Gönderen Konu: trafik cezası...  (Okunma sayısı 7308 defa)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
Ynt: trafik cezası...
« Yanıtla #14 : 28 Nisan 2012, 15:41:47 »
ellerinde delil yoksa itiraz edebilirsin ama mobese görüntüsü vb. gibi birşey varsa yazarlar ama uğraşcaklarını sanmıyorum. itiraz et bence dün bana da bi polis takıldı ara sokaklara daldım heralde cam filminden takıldı tabi akşam vakti araba siyah camlar 3 numara siyah ne ayak bu diye park halinde dururken ben önünden geçtim hemen ışıkları yaktı devam etti arkadan ama fırttım aradan :D
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 28 Nisan 2012, 15:54:13 »
Olay giresun merkezde basıma geldi Trafik kontrol e takıldım önce plakalarım kontrol edildi app oldukları için mühür vardı ordan yazamadılar daha sonra araç içinde arama yapıldı ki bu ara giresunda son moda ne arıyorlarsa artık :) daha sonra camlarıma baktıklar renkli cam oldukları için ordan da yazamadılar daha sonra polis arabasınının içindeki memur un dediği laf beni yıktı gecen gün son ses yanımızdan gecen arac buydu verdiğin rahatsızlıktan dolayı ceza yazıyorum sana dedi ve yazdıda ama ben ne ceza makbuzunu aldım nede imzaladım bana böyle bir saçma ceza evime gelirmi acaba iptal ettirebilirmiyim bu cezayı tesekkürler

tam bi karadeniz fıkrası gibi... :)

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Nisan 2012, 15:56:45 »
ben konyada radardan ceza yerken filmede ceza yazıldı.filmleri söktürmedim sadece cezayı ödedim.ıspartada sürüş esnasında telle konuşmaktan yakalandık.ceza yazarlarken aracımın trafikten men edildiğini öğrendim.

neymiş filmi söküp trafiğe göstermemişim.saolsun tekrar ceza yazmadı.evde kendim söktüm yozgata gelince bir tafik tescil bürosunda aracın resimleri çekilde ve trafikten meb ibaresi kaldırıldı.

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 28 Nisan 2012, 16:05:10 »
vay anasını baya teferruatlı bir işmiş söksek mi bizde napsak  :o
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 28 Nisan 2012, 16:30:50 »
Olay giresun merkezde basıma geldi Trafik kontrol e takıldım önce plakalarım kontrol edildi app oldukları için mühür vardı ordan yazamadılar daha sonra araç içinde arama yapıldı ki bu ara giresunda son moda ne arıyorlarsa artık :) daha sonra camlarıma baktıklar renkli cam oldukları için ordan da yazamadılar daha sonra polis arabasınının içindeki memur un dediği laf beni yıktı gecen gün son ses yanımızdan gecen arac buydu verdiğin rahatsızlıktan dolayı ceza yazıyorum sana dedi ve yazdıda ama ben ne ceza makbuzunu aldım nede imzaladım bana böyle bir saçma ceza evime gelirmi acaba iptal ettirebilirmiyim bu cezayı tesekkürler

Direk itiraz edin iptal ettirebilirsiniz bu şekilde bir ceza olamaz.

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 28 Nisan 2012, 16:51:10 »
film muayeneden hafif kusurlu olarak geçiyor hafif kusur yazılıyor başka bişi yok ama ülkeye girişi serbest satmak yasak değil üzerinde yasak olduğuna dair uyarı yok polis arabalarındada var ama ben yaptım yasak......

Satmakta yasak artık geçtiğimiz günlerde bununla ilgili bir haber okumuştum.

Çevrimdışı serdarca84

• my golf
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 28 Nisan 2012, 20:56:23 »
ölürümde sökmem arabamın kalbi onlar filmlerim olmadan asla diyorsanız :D siz siz olun ceza yazdırım ama geçici izin belgesi almayın onu alırsanız hem cezayı öder hemde filmleri sökersiniz ben artık sıkıldım kanka oldum polızeılerle....

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 28 Nisan 2012, 22:21:33 »
Muayeneden hafif kusurlu geçiyor ve trafikde bişey demiyorlar bende lpg taktırdığımda yaptırdım filmli gittim ruhsat alırken bişey demediler.

Çevirmede dört camı indiriyorum gündüzleri gecede yarıya indirip iç aydınlatmayı yakıyorum içeri görününce bişey demiyorlar cam filmine nazar değmesin  :melek: benim ki en açığı cam filminin.

Biraz pazarlık yapın emniyet kemerine yazın diye birçoğu öyle yapıyor.  ;)