Gönderen Konu: merkezi kilit  (Okunma sayısı 11304 defa)

Çevrimdışı yeşil7982

• Profili Görüntüle
merkezi kilit
« : 01 Temmuz 2012, 20:25:26 »
slm.arkadaşlar. 99 model confort boram var. aracı yeni aldım.uzaktan kumandada bir sorun yoktu. normal çalışıyor alarm devreye giriyordu. ancak aracı iç dış yıkamaya verdim ve 1-2 gün sonra uzaktan kumanda çalışmadı alarm devreye girmiyor.anahtarla açıp kilitliyorum. sorun nedir acaba. far açık ikaz sesi de çalışmıyor. acil yardım.

Çevrimdışı vw_2005

• Profili Görüntüle
Ynt: merkezi kilit
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2012, 21:49:42 »
Büyük ihtimalle kumandanın pili bitmiş olmalı(oto yıkamada kumanda güneşte kalıp pilleri erimişte olabilr) çünkü kumandada arıza olursa immobilizer olldugunda aracınızda çalışmaz... :)

Çevrimdışı yeşil7982

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2012, 22:08:22 »
kumandanın pillerini yeniledim geçenlerde birkaç sefer kitledi açtı yaklaşık 1 haftadır tık yok.

Çevrimdışı cold

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Temmuz 2012, 00:32:58 »
immo sorunu bi yerden su almışsın o sinyal bildiğim kadarıyla sigorta kutusunun oralardan bi yerden geliyor. gelmemesi immoda bi ağrızan var anlamına gelir. sigortalarını kontrol et sağlamsa soketlerinde bi problem vardir temazsızlık var belli. gelip gitmesinden iyi bi elektirikçiye git temazsızlığı bul decoder e bi zarar gelirse aracı yerinden oynatamazsın haberin olsun.

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Temmuz 2012, 09:50:50 »
immo da arıza olsa araç çalışmaz. Arıza tamamen merkezi kilitle alakalı.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2012, 09:51:19 Gönderen: metinmb407 »

Çevrimdışı yeşil7982

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Temmuz 2012, 12:55:39 »
arkadaşalr araç çalışıyor yürüyor bi sorun yok sadece uzaktan kumanda ile açıp kapama yapamıyorum. alarm devreye girmiyor yani. herşey aracı yıkattıktan sonra oldu.

Çevrimdışı mcc-120

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Temmuz 2012, 23:56:36 »
bende de şöyle bi sorun var sorun mu artık bilemiyorum  araç kapalıyken açınca önce ön kapılar 2 sefer basınca arka kapılar 3 sefer basınca bagaj kapağı açılıyor bazen bagaj kapağına 4 veya 5 sefer basmak gerekiyor böyle mi hep sizin araçlarda

Çevrimdışı vw_2005

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Temmuz 2012, 14:26:56 »
Yeşil 7982 muhtemelen sorun buradan bulunamayacak.Size tavsiyem yetkili bir vw servise gitmeniz..

Çevrimdışı cold

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Temmuz 2012, 00:16:19 »
immo da arıza olsa araç çalışmaz. Arıza tamamen merkezi kilitle alakalı.

katılmıyorum sistem birbirine bağlantılı immodan kastım aracın bütün merkezi kilit sistemi anahtar olamaz araç yıkandıktan sonra diyor arkadaş infrared sistem var mı boralarda bilmiyorum ama kapıları açan sistemde immo üzerinden kontrol ediliyor bildiğim kadarıyla yani kapılara sinyal gelmiyor büyük ihtimalle araç çalışıyosa sinyal ulaşmıyor veya aç komutu  immo kutusundan çıkmıyor.  bunlara kanalize olun bence :)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Temmuz 2012, 12:33:44 »
bende de şöyle bi sorun var sorun mu artık bilemiyorum  araç kapalıyken açınca önce ön kapılar 2 sefer basınca arka kapılar 3 sefer basınca bagaj kapağı açılıyor bazen bagaj kapağına 4 veya 5 sefer basmak gerekiyor böyle mi hep sizin araçlarda

Yazılımla alakalı. Vag-com dan ayarlar değişiyor.

katılmıyorum sistem birbirine bağlantılı immodan kastım aracın bütün merkezi kilit sistemi anahtar olamaz araç yıkandıktan sonra diyor arkadaş infrared sistem var mı boralarda bilmiyorum ama kapıları açan sistemde immo üzerinden kontrol ediliyor bildiğim kadarıyla yani kapılara sinyal gelmiyor büyük ihtimalle araç çalışıyosa sinyal ulaşmıyor veya aç komutu  immo kutusundan çıkmıyor.  bunlara kanalize olun bence :)

Hocam bütün merkezi kilit sistemi derken :) Bora yı bilmiyorum demişsiniz ben bildiğimi söylüyorum çünkü Bora yı biliyorum :)