Gönderen Konu: Sonunda aldım Pasific i millet !  (Okunma sayısı 60077 defa)

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt: Sonunda aldım Pasific i millet !
« Yanıtla #84 : 24 Ekim 2012, 17:40:42 »
valla adaş saolasın masrafa değer inşallah.. kazasız belasız kullanmak nasip olsun hepimize  ;) dediğin gibi boyama fikri bana da daha mantıklı geldi daha sonradan.ama ısıya dayanıklı olarak fazla renk seçeneği bulamadım.kırmızı,siyah,gri vardı.gerçi araba da gümüş gri,kırmızı mantıklı geldi bana.aralıkta muayne var işte,onun için de biraz acele ettim aslında.sırada kafamda bi güzel ses sistemi ve teyp var bakalım artık.
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2012, 17:41:24 Gönderen: s1nanozk »

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 24 Kasım 2012, 19:00:31 »
arkadaşlar hepinize tekrar selamlar..keyifler yerindedir umarım  :) sizlere bikaç konuda daha danışmak istiyorum.bikaç bişey alıcam ama sizin de görüşlerinizi almak istedim.öncelikle kule gergisi taktırim diyorum ama net olarak hangi marka nasıldır pek fikrim yok,alacağım şeylerin bazılarını nette buldum link olarak paylaşmak istedim.yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-volkswagen-golf-4-abt-4-lu-pedal-seti-106029155/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-jsv-kule-gergisi-golf4-audi-a3-97327873/detay/

http://www.eradtuning.com/index.php?do=catalog/product&pid=680

http://www.eradtuning.com/index.php?do=catalog/product&pid=2380

http://www.eradtuning.com/index.php?do=catalog/product&pid=1186

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 24 Kasım 2012, 20:00:01 »
Pedallar hariç gerisini alma bence :)
short shifterı olan bi golfe binmiştim pekde iyi değildi vites değiştirmesi.

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 24 Kasım 2012, 21:36:42 »
Pedallar hariç gerisini alma bence :)
short shifterı olan bi golfe binmiştim pekde iyi değildi vites değiştirmesi.

pedallar iyi diyosun yani  ;D ben biraz da performans için ufak tefek şeyler düşünüyorum ama bakıcam artık

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #88 : 24 Kasım 2012, 22:38:13 »
pedallar güzel diğerleri boş kule gergisi allah korusun ufak bi sürtmede tek taraflı dabelerde iki tarafıda etkiler daha çok masraf olur zaten yol tutuşuna çok ihtiyaç duyduğumuz bir yol pek yok türkiyede bu yakıt fiyatlarıya :)
 gidebiliceğimiz hızlar belli o hızlardada aracımızın yol tutuşu gayet düzgün ve başarılı bence boş masraf olur

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #89 : 25 Kasım 2012, 13:00:27 »
* Hacım pedallar bana çook çakma duruyor gibi geldi..
* Gergi için Muharrem Arkadasımızın dediginin aynısını bana servisteki eleman söylemişti direk vazgeçmiştim..
* O filtre setini istersen mailini vereyim bi arkadaşım kullanıyordu ben Buraya gelmeden önce ama pek memnün degildi o fiyata daha neler var hatta sadece bi kafa alıp nikalaj veya başka materyalden ön çamurlugun oraya kadar uzanan bi boru yaptırsan sanayide ve oraya bi kafa takıp kendin yapsan daha ucuza gelir.. ve eminim daha fazla performans alırsın..
* Shiter için bişey diyemeyecegim sen bilirsin tabi ama bence de gereksiz..

Bence Fren disklerini ve kampanalarını büyütüp degiştirsen, abart degil performans egzos falan yapsan, daha iyi gibi bide güzel R32 on tampon.. ;)
Das Auto..

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 25 Kasım 2012, 21:39:12 »
tamamdır arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim.kule gergiden vazgeçelim o zaman.ben şimdilik pedalları alıcak gibiyim  :tamamdir aralıkta muayne var onu bi atlatim,kumandalı varex ya da normal supersprint egsoz,ön farları xenon kit düşünüyorum.filtre işi biraz karışık.çok çeşit var,insan ne alcanı kestiremiyo.zaten filtre için max. 150-200 tl civarı bişey düşünüyorum.dış kısma fazla dokunmak istemiyorum.bi r32 spoiler bi de camlara 1 numara film olabilir.filtre için öneriniz ya da kullanıp da memnun olduğunuz bi marka,ürün varsa linkleri esirgemeyin   :tamamdir
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2012, 21:39:37 Gönderen: s1nanozk »

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 26 Kasım 2012, 02:45:51 »
xenon kit direk orjinal farlara değilde mercekli far takımı alıp ona takarsan trafikte karşıdakine daha saygılı xenon için dışarıdan daha güzel görünüm ve daha iyi bir aydınlatmaya sahip olursun

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 26 Kasım 2012, 18:27:50 »
evet kardeşim aynen mercekli far takımı almayı düşünüyorum ki öbür türlü gereksiz ve saygısız bi aydınlatmaya neden oluyo.orjinal farları da orjinal kalsın zaten  :tamamdir

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 26 Kasım 2012, 20:45:38 »
aynen öyle :)

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #94 : 27 Kasım 2012, 00:37:38 »
HKS Mantar Filtreyi çook met eden var sitede bi arkadaş satıyordu hatta bende ona nasıldır falan diye sormuştum önceden ama sonra çook iyi duyumlar aldım hatta ondan bende almak istedim ama arkadaş PTT kargoyla göndermem diye israr edince kaldı..  hem ucuz hem iyi yani.. Far konusunda da düşüncen iyi istersen benimde sattıgım eski farlarım duruyor onları alabilirsin bi sorunu yok..

Bakmak istersen link: http://www.vwtr.net/forum/satilik/satilik-golf-4-angel-eyes-farlar-t31937.0.html
Das Auto..

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 27 Kasım 2012, 11:01:36 »
elimde o mantar filtreden var :)
arabaya hırsız girdiğinde kutusunda parmak izi olduğu için polis çöktü kutuya :D
hava filtresinide takmadım daha.
almak isterseniz yardımcı olurum :D

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 13 Aralık 2012, 22:34:40 »
hacım kapakla falan uğraşmadım,ısıya dayanıklı boya ile boyattım direk...