi geliyo bana tabi bu benim gorusum
gelelim asil meseleye anfin on kompenetleri ve arkaya koydugun subbasi besler onleri L&R seklinde subbasida kopru seklinde baglatirsin sorun cozulur
eyer yetmedi ondeki ses dersen ki yetmiycek ondeki tiwitter yerlerine onlari sokup 10 cm coaxial alpine olur jbl olur hoparlor takarsin onlarida ana unutenin cikisina baglarsin olur biter ondeki sesin yetmemesinin sebebide polonun kapilardaki hoparlor kapaklari sesi %10 kesiyo ve buda performans kaybina neden oluyo takamiyincada goruntu kotu bisekilde olusuyo ben farkli bi sekilde cozdum eski sistemimde bu sorunlari yasadim umarim yazdiklarim faydali olur  ;)