Gönderen Konu: Acil!!!  (Okunma sayısı 7314 defa)

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
Ynt: Acil!!!
« Yanıtla #14 : 30 Nisan 2012, 21:09:10 »
ben bı yerde yol kenarında atılmıs kazalı golf 1 gordum krom tamponları vardı  ;D gıdıp calsam mı acaba dıye dusunuyorum  :D :D :D
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı gokhan54

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 01 Mayıs 2012, 03:25:22 »
ben bı yerde yol kenarında atılmıs kazalı golf 1 gordum krom tamponları vardı  ;D gıdıp calsam mı acaba dıye dusunuyorum  :D :D :D
sen çalma kordinatları bildir yeter :D günahı benim
Zeytin  ( 1982 Golf 1.6 GTI: )

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 01 Mayıs 2012, 13:15:47 »
aslında hıc bı gunahı yok araba sagdan kazalı atmıslar ole yol kenarına. sonradan ordada parcalamıslar arabayı farlarını stoplarını kırmıslar gtı gogusluk varmıs tekmeyle sokmusler atmıslar kenara.

jantları uzerınde ıs gorur.. ızmırde gelebılceksen kordınatları vereyım :D

Çevrimdışı DursunAtli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 01 Mayıs 2012, 17:51:46 »
Sunu alıp komple ne lazım ne lazım degılse kullansana hıc bır eksıgı yok her seyı tam parcalarında motorunda 2 kapısı da fazldan
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-mk1-proje-baslayanlara-82151136/detay/

Çevrimdışı talos

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 06 Mayıs 2012, 07:10:51 »
Plastik tamponlar burcan a haftaya gelicek 120 TL gibi fiyatları.  Krom tamponda bulsan bulsan izmirde emin küçükte bulursun.
erşen o mehmet küçük yada nuri küçük olmasın arkadaşlar isteği olan yazssın izmirdeyim nuri küçüğün depoyu gördüm içerde forkliftle gezilir vallaha tek handikapları var fiyatta acımasızlar....

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Mayıs 2012, 11:32:30 »
erşen o mehmet küçük yada nuri küçük olmasın arkadaşlar isteği olan yazssın izmirdeyim nuri küçüğün depoyu gördüm içerde forkliftle gezilir vallaha tek handikapları var fiyatta acımasızlar....

aynen...