Gönderen Konu: mk2 jetta-golf komple sıfır motor-şanzıman vs vs  (Okunma sayısı 2925 defa)

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
mk2 jetta-golf komple sıfır motor-şanzıman vs vs
« : 03 Ağustos 2012, 00:07:28 »
arkadaşlar bildiğiniz üzere 9 ay gibi büyük uğraşlar sonucu rektefiye ettiğim aracımın konusunu zaten biliyosunuz.aracıma park halindeyken arka tarafından kamyon çarpması sonucu aracım perte ayrıldı.aracımın pertinin satılması için sigorta şirketi banada teklifte bulundu.aracımı bu halde almak isteyen varsa yerinize alabilirim.aracın bu haline verilen fiyat 2. 650 ihtiyacı olan varsa (ayrı ayrı parçalara ihtiyacı olan arkadaşlar kendi aralarında konuşup anlaşsınlar.zira benim kaza sonucu rahatsızlıgımdan dolayı ilgilenecek durumda değilim.) kaçırmasın.

http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/kaza-t25501.0.html

konunun linkini iyice okuyun .araca yapılan herşey  fotoraflı paylaştım.

aracın kaza öncesi çalışan motoru kaza sonrası yine ben kendime geldiğimde çalışıyodu.jandarmaya söyledim kontağı kapadılar .

kaza öncesi aracın motorunun son hali.motoru komple sıfır.turbosu t3 k14 turbo.mazot pompası almanyadan gelme.enjektor temizliği 72lik aküsü sıfır.elektrik tesisatı sıfır.fren merkezi sıfır.interkolü sıfır.rahatlıkla 190-200 görüyodum bu motoru ile .ön kaporta farlar göğüsü takometresi vs saglam .komple baya bi parça var yani.al  tak cinsten yani motoru kusursuz. şanzımanı 5 ileri ve oda sorunsuz vites kutusu tamir takımı yenilenmişti.

benim aracı burda ilanını vermemin sebebi ihtiyacı olan arkadaşımız için işine yarasın ve benim paramı sigortadan almam hızlansın.sigorta şirketinin verdiği rakam 2650

araç mersin anamurda bu halde özel servisin bahçesinde üzeri brandalı yatıyo.

almak isteyen arkadaş 05057588022 den bana ulaşması rica olunur.(araç parça parça değil bu halde satılıktır komple .devri sorun değil hemen verilir)
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2012, 00:09:38 Gönderen: fikogolf2 »
Sana Gelmediğim gün golf2 aldığım gündür Gülüm

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: mk2 jetta-golf komple sıfır motor-şanzıman vs vs
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2012, 00:13:24 »
hayırlı satışlar abi, umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun. ailene de selamlar, hayırlı ramazanlar.

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2012, 00:17:37 »
hayırlı satışlar abi, umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun. ailene de selamlar, hayırlı ramazanlar.

sağol kardeşim inşallah.

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2012, 02:18:11 »
güncell