Gönderen Konu: Aklınızda Bulunsun  (Okunma sayısı 3012 defa)

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n 99 AEE
Aklınızda Bulunsun
« : 26 Temmuz 2012, 13:59:38 »
Gecenlerde eve gidiyorum , bir baktım kaputtan buharlar çıkıyor :) trafik felc kenara gecemiyorum güç bela attım kendimi bir kenera conta yakmadan hararet gösteregesi cayır cayır yanıyor beni kurtar diye neyse bekledik su ekledik vs fan bir türlü devreye girmiyor , kurcalarken kurcalarken akünün ordaki fan sigortasının giriş yeri ile birlikte baya erimiş oldugunu gördüm ve bir taksici arkadaştan aldığım sigortayla değiştirdim cuk oldu fan hemen devreye girdi sonra aklıma takıldı güvendigim bir oto elektrikciye gittim abi dedim bu neden böyle erir bir yerde kısa devremi var sence diye sordum oda özellikle sıcak havalarda fanın sürekli devrede olmasından dolayı ve ikide bir açınıp kapanmasının sigortayı bitirdigini dile getirdi 2 TL lik şey yüzünden az daha belki 2000 TL lik sıkıntı yaşayacaktık .şimdi o günden beri herhaftalık yaptıgım yag su bakımlarına akü üzerindeki soldan 3. sigortayı kontrol etme görevinide ekledim ve siz degerli arkadaşlarımada nacizane bu tecrübemi aktarmak istedim saygılar hayırlı ramazanlar
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2012, 14:01:39 Gönderen: 35EZ349 »
I Love PoLo

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aklınızda Bulunsun
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2012, 14:07:23 »
guzel paylasim pololarin yanma sebebide ordaki sigorta kutusu zaten  :tamamdir

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2012, 14:53:17 »
Oraya sigorta kutusu koyan mühendisin alnından öpesim var :)

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2012, 14:57:02 »
  klimalı araçlardada fan klima kontrol ünitesi arıza yapabiliyor polo kulklanıyorsanız gözünür gözstergede olsun

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2012, 00:14:59 »
Geçmiş olsun üstat