Gönderen Konu: Zavoli LPG 97 Model Polo. İlk Deneyim.  (Okunma sayısı 4676 defa)

Çevrimdışı ToPrAcK

• Profili Görüntüle
Zavoli LPG 97 Model Polo. İlk Deneyim.
« : 05 Nisan 2012, 16:34:05 »
arkadaşlar geçen pazartesi yani 3 gün önce LPG yi taktırdım. yapmicaktım herkez sorun olur pişman olursun falan bi sürü şey dedi.
ama malum artık 5tl ye dayandı benzin. baş edemez olduk. bende kendimce kafamda olan bi fiyat vardı. izmirde bi arkadaşım onuda yakın arkadaşı olan birini önerdi. gittim anlaştım. 5-6 saat içinde lpg takıldı. lpg yi takan arkadaş 20tl gaz koymuş içine. birazda kullanmış. sonra ben aldım arabayı. sıfırladım km yi. daha ilk günden bugün sabah bitti gaz. şehir içinde hiç abartmıyorum normal kullandım 20tl ye gittiğim yol tam olarak 100km. ne çekişte birşey var ne bi fark. hiç farketmedim lpg varmı yokmu. o derece uyumlu oldu. herkeze öneririm. kesinlikle taktırın. takmadan önce 50tl ye 100km yol gittim. düşünün yani. 50krş yapıyor km de. paylaşmak istedim sizlerle bu durumu. bakalım ilerleyen zamanda birşey çıkacakmı. usta sağlam sorun olsada yardımcı olur zaten.

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: Zavoli LPG 97 Model Polo. İlk Deneyim.
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2012, 16:36:18 »
Hayırlı olsun

Çevrimdışı ToPrAcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2012, 16:37:28 »
eyw saolasın.

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2012, 18:45:49 »
hayirli olsun darisi basima :D

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2012, 19:06:28 »
ebn aracı aldım ilk yaptığım masraf LPG taktırmakdı sorun yaşayan varmı varr bende hiç yaşamadım Allahta kimseye soruın yasatmasın 10 bin km re yol yaptım ben sakim kulanan birisiyım dur kalklı trafikte bile 120 km rede ben yaparım sıfır araba alayım gidip yine taktırıcam devletimiz saolsun ...benzin 5 tl oldu sayılır... :bekleriz:

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2012, 22:01:11 »
hayirli olsun darisi basima :D

İnş.  :sevgi:

Çevrimdışı ToPrAcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Nisan 2012, 20:25:27 »
ebn aracı aldım ilk yaptığım masraf LPG taktırmakdı sorun yaşayan varmı varr bende hiç yaşamadım Allahta kimseye soruın yasatmasın 10 bin km re yol yaptım ben sakim kulanan birisiyım dur kalklı trafikte bile 120 km rede ben yaparım sıfır araba alayım gidip yine taktırıcam devletimiz saolsun ...benzin 5 tl oldu sayılır... :bekleriz:

aynen kardeşim katılıyorum sana.

teşekkürler arkadaşlar.

Çevrimdışı onry

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Nisan 2012, 22:59:12 »
Hayırlı olsun kardeş otomatik dimi senin polo ?

Çevrimdışı şükrü6n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 25 Nisan 2012, 10:12:26 »
hayırlı olsun. ben de yeni 98 model 1.6 motor 6n sahibi oldum. zavoli brc landirenzo arasında gidip geliyorum. büyük ihtimal brc olacak

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #9 : 07 Mayıs 2012, 17:24:47 »
hayırlı olsun. ben de yeni 98 model 1.6 motor 6n sahibi oldum. zavoli brc landirenzo arasında gidip geliyorum. büyük ihtimal brc olacak
99 model 1.6 poloma zavolli taktirdim bir hafta once gercekten 10 numaratavsiye ederim ve bu iste gordumki iscilik kesinlikle cok onemli bir arkadasimin aldigi astrada brc vardi ust kapakda bir delikler acmislar akillara zarar hemde alta gizleye bilecekken eger mumkunse taktiracagin yerdeki bir baska arabaya takilma islemini bir sure izle verdikleri ozenden anlarsin zati ve bana sorarsan zavolli derim ne ses var ne istop etme nede baska bir sey saygilar sevgiler
I Love PoLo