Gönderen Konu: TR deki en temiz golf 4 hıhglıne arıyorum  (Okunma sayısı 11119 defa)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Ynt: TR deki en temiz golf 4 hıhglıne arıyorum
« Yanıtla #28 : 21 Ağustos 2012, 11:03:43 »
valla zevk işi ama ben açık renk döşeme asla almam bakımı vs çok zor 3 günde bir temizlemek lazım hemen kararıyor o görüntüye çıldırıyorum.

+1, su dökülse leke kalıyor bej döşemede, çok büyük dert

deri döşeme ise kışın soğuk yazın sıcak, deri kullanıyorum ama sevmiyorum

en iyisi gri kumaş

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 22 Ağustos 2012, 16:13:01 »
en kullanıslısı evet sıyah kumas doseme ama aracın ıcını karanlık yapıyor
bej doseme ferahlık ve genıs gosterıyor aracın ıcını
derıye gelınce bence kumas doseme derıye gore daha uzun omurlu derı zamanla catlıyor catlak yerlerde kararmalar meydana gelıyor kırısıyor bollasıyor vs

Çevrimdışı Şaban Özdoğan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 22 Ağustos 2012, 22:09:23 »
derıye gelınce bence kumas doseme derıye gore daha uzun omurlu derı zamanla catlıyor catlak yerlerde kararmalar meydana gelıyor kırısıyor bollasıyor vs
bencede yaşadığınız yere göre olmalı döşeme..mesela benim yaşadığım yerde açık renk döşeme imkansız gibi.  toz, kum,vs. vs.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 23 Ağustos 2012, 00:52:05 »

deri mantıken kumaştan daha uzun ömürlüdür, derinin kalitesi ve bakımı önemli bu noktada, en basitinden hakiki deri çakmakla bile yanmaz, o yüzden sigara düşse de rahatlık var bende.bir de mesela sürekli inilen binilen aracın şöför koltuğunun kapıdan tarafta olan kısmı hep aşınır dikkat ederseniz, deride bu problem yok kayganlıktan dolayı.

her yıkamada sürün vazelini çatlak matlak oluyor mu görün :) tabi ki sürekli güneş ışığı da büyük zarar, onun için araçta film olmalı.

ha bir de arka koltukta kilo olarak hafif bir arkadaş oturuyorsa sert manevra yapıp en soldan en sağ koltuğa kaydırmak gibisi yok :D

yine de tercihim kumaş olurdu

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #32 : 23 Ağustos 2012, 01:01:40 »
siyah kadife forever :)

bu arada gerçekten bazıları bakmayı bilmiyor deri koltuga güneşte falan kalınca çok erken kmlerde içler acısı hale geliyor helede açık renkse.bizim vectra dada deri koltuk var siyah ben hep baktım alinin dediği gibi kremler vs (vazelin yararmı bilmiyorum iyiyse deniyim:)) güneştede kalmadıgından çok iyi durumda.

ama deniz kenarında arabayı güneşte bırakıpta  şortla koltuga oturup bacagınızı yaktınızmı bilmiyorum benim bacagım 2. derece yanık olmuştu böyle :) keza kışında buz gibi adama mide bagırsak bozdurur ... deri koltukta kullanışlılık sıfır ama görüntü 10 üzerinden 10.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 23 Ağustos 2012, 01:04:59 »
valla elimize sürüp de elimize iyi gelen ne varsa deriye de iyi geliyor, arko krem bile sürmüşlüğüm var, ama zenci gibi parlıyor döşemeler :D

camlar film olunca o kadar yanmıyorsun eren, vectraya kaliteli bi film şart demek ki :)

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 23 Ağustos 2012, 10:01:03 »
benım anlatmak ıstedıgım bej renk deri döşemede  sıyah kılcal cızgıler olusuyor zamanla ve oturuldugu ıcın derı zamanla bollaşıyor sanırım kremle vs bunlara engel olunamıyor  dogru mudur ?

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 23 Ağustos 2012, 10:01:39 »
bu arada gecen gun aracımın sılecegınde bır zarf buldum golfgt türkiye dıye  bır sıte acılmıs henuz cok yenı ama guzel bakın ıstersenız

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 23 Ağustos 2012, 11:57:16 »
benım anlatmak ıstedıgım bej renk deri döşemede  sıyah kılcal cızgıler olusuyor zamanla ve oturuldugu ıcın derı zamanla bollaşıyor sanırım kremle vs bunlara engel olunamıyor  dogru mudur ?

deriyi sürekli nemli ve gergin tutulunca böyle bir sıkıntı oluşmuyor ama derinin kalitesi ve dikişler çok çok önemli,yeni bir araçta  kişi oturup da kalktığı yerde bir toplanma oluşuyorsa zaten o döşeme beş para etmez

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 23 Ağustos 2012, 15:50:56 »
bu benım dedıgım olayı en cok bmw lerde goruyorum

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 23 Ağustos 2012, 16:01:52 »
piyasadaki bmwlerin çoğunun kilometresi orjinal değil :) asıl kilometrelerini yazsalar o döşeme normal olacak aslında ama  ^-^