Gönderen Konu: Sonunda aldım Pasific i millet !  (Okunma sayısı 59515 defa)

Çevrimdışı omer faruk

• Profili Görüntüle
Ynt: Sonunda aldım Pasific i millet !
« Yanıtla #42 : 06 Eylül 2012, 19:33:40 »
öncelikle hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin bende 1 yıldr pasific sahibiyim gerçekten dier araçlardan hep bi farkı var durus olarak kullanım olarak 2012 model başka marka bi araç kullandım onda bile böle sürüş keyfini bulamadım..  :tamamdir  tek sevmediğim yanı işte bu göğste kapı kollarındaki soyulmalar onada kusur denmez zaten el işçilğin gayet güzel ya birçok kez gördüm böle ama senden sonra bende denemek istiyorum bu karbon işini o yüzden sana sormak istedim istanbulda nerden bulabilirim bu tür malazemeleri ısıtarak falanmı yapışıyo bunlar ve sadece düz siyah olanı varmı ???

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 06 Eylül 2012, 21:23:53 »
Saolasın Ömer hocam,alalı bir hafta oldu işte.zaten forumdaki arkadaşlar da bilir,yaklaşık 3-4 aydır sadece pasific e bakınıyodum.neticede sahip olduk inşallah tadıyla binmek nasip olur.carbon işine gelince arabadan önce ben bazı yerlerde ufak tefek eşyalarımda(zippo,tabaka,bilgisayar parçalarında vs.) kullandım.arabada kullanmak biraz daha zahmetli oluyo gerçi de sonuç fena değil.bugün de klima kısmını söküp kaplamayı başardım.yarın fotoğraf koyabilirim.istanbulda aksarayda sormuştum bir topu 140 demişti almadım.kuzende vardı bi parça,ondan aldım 1metre kadar.geçenlerde sahibindende buldum satan biyer farklı renkleri de mevcut.carbon haricinde düz metalik ya da mat renkler de var.istanbul içi değil ama kargoyla kapıda ödeme yapabilirsin.ha bi de işin erbapları sıcak hava tabancasıyla yapıyolar bu işi de ben saç kurutma makinesi ile yapıyorum.bi de çakmak vs. de olabilir ama dikkat et fazla yakma büzüşüveriyo.ufak ufak yakarsan yapışması daha kolay oluyo  :tamamdir şimdiden kolay gelsin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-carbon-fiber-folie-127-cm-x-100-cm-81685279/detay/
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2012, 21:24:47 Gönderen: s1nanozk »

Çevrimdışı omer faruk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 07 Eylül 2012, 16:03:47 »
eyvallah saol ya bakalım yapmaya çalışcam diyemem riskli ya yapışkanlı falan olsa tamam da yakarım flan ondan korkarım yani :) saol yinede bakalım yapan flan biyer görürsem de yaptıradabilirim buna gelene kadar daha sırada çok şey var yapılıcakta işte zaman yok malesef

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 07 Eylül 2012, 20:15:37 »
Olsun hocam o kadar büyük mesele değil bi 15-20 dk lık iş.biraz da sabır.zaten folyonun kendisi yapışkanlı.sticker gibi düşün.sadece köşeleri ya da oval yerleri esneterek yapıştırmak için ısıtma.bi de dikkat et yapıştırırken aralarda hava boşlukları oluşmasın.ben de dün klima kısmını da hallettim.şimdilik iç kısımla işim bitti bişeyler yapıştırma anlamında.

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #46 : 07 Eylül 2012, 20:51:40 »
Selamlar dostum konuyu komple okudum resimleri inceledim süpersin.. Öncelikle Allah Kazasız Belasız Cezasız Sürüşler Versin.. Karbon kaplamada baya iyisin sana 2 şey soracagım 1.si arka kapıdaki camın kırmızı kısmını nasıl kapladın?? 2.si bu gögüsteki parçaları sökerek mi yoksa ebaplarda kesip giydirme şeklinde mi yapıyorsun??

Das Auto..

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 07 Eylül 2012, 21:01:14 »
kardeşimi adaşız bu arada  :) daha demin öbür konuya yazdım aynen,burdan devam edelim.kırmızıyı sipariş verdim netten kargoyla geldi.ölçüp biçip yapıştırıyorum,fazlasını da neşterle kesiyorum.çizim işleriyle uğraştığım için böyle görsel,estetik biraz da sabır isteyen işleri seviyorum.bu ön gögüsü de şöyle yaptım.yan iki çıta ve bardaklık kısmını aşağı yukarı ölçüp yapıştırdım.kenarlarda kalan yerleri de neşterle kestim dediğim gibi.köşe yerleri falan bazen yapışmıyo.onları da çakmakla falan ufak ufak ısıtarak yapıştırıyorum genelde.sadece dün deneme için klima kısmını sökim dedim bakalım gelicek mi diye.ince uçlu falçatayla çıkardım kenarlardan.daha iyi oldu.eğer çıkmasaydı işim zordu.çünkü klima tuşları vs. kaplamayı engelledi.gerisin geri aynı şekilde oturtmayı başardım.beğendiğine sevindim bu arada.bi de forumda bikaç arkadaş R32 logomu beğenmedi  ;D ama bence güzel gözüküyo :)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 08 Eylül 2012, 00:45:10 »
zevk meselesi tabi arabandan yana sıkıntı yok çok güzel araban kazasız belasız iyi günlerde bin...ama hani işinede karışmak istemem fakat basit durmuş onun yerine netten R logosu sipariş et onu tak aynı golf yazısı gibidir kromajlı orjinal bi hava katar yan kelebek camada grubun stickernı yapıştrmayı untma ;)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 08 Eylül 2012, 12:21:19 »
Link var mıdır peki hocam ya da bildiğin biyer?sanayiden falan mesala nerden bulabilirim.(tabi dediğin gibi bunu bulsam daha güssel  :tamamdir )

Çevrimdışı Sinancetintas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 08 Eylül 2012, 12:54:36 »
Link var mıdır peki hocam ya da bildiğin biyer?sanayiden falan mesala nerden bulabilirim.(tabi dediğin gibi bunu bulsam daha güssel  :tamamdir )
+11
Das Auto..

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 08 Eylül 2012, 13:05:11 »
hacı valla buldum da biraz tuzlu geldi bi logo için..ki ben ön panjur,sağ sol sinyal üstüne de almak isterim şimdi :D ohhhooo  :o

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-vw-golf-arac-serisi-r-line-r-bagaj-logo-amblem-97223277/detay/

Çevrimdışı Sinancetintas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 09 Eylül 2012, 01:56:51 »
Bana bu stil hoş görünmedi ilk paylaşılan daha iyidi.. ;)
Das Auto..

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 09 Eylül 2012, 18:58:08 »
Line yazılı olanı bulamadım ben  ??? varsa link görelim fiyatları..ya da sen alırsan kargoyla yolla bana da kardeşim  ;D

Çevrimdışı Sinancetintas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 09 Eylül 2012, 19:28:14 »
Ben şimdi BG sitelerinde bakacagım..
Das Auto..