Gönderen Konu: motor ısınınca vıtes agırlasıyor ve vıtese gecmıyor ılk çalışmada kaymak gıbı  (Okunma sayısı 10145 defa)

Çevrimdışı beyyyyy

• Profili Görüntüle
merhaba arkadaslar 2002 model hıglıne boram var   sorunum  motor  sogukken yanı ılk çalıstırmada problem yok ama motor ısınınca vıtes agırlasıyor ve    vıtesler geçmez oluyor    bu sorun neden olabılır  2defa baskı balata degiştim bu 3çüncüsü yine sorun devam edıyor  şanzıman yagına baktım  sorun yok  yagı sıfırlayıp degştim yine aynı hıdrolıklere baktım oda tamam ama onuda sıfır yaglan degıstım yıne aynı  TÜM VITESLERE ISININCA GIRMIYOR ZORLAN  GEÇİRİYORUM  LUTFEN YARDIM EDIN  KENDI SERVISI SASTI KALDI   ANLAMADI  LTFN YARDIM EDIN

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
sekromeçlere baktı mı servis ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı beyyyyy

• Profili Görüntüle
sekromencleri dusunduk ama  1.vites yada 2. viteste  hadi dıyelım 3 tede yaptı  ama 1 2 3 4 5  hepsınde olamaz  dedi   oyuızden şanzımanı açmadık    ve her zaman debriyaja  bastıgımda  hangi vites olursa olsun önce takılıyor sonra vıtese gecıyor  tabi bu motor sogukkende yapıyor ama motor ısınınca  vıtes topuzunu sankı bırısı tutuyormus gıbı  agırlasıyor  TESEKKUR EDERIM  ARKADASIM  YANIT VERDIGIN  İÇİN AMA  halen oyle   bı çare bulamadım  napıcam bılmıyorum ayrıca 2  veya  3  saatten sonra   ozellıkle 1 vıtese geçmiyor    LUTFEN  YORUMLARINIZI BEKLIYORUM  tesekkurler

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
peki o konuda garantidesiniz

sazuman bilyası ne durumda peki bu arabalarda baskı balatası kavramadan ayıran bir parça bu ikisinden biri olabilir bunlarda arıza çıkarsa dediğiniz gibi vites sertlesebilir. birde aklıma gelen sanzıman kulakları ne durumda

http://www.otoparcasepeti.com/?urun-30332-GOLF-2004-2010-DEBRiYAJ-RULMANI-HiDROLiK-DEBRiYAJ-MERKEZi-1-9-2-0-TDI-2004-2010.html

http://www.otoparcasepeti.com/?urun-31110-Volkswagen-Golf-4---Golf-5-debriyaj-bilyasi-kovanli-2003-2010.html
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı beyyyyy

• Profili Görüntüle
tesekkurler nizam kardesım  salı gunu bu dedıklerını  aynen ustama iletecem ınsallah  bu dedıklerın  den bırı dır yada ıkısıdır  olsunda nısıl olursa olsun  çok tesekkur ederım  nizam  kardes  sagol

Çevrimdışı beyyyyy

• Profili Görüntüle
ya arkadaslar kımse cozemedı benım bu sorunu ya kafayı yedım içerdeki dedrıyaj ve dıstakı debrıyajı da degısştım   yıne aynı başka hiç bişey kalmadı  ve adamlar halen çozemiyor
 arabamdan sogudum artık    1 aydır yıkatmıyorum  boyle gıderse satacam