Gönderen Konu: Elektrikli Otomobil hafta sonu piyasada...  (Okunma sayısı 4779 defa)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Elektrikli Otomobil hafta sonu piyasada...
« Yanıtla #14 : 07 Mayıs 2012, 10:21:44 »
Bu araç sadece şirketlere ve ayda 700-800 km veya üstü km yol yapan kişilere hitap ediyor.He yarın öbürgün batarya kira bedeli düşerse orası ayrı. Ama Shell (ki dünyanın akaryakıt tekeli adamların elinde) buna sittin sene müsade etmez o ayrı mesele  ;D
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Elektrikli Otomobil hafta sonu piyasada...
« Yanıtla #15 : 07 Mayıs 2012, 17:49:12 »
Bu araç sadece şirketlere ve ayda 700-800 km veya üstü km yol yapan kişilere hitap ediyor.He yarın öbürgün batarya kira bedeli düşerse orası ayrı. Ama Shell (ki dünyanın akaryakıt tekeli adamların elinde) buna sittin sene müsade etmez o ayrı mesele  ;D

Ayda ben o KM yi yapıyorum ama bana hitap etmiyor. Aşağı vur yukarı vur gene bana zarar. Ama dersenizki ayda 5000km giderim ozaman ayrı ama bu araçların bir dolumla nekadar KM yaptığı ve dolum istasyonlarının olduğu bölgeler gibi durumlar gene sıkıntı doğruyor... Bu araçlar şehirler arası değil şehir içi yollar için ideal. Şirket çalışanlarına iş ev arası hizmet için ideal heleki büyük şehirlerde mükemmel olur ama şahıs için şimdilik çok uzak bir olay.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"