Gönderen Konu: 34 SYD 47 Sonunda Bitti Gibi:) Golf MK4 1.8 Tek Kapı(Yeni Resimler Yüklendi ;) )  (Okunma sayısı 31743 defa)

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. evet video istiyorum hemen  ;)

Çevrimdışı GTİ MEHMET

• ateş barut YANYANA (gtiMK3 tdi intercool MK2'İM)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk2
 eksoz :tamamdir süper tercihh

Çevrimdışı emre069

• Profili Görüntüle
Eren aracın çok hoş maşallah  :) taktırdığın egzos hakkında bilgi verirmisin kaça maloldu hissedilir bir fark varmı aracın çekişinde?

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
teşekkürler arkadaşlar hepinize  :sevgi:

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
Eren aracın çok hoş maşallah  :) taktırdığın egzos hakkında bilgi verirmisin kaça maloldu hissedilir bir fark varmı aracın çekişinde?
çekişinde artış oldu vites geçişlerinden sonra devri daha erken alıyor ufakta olsa hissediriyor biz egzosun dışında katalitazörüde boşalttık içi boş yani onunda biraz etkisi oldu 7 8 beygirlik bi fark var ses de çok iyi tok ve tam ideal seviye ne fazla ne az orj bi ton da polisin çevirip bahane bulacağı derecede değil çünkü orj çıkışlı gibi anlaşılıyo aksi halde 3 4 bin devirden sonra ses tonu çok zevk alıcı çıkıyo bende ki en büyük etkisi güven artışı ve gaza gelme problemi oldu ;D fiyatına gelince bendeki orj abt remus egzos 450 500 euro civarı yurtdışı sitelerde zaten önceki sahibi yine forumdan arkadaştı 1000 km kullanmamiş bile oda vw avekten sipariş geçirtmiş egzos la beraber komple abt kit almış fiyatına gelince paşa oto (eyüp usta) ayarladı ilgilendi saolsun çok kahrımı çekiyor mükemmel biridir kendisi daha konuşmadık farklı şeylerde var listeyi çıkartmadı
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2012, 12:31:39 Gönderen: scarden »

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2012, 12:30:53 Gönderen: scarden »

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
hayırlı olsun. evet video istiyorum hemen  ;)
tamam aklımda ;)

Çevrimdışı emre069

• Profili Görüntüle
teşekkürler eren

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
teşekkürler eren
rica ederim.yardımcı olduysam ne mutlu bana ;)

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
rica ederim.yardımcı olduysam ne mutlu bana ;)

nazar deycek arabaya en sonunda :-)))

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
fazla sakınan göze çöp batarmış uygar abi artık eskisi kadar sakınmıyorum bişey olmasın diye :)

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
fazla sakınan göze çöp batarmış uygar abi artık eskisi kadar sakınmıyorum bişey olmasın diye :)

:-))))

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
çok güzel olmuş :) sizin yaptıklarınız benim arabaya yapabiliceklerim hakkında öncülük ediyor :)

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
çok güzel olmuş :) sizin yaptıklarınız benim arabaya yapabiliceklerim hakkında öncülük ediyor :)
Tşkler deniz her konuda yardımcı olabilirim