Gönderen Konu: İstanbul'da Motor yağını değiştirecek şöle bir bakımını yapacak Usta...  (Okunma sayısı 2775 defa)

Çevrimdışı bpinarci

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar selamlar iş dolayısıyla Ankara'dan İstanbul'a geldim ve burada yaşamaya başladım.Ankara'daki ustamdan gayet memnundum ancak İstanbul'a gelince kendimi yetim gibi hissettim aracımı kime götüreceğim konusunda bana yardımda bulunursanız sevinirim.Aracım 1,6 TD.Saygılar dilerim.İyi sabahlar...

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
istanbulun ne tarafındasınız
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı bpinarci

• Profili Görüntüle
Avrupa tarafındayım

Çevrimdışı uAlper

• Profili Görüntüle
seyrantepe sanayi mahhallesinin çıkışında öztürk oto var ömer abi ona götürebilirsin
iyi ustadır ve kesinlikle süper iyi bir insandır. ben kalkıp formula pistinden (kurtköy aydos)  oraya gidiyorum :)
İnsanlar alemde hayal ettikleri müddetçe yaşar...
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar selamlar iş dolayısıyla Ankara'dan İstanbul'a geldim ve burada yaşamaya başladım.Ankara'daki ustamdan gayet memnundum ancak İstanbul'a gelince kendimi yetim gibi hissettim aracımı kime götüreceğim konusunda bana yardımda bulunursanız sevinirim.Aracım 1,6 TD.Saygılar dilerim.İyi sabahlar...

vw paşa otomotiv gaziosmanpaşa istanbul 0212 475 35 35  0533 769  78 78     kardeş paşa otomotivdeki arkadaşların hepsi özel servisten ayrılıp paşa otomotivi kurmuş arkadaşlar tavsiye derım memlun kalırsın iletişim numaralarını yazdım forumdan olduğunu söyle her konuda yardımıc olurlar aracını yaptırman mühim değil kahve içmeyede beklerız bende haftanın belli günleri ordayım 

Çevrimdışı fatih1708

• Profili Görüntüle
anadolu yakasi kadikoyde nautilus avm'nin karsisinda oto serdar var.gerci sen karsidaymissin ama aklinda bulunsun.iyi usta.fiyatlarida bana gore simdiye kadar normal.kesinlikle bu arabalardan iyi anliyor ona garanti veririm.vosvoslara mk1'lere mk2'lere bakiyor.
arasira mk3'de gordum ama genelde bu dedigim modellere bakiyor

Çevrimdışı olci

• old german's wolf ;)
    • Profili Görüntüle
gaziosmanpaşa havuzbaşında güzel oto var. volkswagenin gerçekten ustası, dizel volkswagenin mükkemmel ustası. samimi bi şekilde tavsiye ederim.