Gönderen Konu: muayeneden kaldım !!!!  (Okunma sayısı 15907 defa)

Çevrimdışı hrntncy

• Profili Görüntüle
Ynt: muayeneden kaldım !!!!
« Yanıtla #14 : 25 Haziran 2012, 13:09:43 »
bu motor no su bende de yok dediler bu pololarda genetik bişi herhalde hafif kusurlu gecirmişlerdi benide
Her Honda 'GTI' tarafından avlanmaya muhtaçtır I LOVE MY POLO

Çevrimdışı serdarbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 26 Haziran 2012, 18:12:52 »
Muayenede bana birsey demediler motor no hakkinda.sadece sag sinyalim turuncu yanmiyor diye gecirmedi.boyasi hafif dokulmus.yenisini taktim oyle gecirdiler.cam filminden dolayi hafif kusurlu gecti.sonraki muayenede bu filmleri cikarmak gerekirmi.basinagelen var mi?

Çevrimdışı onry

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Haziran 2012, 15:41:48 »
tavan kaplamayı geçirirlermi acaba ?

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 28 Haziran 2012, 20:00:03 »
arkadaslar bugun muayeneden kavga gurultu gectım.adam taktı motor nosuna elıme tel fırca bıle tutusturdu temızle gel dıye. :t akıtıcaktım neredeyse  pekmezını.adam muayeneden gecırıyor aracı ancak benım araca lpg ıslenıcek.ruhsat degısıcek motor nosu ukunmuyo dıe hafıf ksur ama onay vermıyo sıstemden. bunuda trafık sube goruyo tabı ruhsatı cıkartmııyo. lpg ısleme derdı olmayanlar ıcın sıkıntı yok ısterse hıc onay vermesın yınede gecer .uzun ugraslar onucu bırazda abı sen buyuksun yapma falan dedık bıde adama hallettık ısı.dısarda yakalayım  :t .ayrıca fılm konusunu am ılmıyorum ama tavan ve kaput kablama gıbı seyler gecmıyor muayeneden cıft renk oluyo arac sıkıntı yanı hıc sansınızı denemeyın sokun ole gıdın derım.

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 02 Temmuz 2012, 20:50:33 »
slm beyler; yıne bır sıkıntım var  >:(   yenı konu acmak ıstemedım aslında devam edelım ıstedım. dun aracı benzınde calıstırayım dedım ana oda ne :o araba teklıyo rolantı dusup cıkıyo vs. lpg ye alıyorum sorun yok. gıttım ustaya bogaz kelebegıne bı sprey sıktı aracı cıhaza bagladı faln aracta bogaz kelebegı arızası cıktı ama sılemedı arızayı. bıraz daha ugras sprey derken rolantıdekı gezınme duzeldı bıraz dusuk kaldı ama artık gezmıyordu. neyse olece cıktım geldım tamırcıden. bugunde sabah ılk marsta calıstı ama sonra tekrar mars almadı bı tamırcı buldum baktı ettı oda sprey sıkaraktan calıstırdı aracı ama rolantı bozuk gezme devam edıyor tekleme hala var acaba gercekten bogaz kelebegımı sızce bı fıkır verın bana.uzun oldu kusura bakmayın.

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 04 Temmuz 2012, 09:50:15 »
beyler yokmu fıkrı olan?