Gönderen Konu: Sonunda aldım Pasific i millet !  (Okunma sayısı 59513 defa)

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Sonunda aldım Pasific i millet !
« : 29 Ağustos 2012, 15:26:13 »
Arkadaşlar uzun araştırmalar vs. sonucu dün itibariyle aracımıza kavuştuk.Bugün de trafik şubesine gidip ruhsatı aldık.Ben de artık yeni konu açarak foruma devam edim dedim  :) Bu arada hepinize fikir alışverişinde bulunduğunuz için teşekkür etmek istiyorum.Esas iş şimdi başlıyo,fotoğraf falan koyucam daha sonraki zamanlarda.2 gündür çok yağmur yağdı henüz temizletme fırsatım olmadı.Zaten daha öncesinde de iç-dış komple temizlik yaptırma niyetindeyim.Görüşmek üzere,iyi forumlar.

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sonunda aldım Pasific i millet !
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2012, 16:07:09 »
Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2012, 17:01:21 »
allah kazasız belasız keyifli sürüşler nasıp etsın
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2012, 18:25:16 »
Teşekkür ederim arkadaşlar,hepimize kazasız belasız sürüşler inşallah.Bu arada aklıma gelen ilk fikir birliği için gereken soru  :) Önümüzdeki günlerde lastikleri değiştirme ihtimalimiz var çünkü sağ arka lastiği değiştirmemiz gerekecek;ben de değiştirmişken hepsini yenileyelim diyorum.size sormak istediğim soru hangi lastiği ve ölçüleri alim?üstünde googyear lar var(ki pek tuttuğum bi marka değildir)ben marka olarak michelin ya da pirelli den yanayım.siz ne dersiniz?bir de ölçü olarak zaten 16 inç olacak da onun haricindeki yükseklik,genişlik vs. ebatları kaç olmalı,hangisi daha sağlıklı olur?

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2012, 19:04:45 »
Teşekkür ederim arkadaşlar,hepimize kazasız belasız sürüşler inşallah.Bu arada aklıma gelen ilk fikir birliği için gereken soru  :) Önümüzdeki günlerde lastikleri değiştirme ihtimalimiz var çünkü sağ arka lastiği değiştirmemiz gerekecek;ben de değiştirmişken hepsini yenileyelim diyorum.size sormak istediğim soru hangi lastiği ve ölçüleri alim?üstünde googyear lar var(ki pek tuttuğum bi marka değildir)ben marka olarak michelin ya da pirelli den yanayım.siz ne dersiniz?bir de ölçü olarak zaten 16 inç olacak da onun haricindeki yükseklik,genişlik vs. ebatları kaç olmalı,hangisi daha sağlıklı olur?
üzerindeki ebatlar ne ? aynısından al :)

Çevrimdışı emre069

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Ağustos 2012, 19:25:20 »
205/55/16

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Ağustos 2012, 21:32:42 »
Marka model konusunda ektra bi öneriniz var mı? Yoksa michelin ya da pirelliden biri mi seçeyim?

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2012, 00:54:08 »
goodyear nct, kesinlikle memnun kalırsın

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Ağustos 2012, 10:14:58 »
Hayırlı olsun Güle güle kullan Allah kaza bela ve ceza vermesin  :sevgi:

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 30 Ağustos 2012, 13:19:29 »
Saol İsmail abicim hepimize inşallah  :) Bu arada aklıma bişey daha takıldı.Gerçi aracı alalı daha 2 gün oldu ve çok fazla dolanma fırsatım olmadı ancak yakıt göstergesi konusunda şüpheye düştüm.100km de 7.3-7.5 lt arası değerler gördüm acaba gerçek mi,az mı bilemedim.(aracın teknik özelliklerinde şehir içi 9.3lt yazıyo da onun için) neyse bu ara habire kafada araca neler yapabilirim ne alim ne takim döndürüp duruyorum  :D derin temizlikten sonra fotoğrafları koyucam.bugün için arka plakayı karbon kapladım(ön plakayı sökemedim vidanın biri sorun çıkardı >:( )

http://img823.imageshack.us/img823/4099/dsc01345id.jpg

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2012, 22:20:17 »
Bu arada arkadaşlar R32 spoiler i almayı düşünüyorum.İstanbul'da sanayide falan tanıdık bildiğiniz bi yer var mı?fiyatı nedir tahmini?internetten aramayıp direk varsa bi dükkan vs. gidip taktırayım diyorum.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 30 Ağustos 2012, 23:48:40 »
müraacat freegane  :tamamdir

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 31 Ağustos 2012, 10:30:06 »
Hayırlı olsun . Kazasız belasız sürüşler diliyorum
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı hocin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 31 Ağustos 2012, 17:12:35 »
Ben 15 kışlık (biridgestone lm ) ve 17 yazlık biridgestone potenza adrenalin kullanıyorum ama yaz kış 16jant kullansam  bridgestone kullanmazdım eğer 16 janta 205 55 16 ölçüsünde lastik alacak olsam fiyat performans olarak en uygun lastik olduğunu düşündüğüm Yokohoma c dirive 2 alırdım. tek kötü yanı ömrünü erken tamamlaması (40.000 civarı).Islakda ,kuruda ve sessizlikte adac testinde en iyi puanları alan bir lastik...