Gönderen Konu: Yeni Aracım..  (Okunma sayısı 5301 defa)

Çevrimdışı glowface

• Denizli Gölge Köpek Çiftligi
    • Profili Görüntüle
Yeni Aracım..
« : 12 Haziran 2012, 23:03:28 »
Merhaba Arkadaşlar

2 Haftalık Arabayla Yatıp Arabayla Kalkma Günlerini Bugun İtibariyle Geride Bıraktık. Bugun İlk Sahibinden Cok Temiz Bir Bmw 3,20i Aldım.Otomatik Vites..Şimdi Bu Otomatik vites arabalarda dikkat etmem gerekenler nelerdir ? duruşlarda kalkışlarda.örnegin yokuş aşagı bi yolda vites N Yani boştamı gitmesi gerek yok D ileridemi..park ettigimde önce el frenini cekip sonra mı aracı P ye almalıyım ?

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Aracım..
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2012, 23:24:20 »
Aracınız hayırlı uğurlu olsun,size tavsiyem aracı n'de iken hareket ettirmeyin,onunharici birde parka araç tam durunca alın,sonrasında tabiki elfreni çekebilirsiniz daha sağlıklı olur çünkü dik yokuşlu yerlerde araç kaçırabilir parkta iken üzücü olaylara sebebiyet verebilir,gerisi doğal olarak kullanın sorun çıkmaz.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2012, 23:51:38 »
otomatik aracı vitesi pek kurcalamayın d :) devam cok uzun surelı kırmızı ısıklarda n boşa alın gıderken boşa sallamayın tavsıye edılmıyor aracın once el frenını cekin sonra p ye alın park dişlisine zarar vermeyin hayırlı olsun

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2012, 23:56:52 »
araç hareket halindeyken n de gitmeyin motor yağlama yağmadığı için yanma riskini göz önünde bulundurun 1
2. otomatik araçlarda araç hareket halindeyken sakın el freni kullanmayın mazallah şanzımanı kucağınızda bulabilirsiniz sonra
3. sakın ama sakın vurdurmaya çalışmayın otomatik araba vurdurulmaz aynı şekilde şanzıman dağılır ancak takviye yapabilirsiniz ondan yana bir sorun çıkmaz
p ye alma konusuna gelince araç tam olarak durmadan p ye almayın

dipnot: o halde n neden var dediğinizi duyar gibiyim uzun beklemelerde N ye atabilirsiniz örneğin trafik ışıklarında eğer 20 saniyeden fazla zaman varsa n ye atabilirsiniz bunları göz önünde bulundurun aksi takdirde aracınızda istenmeyen yüklü miktarda masraflar çıkacaktır

bu arada hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2012, 00:02:10 »
araç hareket halindeyken n de gitmeyin motor yağlama yağmadığı için yanma riskini göz önünde bulundurun 1
2. otomatik araçlarda araç hareket halindeyken sakın el freni kullanmayın mazallah şanzımanı kucağınızda bulabilirsiniz sonra
3. sakın ama sakın vurdurmaya çalışmayın otomatik araba vurdurulmaz aynı şekilde şanzıman dağılır ancak takviye yapabilirsiniz ondan yana bir sorun çıkmaz
p ye alma konusuna gelince araç tam olarak durmadan p ye almayın

dipnot: o halde n neden var dediğinizi duyar gibiyim uzun beklemelerde N ye atabilirsiniz örneğin trafik ışıklarında eğer 20 saniyeden fazla zaman varsa n ye atabilirsiniz bunları göz önünde bulundurun aksi takdirde aracınızda istenmeyen yüklü miktarda masraflar çıkacaktır

bu arada hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin

bız ne dedik :) la farklı bıseymı yazdık

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2012, 00:06:13 »
bız ne dedik :) la farklı bıseymı yazdık

ben yazarken senin yazın yoktu o kadar yazıyıda silmek istemedim gönderdim :D bu arada bu ay buluşma olucak girde bi bak sana uygun olan tarihe oy at :)

Çevrimdışı glowface

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Haziran 2012, 07:14:59 »
teşekkürler arkadaslar

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Haziran 2012, 10:51:56 »
teşekkürler arkadaslar
usta kaç model ? Nekadara aldın ?
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #8 : 14 Haziran 2012, 02:17:00 »

+1 :D

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #9 : 14 Haziran 2012, 02:35:30 »

+2 :sevgi:

Çevrimdışı glowface

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2012, 13:53:22 »
2000 model 32,500 e aldım..ilk sahibinden

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 14 Haziran 2012, 13:58:08 »
ooo hayırlı olsunnn :) gelcektim denizliye ben ama anlaşamadık adamla gelseydim bakardık snn canavara da :D neyse keyifli sürüşler..
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı glowface

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 14 Haziran 2012, 14:46:22 »
herzaman buyur gel :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 14 Haziran 2012, 15:21:58 »
:) ya arabayı biliyosundur sen belki bi gösteriyim bunu sevdik beğendik ama fiyatta anlaşamadık belki bi tanıdığınındır falan :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretmenden-temiz-polo-87877923/detay/
This is the best one until we make a better one.......