Gönderen Konu: Çıtayı Yükseltmek ve otomatik  (Okunma sayısı 5185 defa)

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
Çıtayı Yükseltmek ve otomatik
« : 12 Haziran 2012, 20:25:40 »
Merhaba Arkadaşlar sanırım çıtayı yükseltmem gerekiyor ve otomatik almam gerekiyor kardeşim biraz zorlaniyor manuelde fikirleriniz nedir Volkswagen Gurubundan çıkmak istemiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı emre069

• Profili Görüntüle
Ynt: Çıtayı Yükseltmek ve otomatik
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2012, 21:03:04 »
ben 2001 1.6 comfort paket manuel aldım 1 ay önce ve araçtan gayet memnunum.otomtk vites tercih meselesi bnde alırken manuel olsun istiyordum

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2012, 10:33:51 »
otomatik keyiftir rahattır.olmadı bi yerden test sürüşü yapın

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2012, 12:41:51 »
ben cok km yapiyorum iş arabası ile daral geldi artık vitesten :D hemde kardeşimde rahat sürsün bakalim arıyorum güzel birşey bulabilecekmiyim ama kararsızım halen.

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2012, 16:50:00 »
ben bidahakine triptonik alcam ;D
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Haziran 2012, 22:34:57 »
geçen hafta ankara içi üç günde 3000 km yaptım, debriyaja basmaktan ayağım, dizim hatta belime ağrılar girdi. dedim nalet olsun artık otomatik almazsam ne olayım. al otomatik hiç düşünme. süremem edemem boşa masraf zırva. yahu kolayı varken ne gerek var zora.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2012, 21:35:32 »
ben bir ay icinde fiat fiorino ile 10.000km yaptım yeter dedim   :-\

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2012, 21:46:07 »
Bu ara malum aracımı sattım, golf 5 otomatik de hala bulamadım. Piyasada hep primiline mevcut. Arac ihtiyacım oldugunda abimden yada eniştenden alıyorum araci. 2 gündür de eniştemin Megane i da ben de  . manuel arac. Vites değiştirmek insanın bu kadar mı zoruna gider yahu. Ne demek istediği mı bı otomatik kullananlar anlar, kullanmayanlar da araba dediğin manuel olur der. Aynen iki sene önce benim dediğim gibi. Saglicakla kalın.

Çevrimdışı rifatshr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Haziran 2012, 13:42:28 »
2001 1.6 comfortline otomatik sahibiyim alırken bayağı tereddüt ettim ama artık otomatik arabadan ve golf den vazgeçemem..:)

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Haziran 2012, 18:14:57 »
yokmu otomatik arabasi olan  8)

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 21 Haziran 2012, 19:30:53 »
En doğru kararı Vw gurubundan çıkmamakla yaparsınız. Şimdi ben spor araba seviyorum siz sedan daha oturaklı bir araba derseniz jetta yada passat derim tamamen sizin tercihiniz hangi segmentte bir araç istiyorsunuz aradığınız özellikler ve sizin isteklerinize yanıt verebilecek bir araç olmalı...

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Haziran 2012, 23:32:54 »
polo otomatikte karar yada golf olacak büyük istiyorunm ama kardesimde sürecegi ve oda bayan oldugu için kısa kasa araçlara bakıyorum. ::)

Çevrimdışı crombera

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 19 Aralık 2012, 15:37:05 »
2001 1.6 comfortline otomatik sahibiyim alırken bayağı tereddüt ettim ama artık otomatik arabadan ve golf den vazgeçemem..:)
kardesım alakasız olacak ama aracında tup varmı varsa hangı marka ve memnunmusun ?
VW İle Yaşamak..

Çevrimdışı crombera

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 19 Aralık 2012, 15:49:03 »
Merhaba Arkadaşlar sanırım çıtayı yükseltmem gerekiyor ve otomatik almam gerekiyor kardeşim biraz zorlaniyor manuelde fikirleriniz nedir Volkswagen Gurubundan çıkmak istemiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Kardesım konuna gelınce sanzumanına dıkkat et alırken vıtes gecıslerı az hıssedılır olsun ve yokus yukarı fırenı bıraktıgında gerıye kacırmasın gerısı sansa kalmıs artık otomatık surunce yıllardır ezıyet cekmısım dıceksın..
VW İle Yaşamak..