Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Spor İntercooler  (Okunma sayısı 2203 defa)

Spor İntercooler
« : 15 Temmuz 2012, 22:47:20 »
  Merhaba arkadaşlar..
Yeni aracım Passat ın motoru ile oynamak istiyorum malum 1.8 T  APU motor kodlu 150 Hp makina.
İşe ilk olarak Chip ile başlıyorum. en Önemlisi de kafamı karıştıran Spor intercooler..
Turbo büyütmeden bu tarz bir işlem yapsam ne gibi bir  "+ ve -"   olur bilgilendirirseniz sevinirim..  :saygılar

temsili resim..OEM marka borularıyla beraber Fiyatı 1.000 $
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2012, 22:48:42 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

Ynt: Spor İntercooler
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2012, 00:06:04 »
elbette yararı olur ama turboyu büyütmeden fmic o kadar da değecek bişey değil

o paraya yazılım at bence, bir anda sonlarda yapacağın şeyi baştan yapma

« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2012, 00:10:52 »
turbo değişecek param yok şuan az da olsa güç olsun istiyorum  :-\
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2012, 00:29:38 »
1000 dolara fazlasını alırsın, downpipe ile başla, güzel de bir yazılım ile sadece fmic ten alacağından fazlasını alırsın.fmic turbo büyütmekten sonra yapacağın step, ondan önce eksozu yazılımı bilmem nesi var

ama 1.8t de açık filtre olayına girme, kaputun altı fena ısınıyor

« Yanıtla #4 : 16 Temmuz 2012, 00:47:47 »
  Merhaba arkadaşlar..
Yeni aracım Passat ın motoru ile oynamak istiyorum malum 1.8 T  APU motor kodlu 150 Hp makina.
İşe ilk olarak Chip ile başlıyorum. en Önemlisi de kafamı karıştıran Spor intercooler..
Turbo büyütmeden bu tarz bir işlem yapsam ne gibi bir  "+ ve -"    olur bilgilendirirseniz sevinirim..  :saygılar

temsili resim..OEM marka borularıyla beraber Fiyatı 1.000 $

ortalama 1500 usd bütçe var galiba.
iyi bi yazılım+güzel bi son susturucu+komple düz boru+forge dump valve ile temiz 200hp alırsın. ha dersenki turboyu gözden çıkardım 1.2 bar basarım bu rakam temiz 220 hp olur