Gönderen Konu: İç kapı kolları --YARDIM--  (Okunma sayısı 17407 defa)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
Ynt: İç kapı kolları --YARDIM--
« Yanıtla #14 : 28 Mayıs 2012, 23:51:42 »
dreamtime ın dediği gibi şöför kapısı hariç bütün kapılar sökülüyor ve kapı içi döşemelerini tutan kopçalar tek kullanımlık (kendisi montaj yapmak isteyen arkadaşlara hatırlatma) işçiliği temiz olan bi ustaya yaptırmak en güüzeli. pala kardeşim ucu krom kaplı cam düğmeleri ve far düğmesiyle birlikte toplam 800 lira civarı bi maliye ödedim. Ama soyulan kapı kollarının o pis görüntüsünden kurtulduğum için çok sevindim.

Offf çok fazla. Boyama en iyi ve en ucuz yöntem.

Çevrimdışı ercan_ege

• HAYALİM GOLF
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 29 Mayıs 2012, 10:59:36 »
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
ErcanEGE
VOLKSWAGEN BİR AYRICALIKTIR.

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 31 Mayıs 2012, 09:05:05 »

ben sadece şoför kapısının kapı kolu tutmasını değiştirdim 50 tl ye. ve kromlu cam düğmelerini de takım aldım otomatik farlı açma düğmesi dahil sadece ayna düğmesi istemedim bir sorunuda yoktu duruşuda güzel zaten...

Bu arada ben önce gri renkte boyamıştım çok çok kötü oldu yani güzelce boyadım da bu garacın içinde ki gri rengi tutturmanın imkanı yok çok sırıttı hemen değiştirdim ben de bu hali daha iyi :)

siyah olanlar deneyebilirler ama
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2012, 09:06:40 Gönderen: ECU38 »
Deyiş o deyiş patladı gitti :)

Çevrimdışı anakha

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 13 Ağustos 2012, 11:31:56 »
Sn. 06onu kardeşim cumartesi günü aracıma yeni kapı kolları monte edildi. Üzerinde soyulan o kısım yok. Başta yan sanayi sandım. Monte eden arkadaşlara sordum artık böyle üretiyolar dedi.Malzeme erelden faturalı olarak geldi. yan sanayi yada çin çakması olması mümkün değil. 2007 sonrası golfler için yeni yapılan kapı kollarında kadifemsi sökülen kaplama yokmuş. Erelden yedek parça bölümünden bi arkadaşla görüştüm aynı şeyleri söyledi. Hatta yanlış hatırlamıyosam ecu ercan kardeşimde aracına gri rengini almıştı. ondada kadifemsi kısım yoktu. Şuan aracın içi süper duruyo.
bu kapı kollarını nerden aldınız? internetten sipariş etmemiş mümkün mü?