Gönderen Konu: TR deki en temiz golf 4 hıhglıne arıyorum  (Okunma sayısı 11064 defa)

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
TR deki en temiz golf 4 hıhglıne arıyorum
« : 06 Ağustos 2012, 00:09:35 »
Herkese selamlar..

arkadaslar 3. golfümü biniyorum  sımdıye kadar cok temız ve ozel golfler bındım ama artık  50 bın km yı aşmamış boyasız  sıyah veya bal köpüğü rengi  1.6  16V

veya dızel olursa 130 luk  golf arıyorum varsa bıle hakkını verırım boyle bır aracın

daha once bındıklerım

2003 comfortlıne gri 16V hatasız sunroof lu manuel 115 km

2000 comfortlıne  siyah içi bej SR hatasız sunrooflu  manuel 110 km 

2004 pacific beyaz 16V hatasız 44 km--  yenı golfüm bu ama pacific e alışamadım benım ıcın kadıfe doseme kol dayama ve sunroof vazgecılmez kesınlıkle olması lazım

Çevrimdışı bermuda24

• Profili Görüntüle
Ynt: TR deki en temiz golf 4 hıhglıne arıyorum
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2012, 15:11:29 »
dünyada en fazla golf 4'e sahip olma birinciliğini kimseye kaptırmıyorsunuz bakıyorum hocam  ;D inşallah istediğinizi bulursunuz
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2012, 15:12:03 Gönderen: bermuda24 »

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2012, 17:52:17 »
inş kardesım bu golf 4 askı yedı benı :)

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2012, 19:54:47 »
golf alacasın tekrar neden bukadar degistırıyorsun
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2012, 20:48:17 »
Valla 50 bin alti o mukemmellikte highline bulmak cok cok Zor ama gecende sahibindende siyah gumruk girisli tdi girmustum 130 luk dibim dustu 28 falan istiyodu ama km vardi biraz

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Ağustos 2012, 21:50:37 »
o yaşta arabayı istedğin temizlikte eren kardeşimin dediği gibi zor.hele ki 50 bin km aşmamış.bu zamanda 50 bin km altı araba bulmakta bile zorluk çekiyoruz :) inşallah aradığını bulursun...ben bi tek sendeki pasific i biliyorum  :tamamdir

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Ağustos 2012, 23:24:29 »
umut kardesım

ilk golfümü 2003 olan çok guzel bır arabaydı hemde ozel uretım 16v comfortlıne o aracı sadece lpg sı okcan marka dıye bırde parke yolda sunroof perdesındekı tıkırtıdan dolayı sattım

ıkıncı sıyah olanı ben 110 bınde dıye aldım daha sonra mesaj atınca aracın kac km de oldugunu ogrenme olayı cıktı mesaj attım meger arac 210 bınde muayeneye gırmıs bu aractan o sebepten dolayı sogudum ne boya nede baska bırsey vardı hata olarak ama sogudum manısaya ıbrahım dıye bır arkadasa  km sı ıle oynanmıs oldugunu ustune basa basa soyleyerek sattım daha sonra o arkadas sanırım km sı orjınal dıye satmıs onu neyse

sımdıkı aracımda beyaz ve pacıfıc olması dolayısıyla cok guzel gorunuyor ama sunroof yok kol dayama yok kadıfe doseme yok,, ya pacıfıc bınsenız ancak anlarsınız adamlar tavan aydınlatmasından hoparlorune kadar kararan aynasından dıjıtal klımasına kadar herseyınden kısmışlar 

artık ya 130 luk sunrooflu comfortlıne bınerım yada hıhglıne

Çevrimdışı selimbzrc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Ağustos 2012, 23:28:52 »
bende 2004 pacific biniyorum ama saydıklarından hiçbirinin eksikliğini yaşamadım hocam (sunroof hariç) bana göre pacific in artısı var eksisi yok göstergeler olsun jantlar oılsun direksiyon simidi olsun...
Alınık araba var mı? :) Golf 4 olur 6 olur polo olur...

Çevrimdışı bermuda24

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2012, 23:36:12 »
satılık şu araç var sahibinden.com'da PD150 4motion 150bg dizel comfortline

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-turkiye-cumhuriyetindeki-en-ozel-golf-95060456/detay

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Ağustos 2012, 09:24:32 »
Biliyorum,,Güzel araç ama sunroof yok fiyat çok uçuk o fiyatı gözden çıkacak olan gider  r32 alır benim gözümde 29-30 eder

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 07 Ağustos 2012, 09:29:59 »
bende 2004 pacific biniyorum ama saydıklarından hiçbirinin eksikliğini yaşamadım hocam (sunroof hariç) bana göre pacific in artısı var eksisi yok göstergeler olsun jantlar oılsun direksiyon simidi olsun...
comfortline yada hihgline binerseniz yasarsiniz t
Pacific güzel görünüyor ama tavan aydınlatması hoparlörleri teybi vs primline ile aynı...

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Ağustos 2012, 09:30:30 »
Çok lüks bir donanım değil yani

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #12 : 07 Ağustos 2012, 09:59:38 »
Hacım sunroof dedigin nedir yaa bildigim kadarıyla sonradan yapılabilenen bişey degil mi?? Ben bi ara düşünmüştüm Benim araçın fabrika çıkış kagıdında Highline Sport yazıyor ama sunroof yok.. Açılmıyor mu sonradan yanlış mı biliyorum??
Das Auto..

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 07 Ağustos 2012, 10:19:04 »
Hacım sunroof dedigin nedir yaa bildigim kadarıyla sonradan yapılabilenen bişey degil mi?? Ben bi ara düşünmüştüm Benim araçın fabrika çıkış kagıdında Highline Sport yazıyor ama sunroof yok.. Açılmıyor mu sonradan yanlış mı biliyorum??

sonradan sunroof açmak akıl karı değil.araç taklacı damgası yiyor, en basitinden

sunroofu tavana açılan bir delikten ibaret düşünmeyin, tahliye kanalları vesairesi çok zor iş, fabrika çıkışı bile bazen su alma problemi yaratıyor, sonradan açılanı siz düşünün